KDS One dla Dotykačka

Przedstawiamy aplikację KDS One zarządzającą ekranem kuchennym, zaprojektowaną specjalnie dla systemu POS Dotykačka. 

Aplikacja KDS One, zintegrowana z systemem Dotykačka, wyświetla na zainstalowanym w kuchni ekranie dotykowym informacje o zamówieniach natychmiast po ich przyjęciu w systemie POS. Automatyzacja komunikacji obsługi z kuchnią znacznie przyspiesza realizację zamówień oraz eliminuje błędy i niedopatrzenia mogące wystąpić przy korzystaniu z tradycyjnych karteczek. 

Wszystkie zamówienia trafiają błyskawicznie do kuchni

Graficzny system informacji o zamówieniach automatyzuje komunikację obsługi z kuchnią oraz usprawnia proces realizacji zamówień. Bez karteczek, bez pomyłek.

Kuchnia wie, co i kiedy ma przygotować

Ekran kuchenny wyświetla listę zamówień oraz informuje o czasie ich realizacji. Dania mogą być wydawane pojedynczo lub jako całe zamówienie.
KDS umożliwia nie tylko kontrolę kolejności realizacji, ale także optymalizuje pracę kuchni. Dzięki podglądowi wszystkich zamówień w kolejce, kucharz może od razu przygotować więcej tych samych dań.

Ile kosztuje licencja na aplikację KDS One dla Dotykačka?

Licencja na oprogramowanie KDS jest dostępna w modelu abonamentowym.

KDS One

Abonament na oprogramowanie
69 zł netto miesięcznie

Rozwiązanie KDS One dla Dotykačka kupujesz na lata. Skorzystaj na tym. Opłacając abonament za wybrany okres z góry, możesz zyskać 10%, 20% lub nawet 30% rabatu!* Skontaktuj się z nami i poznaj pełną ofertę cenową i rabatową na rozwiązanie KDS One dla systemu Dotykačka.

*Rabaty naliczane przy zakupie licencji na oprogramowanie KDS dla Dotykačka są niezależne od rabatów naliczanych przy zakupie licencji na system POS Dotykačka. 

Chcesz zarządzać komunikacją w całym łańcuchu obsługi zamówień? Wybierz KDS Pro dla Dotykačka.

Zarezerwuj swoją licencję demo na KDS dla Dotykačka

Testuj KDS One dla Dotykačka bezpłatnie przez 30 dni.

Wygenerujemy dla Ciebie kod, który umożliwi Ci zainstalowanie aplikacji KDS One dla Dotykačka na dowolnym tablecie z systemem Android, połączenie z systemem POS Dotykačka* i przetestowanie jej możliwiści**.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Ornago Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przetwarzanie obywa się w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług na podstawie prawie uzasadnionego interesu Administratora. Masz m.in. prawo żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

* Do poprawnej pracy aplikacji KDS One dla Dotykačka niezbędne jest posiadanie aktywnej licencji na dowolną wersję systemu POS Dotykačka.
** Na każdego użytkownika przypada jedna licencja demo KDS One dla Dotykačka.

KDS One. Rekomendowane urządzenia

Aby uruchomić aplikację KDS One dla Dotykačka potrzebujesz ekranu dotykowego z systemem Android.

iMin D2-402 KDS
Ekran 10"
Cena sugerowana:
od 1229 zł netto

iMin Swan 1K KDS
Ekran 15,6"
Cena sugerowana:
od 1889 zł netto

iMin Swan
Ekran 15,6"
Cena sugerowana:
od 1969 zł netto

Sunmi D2s KDS
Ekran 15,6"
Cena sugerowana:
od 2349 zł netto

iMin KDS K1
Ekran 21"
Cena sugerowana:
od 3449 netto

Komunikacja pomiędzy tabletem kuchennym z aplikacją KDS One dla Dotykačka oraz tabletem kasowym z systemem POS Dotykačka odbywa się w wewnętrznej sieci bezprzewodowej, może więc być konieczna instalacja odpowiedniego routera Wi-Fi. 

Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o potrzebach Twojego biznesu gastronomicznego — wspólnie ustalimy optymalną konfigurację rozwiązania KDS dla systemu Dotykačka.

KDS One dla systemu Dotykačka bazuje na rozwiązaniu ecce-KDS opracowanym przez firmę LBPro.

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci w wyborze rozwiązań Dotykačka, idealnie dopasowanych do potrzeb i budżetu Twojej firmy.

Formularz

22 307 85 88

info@dotykacka.pl

Wsparcie