Wypróbuj aplikację Dotykačka za darmo. 

Chcesz przetestować nasze oprogramowanie przez zakupem? Nie ma problemu! Masz 30 dni na zakochanie się w systemie Dotykačka.

System POS online Dotykačka działa na dobrze znanym systemie operacyjnym Android i jest stale rozwijany przez nasz międzynarodowy zespół programistów. Pobierz aplikację Dotykacka z Google Play lub skontaktuj się z nami.

Ponad 75 funkcji

Na całym świecie oprogramowanie Dotykačka zostało pobrane i przetestowane ponad 100 tys. razy. System Dotykačka obejmuje aplikację kasową, aplikację magazynową, funkcję zdalnego dostępu, system rezerwacji i wiele więcej.

Działamy na Androidzie

Zmieniliśmy sposób w jaki przedsiębiorcy myślą o oprogramowaniu do obsługi systemów kasowych. Także i Ty możesz wypróbować na swoim urządzeniu z systemem Android oprogramowanie i przyjazny dla użytkownika interfejs Dotykačka!

Poznaj nas w 30 dni

Skontaktuj się z nami. Mamy dla Ciebie bezpłatną, testową licencję. Jeśli polubisz naszą aplikację - w co nie wątpimy - w każdej chwili możesz kupić pełną licencję Dotykačka, w wersji odpowiadającej potrzebom i budżetowi Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami.

Daj swojemu biznesowi szansę na dynamiczny rozwój.

  • wybierz
  • gastronomia
  • handel
  • usługi
  • hotelarstwo
  • inna

Ile kosztuje Dotykačka?

Rzeczywisty koszt utrzymania systemu kasowego Dotykačka pozytywnie Cię zaskoczy.

Rozwiązanie POS kupujesz na lata. Jaki będzie Twój dzienny koszt przy kontrakcie na 36 miesięcy?

Przy zakupie zestawu sprzętowego Dotykačka MOBILNA (2599 zł netto za tablet kasowy i drukarkę fiskalną online) z abonamentem Dotykačka ŁATWO (48,30 zł netto miesięcznie przy opłaceniu z góry za 36 miesięcy), całkowity koszt rozwiązania to ok. 3,96 zł netto dziennie.

Przy zakupie zestawu sprzętowego Dotykačka UNIWERSALNA (2999 zł netto za terminal kasowy i drukarkę fiskalną online) z abonamentem Dotykačka KOMPLET (69,30 zł netto miesięcznie przy opłaceniu z góry za 36 miesięcy), całkowity koszt rozwiązania to ok. 5,02 zł netto dziennie.

Przy zakupie zestawu sprzętowego Dotykačka KOMPLETNA (3999 zł netto za terminal kasowy, drukarkę fiskalną online, drukarkę bonową i szufladę kasową) z abonamentem Dotykačka NIEOGRANICZONA (118,30 zł netto miesięcznie przy opłaceniu z góry za 36 miesięcy), całkowity koszt rozwiązania to ok. 7,54 zł netto dziennie.

Potrzebujesz więcej argumentów?

Rekordowo krótki czas wdrożenia

Już 15 minut po pierwszym uruchomieniu możesz korzystać z pełni możliwości systemu POS Dotykačka. Przeszkolenie pracowników z podstawowej obsługi nie zajmie więcej niż 30 minut.

Działa nawet bez dostępu do internetu

Problemy z dostępem do sieci zawsze mogą się zdarzyć. Po wznowieniu komunikacji, wszystkie dane zostaną zsynchronizowane i zapisane w chmurze.

Zarządzanie, raporty i analizy w chmurze

Masz pełny wgląd w działanie Twojej firmy. Chmura Dotykačka zapewnia dostęp do wszystkich danych oraz zaawansowane raportowanie i analizę w dowolnym miejscu i czasie.

Bezpłatne wsparcie techniczne

Przez telefon, email lub formularz online. Kontaktuj się z nami jak Ci wygodnie. Nasz dział wsparcia technicznego jest dla Ciebie dostępny przez 7 dni w tygodniu.

Skontaktuj się z nami.

Daj swojemu biznesowi szansę na dynamiczny rozwój. Pomożemy Ci w wyborze rozwiązań Dotykačka, idealnie dopasowanych do potrzeb i budżetu Twojej firmy.

Formularz

22 307 85 88

info@dotykacka.pl

Wsparcie