Zamów kasę fiskalną online

Z systemem kasowym Dotykačka będziesz gotowany na obowiązkową fiskalizację online!

Skontaktuj się z nami

Dotykačka to niezwykle intuicyjny system kas fiskalnych online

Już 15 minut po pierwszym uruchomieniu możesz korzystać z pełni jego możliwości. W 30 min skutecznie przeszkolisz z niego pracowników.

Sprzedaż kas fiskalnych online w atrakcyjnym modelu biznesowym SAAS

W ramach miesięcznego abonamentu gwarantujemy update i upgrade. System zawsze spełnia najwyższe wymagania użytkownika oraz jest aktualizowany do najnowszych wymogów prawa.

Dzięki kasie fiskalnej online Dotykačka wszystkie dane o Twoim biznesie są w chmurze

Są bezpieczne, dostępne o każdej porze i z każdego miejsca na świecie.

Kasa fiskalna online Dotykačka - bezpłatne wsparcie techniczne

Przez telefon, e-mail, czy formularz online. Kontaktuj się z nami jak chcesz. Oferujemy darmowe wsparcie techniczne w każdy dzień roboczy od 8:00 do 22:00 oraz w weekendy i w święta od 9:00 do 17:00.

Kasa fiskalna online Dotykačka działa bez połączenia z internetem

Problemy z dostępem do sieci zawsze mogą się zdarzyć. Po wznowieniu komunikacji wszystkie dane zostaną zsynchronizowane i zapisane na koncie.

Wymień swoją starą kasę fiskalną na nowoczesny system POS online Dotykačka!

Zapraszamy do zapoznania się z najbardziej aktualnymi aktami prawnymi dotyczącymi wprowadzenia obowiązku kas on-line dla poszczególnych branż w Polsce.

Funkcje dla Twojego biznesu
POS systemy i kasy fiskalne online!
Rezerwacja Zapomnij o papierowej książce z rezerwacjami. Możesz połączyć swój system kasowy z systemem rezerwacji.
Happy hours Nagradzaj lojalnych klientów. Możesz wygodnie planować Happy Hours oraz obsługiwać kupony rabatowe lub karty stałego klienta.
Parkowanie rachunków Przyjmuj zamówienia na rachunek lub stolik. Możesz z łatwością parkować rachunki za produkty i usługi do późniejszego rozliczenia.
Metody płatności Akceptuj wszystkie formy płatności – czeki, kupony, bony, gotówkę lub karty płatnicze za pomocą zewnętrznego terminalu płatniczego.
Punkty lojalnościowe Pozyskuj nowych, lojalnych klientów. Możesz dla nich przygotować kupony rabatowe i podarunkowe.
Raporty i statystyki Kontroluj przychody i kondycję firmy. Masz stały dostęp do raportów i statystyk efektywności swojego biznesu.

Kasy fiskalne online dla każdego rodzaju działalności

Dotykačka MOBILNA

Kompaktowa i poręczna, świetnie sprawdzi się w food truckach i innych małych punktach gastronomicznych

od 2 689 zł

Za zestaw z drukarką fiskalną online

Dotykačka UNIWERSALNA

Komfortowa i wszechstronna, najczęściej wybierana przez restauracje, bary, kawiarnie, puby i sklepy

od 2 999 zł

Za zestaw z drukarką fiskalną online

Dotykačka KOMPLETNA

Zestaw dla pensjonatów i restauracji oraz innych firm z branży HoReCa

od 3 999 zł

Za zestaw z drukarką fiskalną online

Skonfiguruj swój zestaw

Każdy zestaw współpracuje z terminalami płatniczymi i innymi akcesoriami, jak drukarki bonowe, czytniki kodów kreskowych, wagi, czytniki RFID, szuflady kasowe.

Pytania i odpowiedzi dotyczące wprowadzenia kas online dla każdego rodzaju działalności

1. Czy w cenie abonamentu Dotykački mam wszelkie aktualizacje związane np. z wprowadzeniem nowych przepisów?

TAK. Dotykačka dba aby wszelkie funkcje były zgodne z aktualnymi oraz nadchodzącymi zmianami prawnymi. Wszystkie aktualizacje zarówno oprogramowania Dotykačka jak i chmury są w cenie abonamentu i nie jest ponoszony jakikolwiek dodatkowy koszt. Również dodanie nowych funkcji jest w cenie tego samego abonamentu.

