Niezawodny system kasowy dla zakładów gastronomicznych

Dotykačka to system POS, który świetnie sprawdzi się w małych i średniej wielkości restauracjach, kawiarniach i cukierniach, barach szybkiej obsługi i innych zakładach gastronomicznych. Łączy w sobie funkcje fiskalne i profesjonalne oprogramowanie do zarządzania lokalem.

 

Dzięki swojej intuicyjności i szerokiej gamie praktycznych funkcji, Dotykačka podniesie skuteczność Twojej działalności: rejestruje sprzedaż każdego dania czy napoju, pozwala parkować rachunki czy dzielić je pomiędzy kilka osób. Obsługuje rezerwacje, happy hours. Wyższe wersje aplikacji (KOMPLET i NIEOGRANICZONA) umożliwiają korzystanie z Mobinego kelnera – czyli dodatkowego stanowiska do przyjmowania zamówień połączonego z główną kasą – oraz integrację z Uber Eats, dzięki czemu proces przetwarzania zamówień jest szybszy i dużo prostszy.

Kup Dotykačkę Umów spotkanie

Zobrazit více

Poznaj ofertę dopasowaną do typu działalności

Pub

Polecane urządzenie

 Bestseller

Dotykačka KOMPLETNA

 • wysokiej jakości tablet dotykowy 14", Android, Wi-Fi
 • stojak VESA
 • drukarka fiskalna Elzab MERA online LAN
 • szuflada kasowa
 • drukarka bonowa Rongta LAN
 • okablowanie
3 999 złz VAT 4 918,77 zł

Wybierz licencję:

152,08 zł na miesiąc
152,08 zł cena z licencją, z VAT 2 244,75 zł
Pokaż więcej

Opis produktu

 • wysokiej jakości tablet dotykowy 14"
 • stojak VESA
 • drukarka fiskalna Elzab MERA online LAN
 • szuflada kasowa
 • drukarka bonowa Rongta LAN
 • okablowanie

Zalety:

 

Licencja ŁATWO Licencja KOMPLET Licencja
NIEOGRANICZONA

Miesięczny abonament

od 48,30 zł

od 69,30 zł

od 118,30 zł

Wsparcie dla fiskalizacji online

TAK

TAK

TAK

Limit towarów w bazie produktowej

Nieograniczona

Nieograniczona

Nieograniczona

Liczba użytkowników

Nieograniczona

Nieograniczona

Nieograniczona

Wsparcie techniczne

telefoniczne, online

telefoniczne, online

telefoniczne, online

Zarządzanie magazynem

NIE

TAK

TAK

Obsługa terminala płatniczego

TAK

TAK

TAK

Mobilny sprzedawca (kelner)

NIE

TAK

(1 stanowisko)

TAK

(nieograniczona liczba stanowisk)

Ewidencja czasu pracy

NIE

NIE

TAK

Obsługa Uber Eats

NIE

NIE

TAK

Liczba funkcji aplikacji

50+ 70+ 75+

System rezerwacji

Do 100 rocznie

Do 1000 rocznie

Nieograniczona liczba

Idealna dla:

Małe firmy, jednoosobowa działalność

Firmy rozwijające się, z kilkoma filiami, jednym magazynem

Większe firmy z połączonymi magazynami, kasami, restauracje z ogródkiem

Dlaczego Dotykačka?

Nasi klienci

Konfigurator

1.

Wybierz urządzenie

2.

Wybierz licencję

3.

Twój system kasowy

Funkcje dla biznesu

Gastronomia

Terminal płatniczy

Dotykačka współpracuje z terminalami płatności różnych marek, które można podłączyć bezpośrednio do kasy. W przypadku płatności kartą płatniczą kwota przesyłana jest automatycznie do terminala i nie trzeba jej wprowadzać ręcznie. Jeżeli w ciągu ostatniego roku nie korzystałeś z żadnego terminala płatniczego, skorzystaj z programu Polska Bezgotówkowa i korzystaj z niego za darmo.

Mobilny sprzedawca

Aplikacja Mobilny sprzedawca jest w pełni zsynchronizowana z głównym systemem kasowym, dzięki czemu wyświetla wszystkie pozycje i kategorie tam wprowadzone. Za jej pomocą można generować i administrować otwartymi rachunkami, pracować z mapą stołów. W przypadku jednoczesnego korzystania z kilku mobilnych sprzedawców edytowany rachunek aż do momentu jego zapłaty jest automatycznie blokowany na pozostałych urządzeniach. Otwieranie/zamykanie kasy, historia dokumentów, utargów i pozostałe ustawienia odbywa się zawsze w trybie głównej kasy. Można skorzystać z mobilnej drukarki Bluetooth, aby wydrukować paragony dla gości w chwili zapłaty.

Zarządzanie zapasami

Aplikacja Magazyn to ważny element systemu kasowego Dotykačka. Służy do rejestracji produktów, ich ilości i dostawców. W aplikacji można zbiorczo wprowadzić do magazynu produkty, przyporządkować dostawców, ustawić zarządzanie jednym lub kilkoma magazynami, przeprowadzić inwentaryzację, wygenerować zestawienie przesunięć magazynowych oraz szereg innych zestawień: transakcji, inwentaryzacji i przyjęć na magazyn. Zapoznaj się ze szczegółowymi instrukcjami aplikacji magazynowej.

Zdejmowanie składników z magazynu

Dotykačka pozwala zdjąć ze stanu magazynu nie tylko same produkty, lecz także poszczególne składniki przypisane do danego produktu. Dzięki temu możesz kontrolować stan składników na bieżąco: wraz z przygotowaniem konkretnych potraw. Możesz też ustawić tzw. odpad z zawartości wyrażony w procentach. W ten sposób umożliwisz systemowi liczenie ewentualnych strat podczas sprzedaży danego produktu, na przykład piwa. Zobacz, jak działa zdejmowanie składników ze stanu magazynu.

Zdalne zarządzanie

Zdalne zarządzanie to prosta i przejrzysta funkcja umożliwiająca stały nadzór nad pracą kas i utargiem z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy dostęp do internetu, aby na bieżąco móc kontrolować działanie Twojej firmy. Wszelkie zmiany są synchronizowane w czasie rzeczywistym, a wszystkie zapisane dane i informacje są zapisywane na Twoim koncie i dostępne nawet po zmianie urządzenia lub nabyciu nowego. Zapoznaj się z informacjami, które aplikacja Dotykačka w chmurze dostarcza Ci za pośrednictwem Twojego komputera, tabletu lub smartfona.

Napisz do nas
Która faza fiskalizacji online Cię obejmie?

Informację zwrotną dostaniesz na swój e-mail