Niezawodny system kasowy dla sklepów

Wiemy, że prowadzenie sklepu nie jest proste. Dlatego stworzyliśmy Dotykačkę – system kasowy, który dzięki swoim niewielkim rozmiarom i wielu funkcjom usprawni działanie Twojego biznesu. Jesteśmy przekonani, że docenisz łatwą pracę z paragonami, produktami i kategoriami, ponadto przejrzysty system zarządzania zasobami magazynowymi i zdalny dostęp do aplikacji z dowolnego miejsca. Możesz także wykorzystać program lojalnościowy i przy pomocy kart klienckich wynagrodzić klientów, którzy regularnie do Ciebie wracają.

Docenisz łatwą pracę z paragonami, produktami i kategoriami, a ponadto przejrzysty system zarządzania zasobami magazynowymi i zdalny dostęp do aplikacji z dowolnego miejsca. System kasowy dla sklepu umożliwia także wykorzystanie programu lojalnościowego, by przy pomocy kart lojalnościowych wynagrodzić klientów, którzy regularnie do Ciebie wracają. 

System kasowy Dotykačka jest niezawodny i prosty w obsłudze. Rejestruje sprzedaż każdego towaru lub usługi, pozwala na rejestrowanie klientów i dostawców, a do tego jest wyposażony w akcesoria, których potrzebujesz – drukarki paragonów, wagi, czytniki kodów kreskowych oraz terminale płatności.

Dzięki Dotykačce łatwo wprowadzisz do magazynu tysiące pozycji i zrobisz inwentaryzację. Dzięki intuicyjnemu działaniu i szerokiej gamie praktycznych funkcji podniesie skuteczność Twojej działalności w jednym oddziale lub w większej ich liczbie.

Kup Dotykačkę Umów spotkanie

Zobrazit více

Poznaj ofertę dopasowaną do typu działalności

Polecane urządzenie

 Bestseller

Dotykačka KOMPLETNA

 • wysokiej jakości tablet dotykowy 14", Android, Wi-Fi
 • stojak VESA
 • drukarka fiskalna Elzab MERA online LAN
 • szuflada kasowa
 • drukarka bonowa Rongta LAN
 • okablowanie
3 999 złz VAT 4 918,77 zł

Wybierz licencję:

89,08 zł na miesiąc
89,08 zł cena z licencją, z VAT 1 314,87 zł
Pokaż więcej

Opis produktu

 • wysokiej jakości tablet dotykowy 14"
 • stojak VESA
 • drukarka fiskalna Elzab MERA online LAN
 • szuflada kasowa
 • drukarka bonowa Rongta LAN
 • okablowanie

Zalety:

 

Licencja ŁATWO Licencja KOMPLET Licencja
NIEOGRANICZONA

Miesięczny abonament

od 48,30 zł

od 69,30 zł

od 118,30 zł

Wsparcie dla fiskalizacji online

TAK

TAK

TAK

Limit towarów w bazie produktowej

Nieograniczona

Nieograniczona

Nieograniczona

Liczba użytkowników

Nieograniczona

Nieograniczona

Nieograniczona

Wsparcie techniczne

telefoniczne, online

telefoniczne, online

telefoniczne, online

Zarządzanie magazynem

NIE

TAK

TAK

Obsługa terminala płatniczego

TAK

TAK

TAK

Mobilny sprzedawca (kelner)

NIE

TAK

(1 stanowisko)

TAK

(nieograniczona liczba stanowisk)

Ewidencja czasu pracy

NIE

NIE

TAK

Obsługa Uber Eats

NIE

NIE

TAK

Liczba funkcji aplikacji

50+ 70+ 75+

System rezerwacji

Do 100 rocznie

Do 1000 rocznie

Nieograniczona liczba

Idealna dla:

Małe firmy, jednoosobowa działalność

Firmy rozwijające się, z kilkoma filiami, jednym magazynem

Większe firmy z połączonymi magazynami, kasami, restauracje z ogródkiem

Dlaczego Dotykačka?

Konfigurator

1.

Wybierz urządzenie

2.

Wybierz licencję

3.

Twój system kasowy

Funkcje dla biznesu

Sklepy

Eksport raportów do księgowości

Dotykačka wygeneruje dla Ciebie zestawienie danych, które możesz eksportować następnie do popularnych programów księgowych. Dzięki tej opcji szybko stworzysz zestawienie wystawionych paragonów za dany okres, łatwo też przygotujesz dane do raportów kontrolnych VAT.

Importowanie dużej liczby produktów

Większą liczbę produktów możesz łatwo zaimportować do Dotykački za pomocą przygotowanego pliku .csv. Jest to zestandaryzowany format zawierający ustrukturyzowane dane w formie oddzielonego kreską wykazu kolumn, który możesz wygenerować w programach Microsoft Excel, Google Docs, Libre Office lub Open Office. Zapoznaj się ze szczegółowym opisem importowania większej ilości produktów.

Zarządzanie zapasami

Aplikacja Magazyn to ważny element systemu kasowego Dotykačka. Służy do rejestracji produktów, ich ilości i dostawców. W aplikacji można zbiorczo wprowadzić do magazynu produkty, przyporządkować dostawców, ustawić zarządzanie jednym lub kilkoma magazynami, przeprowadzić inwentaryzację, wygenerować zestawienie przesunięć magazynowych oraz szereg innych zestawień: transakcji, inwentaryzacji i przyjęć na magazyn. Zapoznaj się ze szczegółowymi instrukcjami aplikacji magazynowej.

Zdalne zarządzanie

Zdalne zarządzanie to prosta i przejrzysta funkcja umożliwiająca stały nadzór nad pracą kas i utargiem z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy dostęp do internetu, aby na bieżąco móc kontrolować działanie Twojej firmy. Wszelkie zmiany są synchronizowane w czasie rzeczywistym, a wszystkie zapisane dane i informacje są zapisywane na Twoim koncie i dostępne nawet po zmianie urządzenia lub nabyciu nowego. Zapoznaj się z informacjami, które aplikacja Dotykačka w chmurze dostarcza Ci za pośrednictwem Twojego komputera, tabletu lub smartfona.

Wczytywanie kodów kreskowych i kodów QR

Funkcja Barcode Scanner umożliwia wczytanie kodu kreskowego lub kodu QR za pomocą wbudowanego w urządzenie aparatu. Do wczytywania kodów można wykorzystać także zewnętrzny czytnik kodów kreskowych, co zapewni jeszcze lepsze wyniki. Skanowanie za pomocą wbudowanego czytnika jest jeszcze dużo szybszym – i wciąż wygodnym – rozwiązaniem. Zapoznaj się ze szczegółowym opisem wczytywania kodów kreskowych lub kodów QR.

Napisz do nas
Która faza fiskalizacji online Cię obejmie?

Informację zwrotną dostaniesz na swój e-mail