Zalety systemu Dotykačka

Wysoka jakość

Wszystkie urządzenia i akcesoria oferowane przez Dotykačkę pochodzą od sprawdzonych dostawców. Współpracujemy z wiarygodnymi producentami, a sprzedawane przez nas tablety i terminale, drukarki, wagi, czytniki i inne akcesoria przechodzą rygorystyczne testy funkcjonalności i wytrzymałości. Właśnie dlatego możemy zagwarantować klientom trwałe i solidne systemy kasowe.

Wysoka jakość
Tysiące produktów i kategorii

Tysiące produktów i kategorii

Dzięki Dotykačce możesz bez problemów pracować z tysiącami produktów: sortować, dzielić na kategorie, usuwać, przeceniać... Nie ma znaczenia, czy działasz w branży gastronomicznej czy handlu. Z Dotykačką możesz przeglądać produkty za pomocą menu kafelkowego, wprowadzać je do bazy według ceny, kodów PLU albo użyć czytnika kodów, aby natychmiast je sprzedać.

Ponad 66 000 pobrań na całym świecie

W 2018 roku liczba pobrań naszego oprogramowania przekroczyła 66 000. Nasi użytkownicy pochodzą z Czech, Indonezji, Polski, Niemiec, USA, Hiszpanii, Rosji, Meksyku, Wietnamu i innych krajów. Mamy kilkanaście tysięcy aktywnych instalacji – to użytkownicy, którzy codziennie korzystają z naszej aplikacji.

Ponad 66 000 pobrań na całym świecie
Ponad 12 000 aktywnych użytkowników

Ponad 12 000 aktywnych użytkowników

Mamy ponad 12 000 aktywnych użytkowników w Czechach oraz w Europie. Większość z nich reprezentuje branże: gastronomiczną, hotelarską, handlową i usługową. Dotykačka jest jednym z najpopularniejszych dostawców systemów kasowych w Czechach.

Niezawodny system kasowy

Niezawodny system kasowy

Dotykačka jest niezawodnym systemem kasowym cieszącym się zaufaniem użytkowników. Otrzymaliśmy wiele wyróżnień i certyfikatów potwierdzających jakość oferowanych przez nas rozwiązań. Sprzęt pochodzi tylko od sprawdzonych i wiarygodnych dostawców. Oprogramowanie jest tworzone przez zespół naszych profesjonalistów. Jego rozwojem zajmujemy się od lat. Każdego roku wypuszczamy nawet kilkanaście aktualizacji, dostępnych bezpłatnie dla wszystkich naszych klientów.

Działa bez połączenia z internetem

System kasowy Dotykačka działa poprawnie również bez połączenia z Internetem. Po wznowieniu komunikacji wszystkie dane zostaną zsynchronizowane i zapisane na koncie.

Działa bez połączenia z internetem
Bez zobowiązań i dodatkowych opłat

Bez zobowiązań i dodatkowych opłat

Każda z proponowanych przez nas licencji: ŁATWO, KOMPLET oraz NIEOGRANICZONA obejmuje oprogramowanie kasowe i magazynowe o wielu praktycznych funkcjach, w tym np. zarządzania zdalnego. Wiele możliwości, niskie koszty, profesjonalne wsparcie techniczne i brak długotrwałych zobowiązań sprawiają, że Dotykačka to atrakcyjna propozycja dla małych i średnich przedsiębiorców.

Która faza fiskalizacji online Cię obejmie?

Informację zwrotną dostaniesz na swój e-mail