Zamów kasę fiskalną online

Dzięki systemowi kasowemu Dotykačka będziesz przygotowany na czas do obowiązkowego korzystania z kas fiskalnych online!

Skontaktuj się z nami

Dotykačka to niezwykle intuicyjny system kas fiskalnych online

Już 15 minut po pierwszym uruchomieniu możesz korzystać z pełni jego możliwości. W 30 min skutecznie przeszkolisz z niego pracowników.

Sprzedaż kas fiskalnych online w atrakcyjnym modelu biznesowym SAAS

W ramach miesięcznego abonamentu gwarantujemy update i upgrade. System zawsze spełnia najwyższe wymagania użytkownika oraz jest aktualizowany do najnowszych wymogów prawa.

Dzięki kasie fiskalnej online Dotykačka wszystkie dane o Twoim biznesie są w chmurze

Są bezpieczne, dostępne o każdej porze i z każdego miejsca na świecie.

Kasa fiskalna online Dotykačka - bezpłatne wsparcie techniczne

Przez telefon, e-mail, czy formularz online. Kontaktuj się z nami jak chcesz. Oferujemy darmowe wsparcie techniczne w każdy dzień roboczy od 8:00 do 22:00 oraz w weekendy i w święta od 9:00 do 17:00.

Kasa fiskalna online Dotykačka działa bez połączenia z internetem

Problemy z dostępem do sieci zawsze mogą się zdarzyć. Po wznowieniu komunikacji wszystkie dane zostaną zsynchronizowane i zapisane na koncie.

Wymień swoją starą kasę na nowoczesny system POS online Dotykačka!

Zapraszamy do zapoznania się z najbardziej aktualnymi aktami prawnymi dotyczącymi wprowadzenia obowiązku kas on-line dla poszczególnych branż w Polsce.

Funkcje dla Twojego biznesu
POS systemy i kasy fiskalne online!
Rezerwacja Zapomnij o papierowej książce z rezerwacjami. Możesz połączyć swój system kasowy z systemem rezerwacji.
Happy hours Nagradzaj lojalnych klientów. Możesz wygodnie planować Happy Hours oraz obsługiwać kupony rabatowe lub karty stałego klienta.
Parkowanie rachunków Przyjmuj zamówienia na rachunek lub stolik. Możesz z łatwością parkować rachunki za produkty i usługi do późniejszego rozliczenia.
Metody płatności Akceptuj wszystkie formy płatności – czeki, kupony, bony, gotówkę lub karty płatnicze za pomocą zewnętrznego terminalu płatniczego.
Punkty lojalnościowe Pozyskuj nowych, lojalnych klientów. Możesz dla nich przygotować kupony rabatowe i podarunkowe.
Raporty i statystyki Kontroluj przychody i kondycję firmy. Masz stały dostęp do raportów i statystyk efektywności swojego biznesu.

Kasy fiskalne online dla każdego rodzaju działalności

Dotykačka MOBILNA

Kompaktowa i poręczna, świetnie sprawdzi się w food truckach i innych małych punktach gastronomicznych

od 2 689 zł

Za zestaw z drukarką fiskalną online

Dotykačka UNIWERSALNA

Komfortowa i wszechstronna, najczęściej wybierana przez restauracje, bary, kawiarnie, puby i sklepy

od 2 999 zł

Za zestaw z drukarką fiskalną online

Dotykačka KOMPLETNA

Zestaw dla pensjonatów i restauracji oraz innych firm z branży HoReCa

od 3 999 zł

Za zestaw z drukarką fiskalną online

Skonfiguruj swój zestaw

Każdy zestaw współpracuje z terminalami płatniczymi i innymi akcesoriami, jak drukarki bonowe, czytniki kodów kreskowych, wagi, czytniki RFID, szuflady kasowe.

Pytania i odpowiedzi dotyczące wprowadzenia kas online dla każdego rodzaju działalności

1. Czy system Dotykački jest skomplikowany?

Absolutnie nie! System Dotykačka został on stworzony tak aby był w pełni intuicyjny oraz prosty i szybki w obsłudze. Istniejący użytkownicy nie mają żadnych problemów z jego obsługą, a przeszkolenie nowego pracownika trwa dosłownie kilka minut.

