Opinie o Dotykačce

Nasi klienci są dla nas najważniejsi. Jesteśmy po to, by pomagać im w prowadzeniu działalności, i chcemy, by zostali z nami na długo. Dlatego tak cenimy informację zwrotną: doceniamy pozytywne recenzje i uważnie analizujemy wszystkie słowa konstruktywnej krytyki.

Przeczytaj na blogu historie naszych klientów. Dlaczego wybrali właśnie Dotykačkę? Czy są zadowoleni z naszego systemu?


 

Restauracja Kardamonn

Kardamonn to restauracja w centrum Makowa Podhalańskiego. Miejsce jest połączeniem eleganckiego wystroju i kameralnego wnętrza z przyjazną atmosferą i smcznym menu. Jego podstawą są powszechnie znane dania kuchni polskiej i regionalnej.

Staramy się, aby stylowe wnętrza naszego lokalu stały się miejscem, do którego chce się wracać. Dotykačka, mimo że korzystamy z niej od niedawna, bardzo nam w tym pomaga. Dopiero się uczymy, ale system wydaje się w miarę łatwy w obsłudze, szybko się na nim pracuje, a dzięki temu możemy obsługiwać naszych klientów szybciej i lepiej.


 

Sushi Takeaway

Restauracja Sushi Takeaway w centrum Ostrowi Mazowieckiej to miejsce o wyjątkowym klimacie. Choć nazwa sugeruje miejsce z jedzeniem tylko na wynos, to odnajdziesz tu kilka stolików na spotkanie z przyjaciółmi lub chwilę relaksu z naszym sushi. Jesteśmy na piętrze, więc oderwiesz się od ziemi :)

Nie mogę powiedzieć, że Dotykačka odmieniła nasze życie, ale dzięki niej stało się ono dużo prostsze i mniej stresujące. Polecam małym i większym restauratorom.


 

Włoskie klimaty

Włoskie klimaty to chrupiąca pizza przyrządzana według unikalnej receptury, pyszne przystawki i makarony, które przywodzą na myśl smaki Półwyspu Apenińskiego. Wiemy, jak powinna smakować prawdziwa włoska pizza, i dokładamy wszelkich starań, by goście wychodzili od nas zadowoleni i planowali szybki powrót.

Dotykačka to pierwszy system online, z którego korzystamy. Myślę, że nie wrócimy do innego typu kas fiskalnych. Nie wykluczamy też zakupu kolejnej Dotykački. System jest dość intuicyjny i łatwy w obsłudze, jego największą zaletą jest możliwość prowadzenia statystyk i analiz sprzedażowych. Ta funkcja pozwoliła zaobserwować, w jakie dni i o jakich porach mamy największy utarg, a to okazało się bardzo pomocne przy organizowaniu pracy lokalu. 


 

Pizzeria Biesiadowo

Prowadzimy franczyzową pizzerię, w której Dotykačka sprawdza się znakomicie. Wkrótce otwieramy nowy lokal i tam również planujemy wdrożyć ten system. Jako właściciel bardzo cenię sobie możliwość prowadzenia statystyk, bo nawet gdy nie jestem na miejscu, na bieżąco mam dostęp do utargu w restauracji. Dzięki temu, że produkty są pogrupowane i łatwo nabija się je na kasę, jesteśmy w stanie obsługiwać klientów szybciej.


 

Cafeina

Dotykačka działa bardzo dobrze. System jest bardzo intuicyjny w obsłudze, nowi pracownicy szybko się go uczą, co jest dla nas dużym ułatwieniem. Dodatkowo funkcjonalność Dotykački umożliwia szybszą obsługę klientów i efektywniejsze przekazywanie informacji o zamówionych posiłkach do kuchni, co jest dla nas szczególnie ważne, bo w zależności od pory dnia można zjeść u nas rózne dania: śniadania, lunche, eleganckie kolacje, a do tego świeżo palona kawa, wyciskane soki, domowe ciasta i desery.


 

 

Dołącz do klientów Dotykački!

 

Z Dotykački korzysta już 12 000 użytkowników w Europie, a nasze oprogramowanie kasowe pobrało ponad 65 000 osób z całego świata.

Kup nasz system POS już dziś i zyskaj wiele korzyści, np. bezpłatne wsparcie techniczne, bezpłatne aktualizacje oprogramowania kasowego (także dostosowywania do zmian w prawie).

 

Kup Dotykačkę  Umów spotkanie 


 

Wypróbuj Dotykačkę w chmurze


Dotykačka to nie tylko kasa, lecz także aplikacja kasowa umożliwiająca m.in. zdalne zarządzanie. Możesz ją przetestować za pośrednictwem testowej chmury Dotykačka.

To środowisko testowe ze wszystkimi funkcjami i zestawieniami, które są takie same jak przy rzeczywistym użytkowaniu, z tą różnicą, że ta wersja demo nie jest powiązana z rzeczywistą kasą.

Dane do logowania:
E-mail: demo@dotykacka.cz
Hasło: touchpo_84406

Po zalogowaniu możesz zmienić język na polski w prawym górnym rogu strony.

Chcę przetestować aplikację Dotykačka

Która faza fiskalizacji online Cię obejmie?

Informację zwrotną dostaniesz na swój e-mail