Poznaj zalety rozwiązań kasowych Dotykačka

Niezawodny system kasowy. Wszechstronny i nowoczesny system POS online. Łatwiejszy w użyciu niż kasa. Wspiera fiskalizację online. Dopasowany do każdego typu działalności.

Sprawdzone rozwiązania, którym możesz zaufać

Elastyczne plany abonamentowe

System kasowy Dotykačka jest dostępny w trzech planach abonamentowych, których cena zaczyna się od 89 zł netto za miesiąc. Wraz z rozwojem Twojego biznesu, możesz zmieniać plany abonamentowe na wyższe, wyposażone w więcej narzędzi i funkcji. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, możesz także zawiesić korzystanie z systemu, bez utraty danych.

Ponad 100 funkcji i narzędzi

Wybierając jeden z trzech planów abonamentowych Dotykačka, otrzymujesz pełny pakiet funkcji i narzędzi niezbędnych do efektywnej pracy. Dotykačka oferuje w sumie ponad 100 funkcji, dzięki którym błyskawicznie dopasowuje się do realnych potrzeb i charakteru Twojej firmy. 

Integracje z najlepszymi

Stale pozyskujemy nowych partnerów, dzięki którym wzbogacamy system Dotykačka o nowe funkcjonalności. Oddajemy w Twoje ręce kompletne rozwiązania kasowe, zintegrowane z wiodącymi na rynku technologiami, ułatwiającymi Twoją pracę oraz wspierającymi rozwój Twojego biznesu.

Bezpłatne aktualizacje

System Dotykačka stale się rozwija. Dodajemy nowe funkcjonalności i narzędzia oraz wprowadzamy ulepszenia. W skali roku publikujemy nawet do kilkunastu aktualizacji Aplikacji Dotykačka i Chmury Dotykačka, do których masz zawsze bezpłatny dostęp. 

Przystępna cena zakupu

Zastanawiasz się, czy stać Cię na innowacyjny i niezawodny zestaw kasowy Dotykačka? Naszym celem jest tworzenie rozwiązań wszechstronnych, niezawodnych i przystępnych cenowo. Dlatego możesz kupić nowoczesny i niezawodny tablet kasowy Dotykačka 15,6" już za 1749 zł netto.

Twoja Chmura Dotykačka

Dotykačka to nie tylko niezawodny sprzęt i wszechstronne oprogramowanie, ale także potężna chmura obliczeniowa.
Chmura Dotykačka daje Ci pełną kontrolę nad Twoją firmą. Masz dostęp do zaawansowanych narzędzi wspierających zarządzanie oraz do pogłębionych raportów i analiz.

Wsparcie rozwoju biznesu

Zbieramy i przechowujemy dla Ciebie wiele użytecznych informacji o Twojej firmie. Możesz ich użyć do zoptymalizowania działalności, skutecznego zwiększenia dochodów i oszczędzać czas potrzebny na analizę danych, wykorzystując go na lepszą obsługę klientów.

Niezawodny sprzęt

Wszystkie urządzenia i akcesoria kompatybilne z systemem Dotykačka pochodzą od sprawdzonych dostawców. Rekomendowane tablety kasowe, drukarki, wagi, czytniki i inne akcesoria przechodzą rygorystyczne testy funkcjonalności i wytrzymałości. Dlatego możemy zagwarantować klientom długą żywotność naszych systemów kasowych.

Twoje dane są z nami bezpieczne

Twoje dane są przechowywane na zabezpieczonym koncie w Chmurze Dotykačka, do którego masz dostęp w dowolnym miejscu i czasie. Zapewniamy wysoki standard zabezpieczeń, ponieważ rozumiemy, jak wielką wartość mają dane dla prawidłowego funkcjonowania Twojej firmy. Możesz nam zaufać.

Zobacz, jak Dotykačka sprawdza się w biznesie

Sukces firm, które każdego dnia korzystają z niezawodnego systemu POS online Dotykačka, może być inspiracją także dla Ciebie.

Bolt Market

Kluczowymi cechami usługi Bolt Market są stabilność i kompletność oferty oraz krótki czas dostawy. Od systemu POS obsługującego sprzedaż wymagana jest szybkość i niezawodność pracy. Rozwiązania Dotykačka, dzięki integracji warstwy programowej i warstwy sprzętowej, są w stanie sprostać tym wyśrubowanym wymaganiom.

MamaLuki Sweet&Fit

System Dotykačka służy nam przede wszystkim do sprawnej rejestracji transakcji kasowych. To dla nas o tyle ważne, że pracujemy z mężem sami we dwoje, a kolejka często długa, więc liczy się każda zaoszczędzona sekunda.

Piekielna Kura

Dotykačka jest jednym z nielicznych systemów POS, który ma wbudowane wszystkie funkcjonalności niezbędne w mojej restauracji i dostępne natychmiast po wyjęciu z pudełka. Jestem szefem kuchni, a nie informatykiem – cenię więc sobie łatwość obsługi i intuicyjny interfejs Dotykački.

Skontaktuj się z nami

Wspólnie określimy potrzeby Twojego biznesu i dobierzemy optymalną konfigurację rozwiązań Dotykačka.

  • Wybierz
  • gastronomia
  • handel
  • usługi
  • hotelarstwo
  • inna

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Ornago Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przetwarzanie obywa się w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług na podstawie prawie uzasadnionego interesu Administratora. Masz m.in. prawo żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

Integrujemy system Dotykačka z najlepszymi rozwiązaniami na rynku. Dla Ciebie.


Potrzebujesz więcej argumentów? Mamy ich ponad 100

Rekordowo krótki czas wdrożenia

Natychmiast po uruchomieniu i skonfigurowaniu możesz zacząć korzystać z pełni możliwości systemu POS Dotykačka. Szkolenie z podstawowej obsługi zajmie około 30 minut.

Przyjmuj płatności na każdy sposób

Akceptuj wszystkie formy płatności. Nie tylko gotówkę, czeki czy kupony, ale także płatności bezgotówkowe - kartami, smartfonami, smartwatchami czy nawet kodami QR.

Integrujemy się z najlepszymi

Oddajemy w Twoje ręce kompletne rozwiązania kasowe. Integrujemy się z wiodącymi na rynku technologiami, ułatwiającymi Twoją pracę oraz wspierającymi rozwój Twojego biznesu.

Działa nawet bez dostępu do internetu

Problemy z dostępem do sieci zawsze mogą się zdarzyć. Po wznowieniu komunikacji wszystkie dane zostaną zsynchronizowane i zapisane w chmurze.

Zarządzanie, raporty i analizy

Masz pełny wgląd w działanie Twojej firmy. Chmura Dotykačka zapewnia dostęp do wszystkich danych oraz zaawansowane raportowanie i analizy w dowolnym miejscu i czasie.

Bezpłatne wsparcie techniczne

Kontaktuj się z nami jak Ci wygodnie - przez telefon, email lub formularz online. Nasz dział wsparcia technicznego jest dla Ciebie dostępny przez 7 dni w tygodniu.

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci w wyborze rozwiązań Dotykačka, idealnie dopasowanych do potrzeb i budżetu Twojej firmy.

Formularz

22 307 85 88

info@dotykacka.pl

Wsparcie