2. Czym się różni Dotykačka od mojej kasy fiskalnej?

Kasa fiskalna spełnia jedynie obowiązek prawny związany z fiskalizacją sprzedaży i wystawiania paragonów. System POS Dotykačka poza tą samą funkcją dostarcza bezcennych informacji dla prowadzenia firmy, jak informacje finansowe, informacje magazynowe jak i wiele innych. Przy pomocy dostępnych informacji można przeprowadzać analizy biznesowe i prawidłowo planować wszelkie decyzje związane z własną firmą. Nie tylko dotyczące produktów, cen czy akcji promocyjnych, ale również planować odpowiednie obłożenie pracowników w określone dni i godziny, ale również pomaga rozliczać pracowników za wykonaną pracę.

3. Czy trzeba serwisować Dotykačka?

Nie. Nasz produkt nie wymaga jakiegokolwiek serwisu.

4. Co z Dotykačką, jeśli zmienią się przepisy?

W ramach opłaty abonamentowej dostępne są wszelkie aktualizacje naszego oprogramowania. Dbamy nie tylko o to, aby było ono zawsze zgodne z aktualnymi przepisami, ale również dodajemy cały czas nowe funkcje, które są odpowiedzią na zgłoszone potrzeby przez naszych użytkowników.

5. Jakiego internetu potrzebuję, by Dotykačka dobrze działała?

Absolutnie dowolnego. Ilość wysyłanych danych jest bardzo mała i zależnie od prowadzonego biznesu w skali miesiąca ilość przesyłanych danych to zaledwie kilka megabajtów. Z czego prędkość samego internetu nie ma żadnego znaczenia.

6. Czy mogę liczyć na rabat?

Można uzyskać rabat na licencję nawet do 30%. Rabat jest uzależniony od okresu na jaki opłata licencyjna zostanie przedpłacona.

7. Ile kosztuje i jak długo trwa instalacja systemu Dotykačka?

Instalacja sprzętu oraz oprogramowania trwa niecałe pół godziny. Wstępne szkolenie i konfiguracja pod konkretną firmę jest uzależniona od ilości pracowników oraz zakresu konfiguracji i trwa od pół godziny do paru godzin. Cena jest ustalana z Partnerem dostarczającym system Dotykačka.

8. Gdzie mogę kupić kasę fiskalna online Dotykačka?

System Dotykačka można kupić u dowolnego dealera fiskalnego, który jest Partnerem Dotykačka w terenie całego kraju. W celu wskazania rekomendowanego lokalnego Partnera prosimy o kontakt wraz z podaniem swojej lokalizacji.

9. Czy zmiana z kasy fiskalnej jest kłopotliwa?

Nasi klienci, którzy dokonali takiej zmiany są najlepszym dowodem, że zmiana taka nie jest ani trudna ani uciążliwa, a praca na systemie Dotykačka jest łatwiejsza niż na kasie fiskalnej! Dodatkowo twierdzą, że dużo łatwiej i szybciej udaje się przeszkolić nowych pracowników. Ogromnym plusem przejścia na system kasowy Dotykačka jest możliwość pozyskania wielu informacji o swojej firmie, które przy standardowych kasach fiskalnych były niezwykle trudno dostępne, albo nie mieli ich w ogóle. Nasi klienci przyznają, że to przełożyło się na zwiększenie ich obrotów oraz zysków przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

10. Dotykačka posiada bardzo dużo funkcji, ale ja potrzebuję tylko niektóre z nich. Jak mam ułatwić sobie pracę?

Dotykačkę można i wręcz należy dostosować do swoich własnych potrzeb i oczekiwań. Można włączyć tylko te funkcje, które chcemy aby były dostępne dla pracowników i wyłączyć klawisze, które nie są potrzebne. W ten sposób widzimy tylko te funkcje i klawisze, które chcemy. Poprawia to zdecydowanie wygląd i ergonomię pracy na tym systemie.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz poniżej

Wypełnij formularz poniżej

Wypełnij formularz poniżej

Oddzwonimy do Ciebie

Uzgodnimy termin

Wspólnie wybierzemy najlepszy system dla Twojego biznesu

Dziękujemy za przesłanie formularza

Oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to będzie możliwe.