Mój mąż od zawsze marzył o restauracji. Ja po latach pracy w szkole też potrzebowałam zmiany, więc stwierdziliśmy, że powinniśmy razem stworzyć coś nowego.

Marzenie udało się przekształcić w rzeczywistość. Jako pierwszy powstał catering. Jak tłumaczy właścicielka, chodziło o zdobycie klientów i poznanie ich opinii. Po jakimś czasie i wielu pozytywnych opiniach małżeństwo otworzyło restaurację na warszawskiej Sadybie, która wydała mu się idealnym miejscem na prowadzenie swojego biznesu. Restaurację od początku prowadzą razem: Anna zajmuje się zarządzaniem, zaś jej mąż jest szefem kuchni, tworzy menu, dba o zaopatrzenie i jest – jak określa go żona – człowiekiem orkiestrą. W restauracji pomagają im także córka oraz inni członkowie rodziny.

Od początku chcieliśmy stworzyć rodzinną, cichą, spokojna, luźną atmosferę. Zależało nam na tym, aby każdy, kto nas odwiedza, czuł się jak u siebie w domu. To była myśl przewodnia naszego lokalu.

Właścicielom zależy na budowaniu dobrych relacji z klientami. Jak mówi Anna Czuba, w Bistro Figa goście zawsze czują się dobrze:

Od zawsze chętnie ze wszystkimi rozmawiam i odpowiadam na pytania. Dzięki temu mamy wielu stałych klientów, z którymi zbudowaliśmy wyjątkowe relacje. Nasi goście wiedzą, że mogą się przy nas otworzyć i zachowywać swobodnie.

 

  

 

  1. Co najbardziej lubi Pani w swojej pracy?

Kontakt z ludźmi, to że z każdym można porozmawiać i od każdego się można wielu rzeczy nauczyć.

  1. Jakimi trzema słowami opisałaby Pani Bistro Figa?

Przyjazna, rodzinna, niestandardowa.

  1. Z jakiej Dotykački Państwo korzystacie i jaka jej funkcja jest najwygodniejsza?

Korzystamy z Dotykački Kompletnej z szufladą kasową i czternastocalowym terminalem dotykowym, w abonamencie rocznym. Najfajniejsza jest możliwość bezpośredniego przesyłania zamówień z sali do kuchni. Dzięki temu, nie tracąc kontaktu z klientem, mogę zawsze zmienić jego zamówienie. Znacznie ułatwia mi to pracę, bo mogę wykonywać kilka czynności jednocześnie. Dotykačka to proste narzędzie, ale bardzo wygodne.

 

Odwiedź bistro Figa Kup Dotykačkę

Która faza fiskalizacji online Cię obejmie?

Informację zwrotną dostaniesz na swój e-mail