Zamów kasę fiskalną online

Dzięki systemowi kasowemu Dotykačka będziesz przygotowany na czas do obowiązkowego korzystania z kas fiskalnych online!

Skontaktuj się z nami

Dotykačka to niezwykle intuicyjny system kas fiskalnych online

Już 15 minut po pierwszym uruchomieniu możesz korzystać z pełni jego możliwości. W 30 min skutecznie przeszkolisz z niego pracowników.

Sprzedaż kas fiskalnych online w atrakcyjnym modelu biznesowym SAAS

W ramach miesięcznego abonamentu gwarantujemy update i upgrade. System zawsze spełnia najwyższe wymagania użytkownika oraz jest aktualizowany do najnowszych wymogów prawa.

Dzięki kasie fiskalnej online Dotykačka wszystkie dane o Twoim biznesie są w chmurze

Są bezpieczne, dostępne o każdej porze i z każdego miejsca na świecie.

Kasa fiskalna online Dotykačka - bezpłatne wsparcie techniczne

Przez telefon, e-mail, czy formularz online. Kontaktuj się z nami jak chcesz. Oferujemy darmowe wsparcie techniczne w każdy dzień roboczy od 8:00 do 22:00 oraz w weekendy i w święta od 9:00 do 17:00.

Kasa fiskalna online Dotykačka działa bez połączenia z internetem

Problemy z dostępem do sieci zawsze mogą się zdarzyć. Po wznowieniu komunikacji wszystkie dane zostaną zsynchronizowane i zapisane na koncie.

Wymień swoją starą kasę na nowoczesny system POS online Dotykačka!

Zapraszamy do zapoznania się z najbardziej aktualnymi aktami prawnymi dotyczącymi wprowadzenia obowiązku kas on-line dla poszczególnych branż w Polsce.

Funkcje dla Twojego biznesu
POS systemy i kasy fiskalne online!
Rezerwacja Zapomnij o papierowej książce z rezerwacjami. Możesz połączyć swój system kasowy z systemem rezerwacji.
Happy hours Nagradzaj lojalnych klientów. Możesz wygodnie planować Happy Hours oraz obsługiwać kupony rabatowe lub karty stałego klienta.
Parkowanie rachunków Przyjmuj zamówienia na rachunek lub stolik. Możesz z łatwością parkować rachunki za produkty i usługi do późniejszego rozliczenia.
Metody płatności Akceptuj wszystkie formy płatności – czeki, kupony, bony, gotówkę lub karty płatnicze za pomocą zewnętrznego terminalu płatniczego.
Punkty lojalnościowe Pozyskuj nowych, lojalnych klientów. Możesz dla nich przygotować kupony rabatowe i podarunkowe.
Raporty i statystyki Kontroluj przychody i kondycję firmy. Masz stały dostęp do raportów i statystyk efektywności swojego biznesu.

Kasy fiskalne online dla każdego rodzaju działalności

Dotykačka MOBILNA

Kompaktowa i poręczna, świetnie sprawdzi się w food truckach i innych małych punktach gastronomicznych

od 2 689 zł

Za zestaw z drukarką fiskalną online

Dotykačka UNIWERSALNA

Komfortowa i wszechstronna, najczęściej wybierana przez restauracje, bary, kawiarnie, puby i sklepy

od 2 999 zł

Za zestaw z drukarką fiskalną online

Dotykačka KOMPLETNA

Zestaw dla pensjonatów i restauracji oraz innych firm z branży HoReCa

od 3 999 zł

Za zestaw z drukarką fiskalną online

Skonfiguruj swój zestaw

Każdy zestaw współpracuje z terminalami płatniczymi i innymi akcesoriami, jak drukarki bonowe, czytniki kodów kreskowych, wagi, czytniki RFID, szuflady kasowe.

Pytania i odpowiedzi dotyczące wprowadzenia kas online dla każdego rodzaju działalności

1. Czego potrzebuję, aby mieć w pełni skonfigurowany system POS gotowy do pracy?

Aby móc pracować na systemie Dotykačka należy mieć przynajmniej tablet z systemem Android oraz drukarkę fiskalną – obie podłączone do internetu. Nic więcej. Zależnie od rodzaju prowadzonego biznesu można podłączyć dowolne akcesoria celem usprawnienia pracy. Można podłączyć na przykład wagę, skaner kodów kreskowych, szufladę kasową, czytnik RFID, terminal płatniczy czy drukarki bonowe.

