Zamów kasę fiskalną online dla Gastronomii

Dzięki systemowi kasowemu Dotykačka będziesz przygotowany na czas do obowiązkowego korzystania z kas fiskalnych online!

Umów spotkanie

Dotykačka to niezwykle intuicyjny system

Już 15 minut po pierwszym uruchomieniu możesz korzystać z pełni jego możliwości. W 30 min skutecznie przeszkolisz z niego pracowników.

Sprzedaż w atrakcyjnym modelu biznesowym SAAS

W ramach miesięcznego abonamentu gwarantujemy update i upgrade. System zawsze spełnia najwyższe wymagania użytkownika oraz jest aktualizowany do najnowszych wymogów prawa.

Wszystkie dane o Twoim biznesie są w chmurze

Są bezpieczne, dostępne o każdej porze i z każdego miejsca na świecie.

Bezpłatne wsparcie techniczne

Przez telefon, e-mail, czy formularz online. Kontaktuj się z nami jak chcesz. Oferujemy darmowe wsparcie techniczne w każdy dzień roboczy od 8 do 22 oraz w weekendy i w święta od 9:00 do 17:00.

Dotykačka działa bez połączenia z internetem

Problemy z dostępem do sieci zawsze mogą się zdarzyć. Dotykacka Po wznowieniu komunikacji wszystkie dane zostaną zsynchronizowane i zapisane na koncie.

Przedsiębiorco, masz czas do 31 grudnia 2020r. aby wymienić swoją starą kasę na kasę fiskalną online

Zapraszamy do zapoznania się z najbardziej aktualnymi aktami prawnymi dotyczącymi wprowadzenia obowiązku kas on-line dla poszczególnych branż w Polsce.

Funkcje dla restauracji i kawiarni POS systemy i kasy fiskalne online!
Rezerwacja Zapomnij o papierowej książce z rezerwacjami. Możesz połączyć swój system kasowy z systemem rezerwacji.
Mobilny Kelner Ułatw pracę swojemu personelowi. Teraz może przyjmować do systemu zamówienia przy stoliku dzięki aplikacji Mobilny Kelner.
Happy hours Nagradzaj lojalnych klientów. Możesz wygodnie planować Happy Hours oraz obsługiwać kupony rabatowe lub karty stałego klienta.
Parkowanie rachunków Przyjmuj zamówienia na rachunek, stolik lub na pokój. Możesz z łatwością parkować rachunki za produkty i usługi do późniejszego rozliczenia.
Metody płatności Akceptuj wszystkie formy płatności – czeki, kupony, bony, gotówkę lub karty płatnicze za pomocą zewnętrznego terminalu płatniczego.
Punkty lojalnościowe Pozyskuj nowych, lojalnych klientów. Możesz dla nich przygotować kupony rabatowe i podarunkowe.
Raporty i statystyki Kontroluj przychody i kondycję firmy. Masz stały dostęp do raportów i statystyk efektywności swojego biznesu.
API Dotykačka Rozwijaj swoją firmę. Poprzez interfejs API możesz połączyć system kasowy z zewnętrznymi systemami rezerwacji, zamówień czy platformami e-commerce.

Zestawy systemu kasowego odpowiednie dla każdego rodzaju działalności

Dotykačka MOBILNA

Doskonale sprawdza się dla  każdego przedsiębiorcy oferującego usługi, dla autoserwisów i wulkanizacji.

 

 • 8″ tablet dotykowy LCD, Android, 4G + WiFi
 • drukarka fiskalna Elzab Zeta Online w komplecie
 • jest trwała i poręczna, zajmuje niewiele miejsca

od 2 689 zł

– 900 zł ¹ ²

Za zestaw z drukarką fiskalną online

Dotykačka UNIWERSALNA

Dedykowana dla branży Horeca dla hoteli, restauracji, cateringów, barów, kawiarni, pubów i innych firm gastronomicznych.

 

 • 14″ terminal dotykowy LCD, Android, WiFi
 • stojak VESA
 • drukarka fiskalna Elzab Zeta Online w komplecie

od 2 999 zł

– 900 zł ¹ ²

Za zestaw z drukarką fiskalną online

Dotykačka KOMPLETNA

Przeznaczona jest głównie dla sklepów każdej wielkości i usług. Możesz pracować z produktami i kategoriami.

