Chicken&Kebab

Zielona Góra, Świebodzin, Gubin

Od systemu POS wymagamy czegoś więcej niż tylko funkcjonalności bardziej rozbudowanej kasy. Dotykačka pozwala nam na codzienne analizowanie sprzedaży z podziałem na poszczególne produkty, co z kolei umożliwia między innymi lepsze planowanie zaopatrzenia czy optymalizowanie oferty.

Nazwa Chicken&Kebab nie pozostawia miejsca na wątpliwości, jakie smakołyki czekają na wygłodniałych gości. Dynamicznie rozwijająca się sieć barów – działająca w Zielonej Górze, Świebodzinie, Gubinie – z powodzeniem serwuje najpopularniejsze dania kuchni amerykańskiej i nie tylko, przygotowywane według własnych, oryginalnych receptur.

Smażony kurczak, kebab, pizza smakują jeszcze lepiej dzięki unikalnej atmosferze wnętrz zaaranżowanych w klasycznym stylu amerykańskich barów. Uroku lokalom sieci Chicken&Kebab dodaje fantastyczna, pozytywnie zakręcona ekipa. 

Jaka była Państwa pierwsza reakcja na nazwę Dotykačka?

Kiedy zetknęliśmy się pierwszy raz z marką Dotykačka, to pomyśleliśmy, że system POS, który tak się nazywa musi być przyjazny i prosty w obsłudze. Nie pomyliliśmy się.

Jak to się stało, że zostaliście Państwo użytkownikami systemu POS Dotykačka? Co zadecydowało o wyborze właśnie tego rozwiązania?

Szukaliśmy bardzo długo odpowiedniego systemu kasowego. Przetestowaliśmy chyba wszystkie, które są na rynku, ale i tak nie wiedzieliśmy, na który tak naprawdę się zdecydować. Dopiero po zetknięciu się z POS Dotykačka wiedzieliśmy, że to jest to, czego szukamy. To jedyny POS z tak przejrzystym interfejsem, którego obsługa jest prosta i intuicyjna, a jednocześnie jest tak wszechstronny, że ułatwia nam codzienną pracę.

Z których funkcji systemu POS Dotykačka najczęściej Państwo korzystacie? Jak rozwiązania Dotykačka ułatwiają Państwu codzienną pracę?

Od systemu POS wymagamy czegoś więcej niż tylko funkcjonalności bardziej rozbudowanej kasy. Dotykačka pozwala nam na codzienne analizowanie sprzedaży z podziałem na poszczególne produkty, co z kolei umożliwia między innymi lepsze planowanie zaopatrzenia czy optymalizowanie oferty. Doskonale wiemy, jakie produkty i kiedy należy zamówić oraz na które pozycje z naszego menu możemy zrobić np. promocję. System pozwala nam też na ustalanie premii dla pracowników obsługujących kasy, dzięki temu, że wiemy jaki kasjer ma największe utargi. Istotna jest też dla nas możliwość zdalnego tworzenia rozbudowanych zestawień, dzięki którym jesteśmy w stanie lepiej zarządzać lokalami działającymi w naszej sieci.

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci w wyborze rozwiązań Dotykačka, idealnie dopasowanych do potrzeb i budżetu Twojej firmy.

Formularz

22 307 85 88

info@dotykacka.pl

Wsparcie