2. Na jakim sprzęcie działa Dotykačka?

Program Dotykačka można uruchomić na dowolnym tablecie z systemem Android 5.1.1 lub nowszym. Zalecamy stosowanie naszych własnych tabletów, które zostały stworzone z myślą o naszej aplikacji oraz mają bardzo duży i przyjazny w pracy ekran. Model 14” jest bardzo wygodny w pracy oraz posiada odpowiednią ilość portów USB, co bardzo ułatwia podłączenie akcesoriów jak czytnik RFID, czytnik kodów kreskowych, waga, drukarka bonowa, terminal płatniczy, szuflada kasowa czy inne. Aby korzystać z chmury nie ma żadnych wymogów technicznych. Należy mieć komputer, tablet lub telefon komórkowy podłączony do internetu wraz z zainstalowaną dowolną przeglądarką internetową.

3. Na czym polega abonament Dotykački?

Dotykačka jest ofertą działającą w modelu SaaS (Software as a Service) i jest usługą typu pre- paid. Opłata za korzystanie z naszej aplikacji jest wnoszona z góry i każdy sam może określić za jaki okres z góry chce zapłacić. Im dłuższy czas przedpłacony tym większy rabat – nawet do 30%. Również istnieje możliwość zawieszenia licencji na dowolny okres. Dotyczy to na przykład punktów sezonowych. Za okres kiedy punkt jest zamknięty i nie jest prowadzona sprzedaż nie trzeba wnosić opłaty. W każdej chwili można zmienić zarówno wykupiony abonament na inny jak i okres za jaki jest wnoszona opłata. Różnice pomiędzy dostępnymi abonamentami są opisane na naszej stronie internetowej.

4. Prowadzę biznes sezonowy. Czy muszę płacić za abonament Dotykački, jak zawieszam działalność?

Każdą licencję można zawiesić na dowolny czas kiedy nie jest prowadzona sprzedaż i za ten okres nie jest wnoszona opłata licencyjna. Przy ponownym otwarciu punktu można licencję odwiesić i wszystkie informacje za poprzedni okres są dostępne. W celu zawieszenia lub odwieszenia licencji należy się z nami skontaktować.

5. Czy moje dane są bezpieczne?

Wykorzystujemy serwery posiadające najwyższe certyfikaty bezpieczeństwa jak i posiadające pełną redundancję oraz backup. Także wszelkie dane są w pełni bezpieczne, a wszystkie usługi są dostępne przez cały czas.

6. Czy korzystając z kasy fiskalnej online Dotykački potrzebuję stałego dostępu do internetu?

System Dotykačka jest systemem on-line i na bieżąco synchronizuje dane z chmurą. Aby w pełni wykorzystać dostępne funkcje oraz zapewnić synchronizację oraz backup należy zapewnić łącze internetowe. Niemniej w przypadku awarii dostępu do sieci, system dalej działa i można normalnie prowadzić sprzedaż. Wszystkie informacje wprowadzone w czasie gdy nie było łączności zostaną zsynchronizowane po przywróceniu łączności z internetem.

7. Co, jeśli będę potrzebował wsparcia technicznego?

Zawsze można skontaktować się z naszym Partnerem, który jest ekspertem i dostarczył system Dotykačka. W internecie jest dostępna również bardzo jasno i szczegółowo napisana instrukcja obsługi (pod adresem manual.dotykacka.pl). Co najważniejsze – zapewniamy bezpośrednie wsparcie prowadzone zarówno telefonicznie jak i mailowo.

8. Dotykačka posiada bardzo dużo funkcji, ale ja potrzebuję tylko niektóre z nich. Jak mam ułatwić sobie pracę?

Dotykačkę można i wręcz należy dostosować do swoich własnych potrzeb i oczekiwań. Można włączyć tylko te funkcje, które chcemy aby były dostępne dla pracowników i wyłączyć klawisze, które nie są potrzebne. W ten sposób widzimy tylko te funkcje i klawisze, które chcemy. Poprawia to zdecydowanie wygląd i ergonomię pracy na tym systemie.

9. Czy zmiana z innego systemu POS jest kłopotliwa?

Nasi klienci, którzy dokonali takiej zmiany są najlepszym dowodem, że nie jest to jakiekolwiek wyzwanie! Funkcja importu umożliwia szybkie wgranie już istniejących produktów czy stanów magazynowych jak i innych informacji. Oczywiście należy skonfigurować Dotykačke pod własne indywidualne potrzeby i oczekiwania, ale należy to zrobić tylko raz – na początku.

Klienci, którzy dokonali takiej zmiany zaraportowali nam, iż nic nie stracili na funkcjonalnościach. Przeciwnie – zyskali nowe, obsługa programu sprzedażowego jest dużo prostsza, a chmura usprawniła ich biznes. Praca na niej zaowocowała zwiększeniem obrotów i zysku, przy jednoczesnym efektywniejszym prowadzeniem biznesu.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz poniżej

Wypełnij formularz poniżej

Wypełnij formularz poniżej

Oddzwonimy do Ciebie

Uzgodnimy termin

Wspólnie wybierzemy najlepszy system dla Twojego biznesu

Dziękujemy za przesłanie formularza

Oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to będzie możliwe.