 

 • 14″ terminal dotykowy LCD, Android, WiFi
 • stojak VESA
 • drukarka fiskalna Elzab Zeta Online w komplecie
 • szuflada kasowa
 • czytnik kodów na USB

od 3 999 zł

– 900 zł ¹ ²

Za zestaw z drukarką fiskalną online

Skonfiguruj swój zestaw

Każdy zestaw współpracuje z terminalami płatniczymi i innymi akcesoriami, jak drukarki bonowe, czytniki kodów kreskowych, wagi, czytniki RFID, szuflady kasowe.

Pytania i odpowiedzi dotyczące wprowadzenia kas online dla branży gastronomii

1. Czy system DTK jest skomplikowany?

Absolutnie nie! Został on stworzony aby był w pełni intuicyjny oraz prosty i szybki w obsłudze. Istniejący użytkownicy nie mają żadnych problemów z jego obsługą a przeszkolenie nowego pracownika trwa dosłownie kilka minut.

2. Czym się różni DTK od mojej kasy fiskalnej?

Kasa fiskalna spełnia jedynie obowiązek prawny związany z fiskalizacją sprzedaży i wystawiania paragonów. System POS Dotykačka poza tą samą funkcją dostarcza bezcennych informacji dla prowadzenia firmy, jak informacje finansowe, informacje magazynowe jak i wiele innych. Przy pomocy dostępnych informacji można przeprowadzać analizy biznesowe i prawidłowo planować wszelkie decyzje związane z własną firmą. Nie tylko dotyczące produktów, cen czy akcji promocyjnych, ale również planować odpowiednie obłożenie pracowników w określone dni i godziny, ale również pomaga rozliczać pracowników za wykonaną pracę.

3. Czy trzeba serwisować DTK?

Nie. Nasz produkt nie wymaga jakiegokolwiek serwisu.

4. Co z DTK, jeśli zmienią się przepisy?

W ramach opłaty abonamentowej dostępne są wszelkie aktualizacje naszego oprogramowania. Dbamy nie tylko o to, aby było ono zawsze zgodne z aktualnymi przepisami, ale również dodajemy cały czas nowe funkcje, które są odpowiedzią na zgłoszone potrzeby przez naszych użytkowników.

5. Jakiego internetu potrzebuję, by DTK dobrze działała?

Absolutnie dowolnego. Ilość wysyłanych danych jest bardzo mała i zależnie od prowadzonego biznesu w skali miesiąca ilość przesyłanych danych to zaledwie kilka megabajtów. Z czego prędkość samego internetu nie ma żadnego znaczenia.

6. Czy DTK jest droga?

To jest pytanie bardzo indywidualne. Dla jednych 100 to mało dla drugich dużo. Poza tym trzeba by się odnieść do konkurencji, czego nie chce robić.

7. W jaki sposób funkcjonuje wsparcie techniczne?

Wcześniej było bardzo ogólnie jakie jest. Jak funkcjonuje – tym bym się nie chwalił. Poza tym bardziej chcemy postawić na manuala online oraz nie sugerować, że jest ono potrzebne.

8. Czy mogę liczyć na rabat?

Można uzyskać rabat na licencję nawet do 30%. Rabat jest uzależniony od okresu na jaki opłata licencyjna zostanie przedpłacona.

9. Ile kosztuje i jak długo trwa instalacja systemu?

Instalacja sprzętu oraz oprogramowania trwa niecałe pół godziny. Wstępne szkolenie i konfiguracja pod konkretną firmę jest uzależniona od ilości pracowników oraz zakresu konfiguracji i trwa od pół godziny do paru godzin. Cena jest ustalana z Partnerem dostarczającym system Dotykačka.

10. Gdzie mogę kupić DTK?

System Dotykačka można kupić u dowolnego dealera fiskalnego, który jest Partnerem Dotykačka w terenie całego kraju. W celu wskazania rekomendowanego lokalnego Partnera prosimy o kontakt wraz z podaniem swojej lokalizacji.

Umów spotkanie w swoim oddziale Dotykačka

Wypełnij formularz poniżej

Wypełnij formularz poniżej

Uzgodnimy termin

Uzgodnimy termin

Wypełnij formularz poniżej

Spotkanie z przedstawicielem

Umów spotkanie
Dziękujemy za przesłaną wiadomość! Wkrótce się odezwiemy!