2. Czy muszę kupić również Wasz sprzęt?

Nie jest to wymagane. Można kupić dowolny tablet z systemem Android 5.1.1 lub nowszym. Warto zwrócić uwagę na wielkość wyświetlacza aby praca była szybka, sprawna i komfortowa. Naszą aplikację można również uruchomić na telefonie komórkowym. Oczywiście polecamy nasz własny tablet szczególnie model 14”, który został specjalnie zaprojektowany pod aplikację Dotykačka i poza bardzo wygodnym ustawieniem, dużym ekranem powodującym bardzo komfortową pracę, posiada również port LAN, WiFi, Bluetooth oraz 4 porty USB, co zdecydowanie ułatwia podłączenie do niego wszelakich potrzebnych akcesoriów.

3. Jakiego internetu potrzebuję, by oprogramowanie Dotykačka działało, jak należy?

Absolutnie dowolnego. Ilość wysyłanych danych jest bardzo mała i zależnie od prowadzonego biznesu w skali miesiąca ilość przesyłanych danych to zaledwie kilka megabajtów. Z czego prędkość samego internetu nie ma żadnego znaczenia.

4. Co jeśli okaże się, że potrzebuję innego rodzaju abonamentu w trakcie obowiązywania umowy?

W każdej chwili można zmienić abonament na inny z naszej oferty. Wystarczy się z nami skontaktować i przesłać odpowiednią dyspozycję. Również w ten sam sposób można zmienić okres za jaki jest przedpłacana licencja i zyskać rabat nawet do 30%.

5. Czy mogę zawiesić korzystanie z abonamentu, bo zamierzam prowadzić biznes sezonowy?

Każdą licencję można zawiesić na dowolny czas kiedy nie jest prowadzona sprzedaż i za ten okres nie jest wnoszona opłata licencyjna. Przy ponownym otwarciu punktu można licencję odwiesić i wszystkie informacje za poprzedni okres są dostępne. W celu zawieszenia lub odwieszenia licencji należy się z nami skontaktować.

6. Czy instalacja Dotykačka jest skomplikowana?

Instalacja zarówno sprzętu jak i oprogramowania nie jest skomplikowana i można ją przeprowadzić samodzielnie, lecz zalecamy skorzystanie z usług naszego autoryzowanego Partnera. Zdecydowanie skróci to czas instalacji i pierwszego uruchomienia jak i spowoduje przeprowadzenie lepszej konfiguracji systemu dla własnych indywidualnych potrzeb. Również szkolenie z zakresu możliwości oraz sposobu pracy i prowadzenia gospodarki magazynowej i finansowej będzie lepiej dopasowane do własnych potrzeb i oczekiwań.

7. Jakie analizy mogę przeprowadzać w systemie Dotykačka?

System Dotykačka gromadzi wszelkie informacje związane z gospodarką magazynową, sprzedażą, promocjami, finansami, pracownikami i ich aktywnością, oraz wiele innych. Na podstawie przechowywanych danych można wygenerować szczegółowe raporty, z rozbiciem nawet na poszczególne pozycje na paragonach. System kasowy Dotykačka pozwala także na generowanie raportów ogólnych – jak np. obroty dzienne w każdym punkcie. Zależnie od naszych potrzeb – generujemy odpowiedni raport i możemy uzyskane dane spokojnie przeanalizować.

8. Gdzie kupić system Dotykačka?

System Dotykačka można kupić u dowolnego dealera fiskalnego, który jest Partnerem Dotykačka w terenie całego kraju. W celu wskazania rekomendowanego lokalnego Partnera prosimy o kontakt wraz z podaniem swojej lokalizacji.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz poniżej

Wypełnij formularz poniżej

Wypełnij formularz poniżej

Oddzwonimy do Ciebie

Uzgodnimy termin

Wspólnie wybierzemy najlepszy system dla Twojego biznesu

Dziękujemy za przesłanie formularza

Oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to będzie możliwe.