Zamów kasę fiskalną online dla sklepuSkontaktuj się z nami

Dotykačka to niezwykle intuicyjny system

Już 15 minut po pierwszym uruchomieniu możesz korzystać z pełni jego możliwości. W 30 min skutecznie przeszkolisz z niego pracowników.

Dzięki kasie fiskalnej online Dotykačka masz dostęp do danych z dowolnego miejsca

Kasa fiskalna online Dotykačka pozwala planować zapasy magazynowe

Kasa fiskalna online - bezpłatne wsparcie techniczne

Z kasą fiskalną online Dotykačka skrócisz czas obsługi klienta

Funkcje dla handlu POS systemy i kasy fiskalne online!

Wyświetlacz klienta Promuj swoją ofertę. Dodatkowy ekran klienta o przekątnej 8" lub 14" wyświetli rachunek, oferty promocyjne, zdjęcia i filmy.
EAN, PLU i kod ważony Przyspiesz sprzedaż produktów. Możesz wygodnie i bezbłędnie korzystać z kodów PLU oraz czytników kodów kreskowych.
Punkty lojalnościowe Pozyskuj nowych, lojalnych klientów. Możesz dla nich przygotować kupony rabatowe i podarunkowe.
Raporty i statystyki Efektywnie planuj zapasy magazynowe. Kasa fiskalna online Dotykačka automatycznie poinformuje Cię o niskim poziomie stanów magazynowych.
Metody płatności Akceptuj wszystkie formy płatności – czeki, kupony, bony, gotówkę lub karty płatnicze za pomocą zewnętrznego terminalu płatniczego.
Akcesoria Dotykačka jest kompatybilna! Podłącz do niej skaner płatności, wagę, terminal płatniczy, szufladę kasową i inne.

Kasy fiskalne online dla każdego rodzaju działalności

Dotykačka MOBILNA

Kompaktowa i poręczna, świetnie sprawdzi się w food truckach i innych małych punktach gastronomicznych

od 2 689 zł

Za zestaw z drukarką fiskalną online

Dotykačka UNIWERSALNA

Komfortowa i wszechstronna, najczęściej wybierana przez restauracje, bary, kawiarnie, puby i sklepy

od 2 999 zł

Za zestaw z drukarką fiskalną online

Dotykačka KOMPLETNA

Zestaw dla pensjonatów i restauracji oraz innych firm z branży HoReCa

od 3 999 zł

Za zestaw z drukarką fiskalną online

Skonfiguruj swój zestaw

Każdy zestaw współpracuje z terminalami płatniczymi i innymi akcesoriami, jak drukarki bonowe, czytniki kodów kreskowych, wagi, czytniki RFID, szuflady kasowe.

Pytania i odpowiedzi dotyczące kas fiskalnych online dla sklepów

1. Na ile czasu podpisuję umowę z Dotykačką?

Aby korzystać z Dotykački nie podpisujesz żadnej umowy terminowej! Działamy w systemie pre-paid i korzystasz z naszego systemu kas fiskalnych online tylko wtedy kiedy potrzebujesz. Jak chcesz możesz płacić co miesiąc. Jeśli chcesz możesz zrobić przedpłatę za dłuższy okres i liczyć na rabaty nawet do 30%. Jeśli prowadzisz biznes sezonowy i przez kilka miesięcy w roku nie potrzebujesz korzystać z systemu sprzedażowego – wystarczy, że nas o tym poinformujesz i za ten okres nic nie płacisz.

2. Mam już tablet i urządzenia peryferyjne. Czy mogę korzystać z Waszego systemu?

Jeśli posiadasz tablet z systemem Android oraz drukarkę fiskalną – nic więcej nie musisz kupować! Wystarczy zainstalować na posiadanym sprzęcie naszą aplikację i możesz rozpocząć prowadzenie swojego biznesu.

3. Czy kasa fiskalna online Dotykačka obsługuje sprzedaż towarów na wagę?

Oczywiście, że tak! Dodatkowo umożliwiamy podłączenie do naszego systemu wagi także nie będzie potrzeby wpisywania wagi – zostanie ona automatycznie odczytana.

4. W jakim typie sklepów sprawdzi się kasa fiskalna online Dotykačka?

W każdym! Nie ma znaczenia czy prowadzisz sklep spożywczy, drogerię czy papierniczy – każdy rodzaj prowadzonego biznesu może korzystać z Dotykački.

5. Czy kasy fiskalne online Dotykačka sprawdzą się w sieci sklepów?

Jeśli posiadasz więcej niż jedną lokalizację to korzystanie z Dotykački staje się wręcz nieodzowne! Dzięki kasom fiskalnym online Dotykačka wszystkie dane, z wszystkich lokalizacji, znajdziesz w jednym miejscu. Sprawdzenie co dzieje się w całej firmie albo w poszczególnym punkcie zajmie Ci tylko kilka sekund!

Wystarczy kilka kliknięć abyś wiedział jak wygląda Twój stan magazynowy, jaki jest utarg czy sprawdził który pracownik jest w tej chwili w pracy.

6. Czy kasa fiskalna online Dotykačka jest odpowiednia dla lokali franczyzowych?

Jak najbardziej! Umożliwiamy współpracę sieciom franczyzowych. Każdy franczyzobiorca ma dostęp do swoich własnych informacji natomiast franczyzodawca może sprawdzać sytuację u każdego swojego Partnera.

7. Jakie akcesoria można podłączyć do kasy fiskalnej Dotykačka?

Wszystkie potrzebne! Bez problemu i w kilka sekund podłączysz szufladę kasową, skaner kodów kreskowych czy wagę cyfrową. Podłączenie terminala płatniczego także jest możliwe od ręki. Jeśli chcesz – możesz podłączyć inne urządzenia peryferyjne, jak czytniki RFID oraz drukarki bonowe.

8. Czy muszę zamówić zarówno sprzęt, jak i licencję u Dotykački?

Nie jest to konieczne. Jeśli masz już tablet i drukarkę fiskalną – potrzebujesz jedynie licencji programu Dotykačka. Jeśli masz drukarkę fiskalną a tablet chcesz nowy – możesz kupić nasz bardzo wygodny i łatwy w obsłudze model 14”. Jeśli wolisz – kup dowolny inny tablet z systemem Android 5.1 lub nowszym.

9. Czy korzystając z kasy fiskalnej online Dotykačka będę mieć wgląd w dane dotyczące sprzedaży z domu?

Dane dotyczące sprzedaży, stanów magazynowych, wystawionych dokumentów, historii sprzedaży, historii obrotów, obecności pracowników i wszystkie inne mówiące co się dzieje w Twojej firmie masz dostępne przez internet z dowolnego punktu na świecie! Wystarczy, że masz komputer z przeglądarką internetową oraz jesteś w zasięgu sieci. Nie ważne czy jedziesz pociągiem, leżysz na plaży czy odpoczywasz wieczorem w domu – dzięki kasom fiskalnym online Dotykačka zawsze możesz sprawdzić co się dzieje w Twoim punkcie sprzedaży. Dodatkowo możesz zdalnie przez internet zmieniać ofertę, kreować promocje czy aktualizować ceny.

Umów spotkanie w swoim oddziale Dotykačka

Wypełnij formularz poniżej

Wypełnij formularz poniżej

Wypełnij formularz poniżej

Oddzwonimy do Ciebie

Uzgodnimy termin

Wspólnie wybierzemy najlepszy system dla Twojego biznesu

Dziękujemy za przesłanie formularza

Oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to będzie możliwe.