Zobacz, jak Dotykačka wspiera rozwój biznesu

Sukces firm, które każdego dnia korzystają z niezawodnego systemu POS online Dotykačka, może być inspiracją także dla Ciebie.

Co o systemie Dotykačka mówią sami użytkownicy

Pizzeria Sole Sycylia

Realizacja zamówień z dostawą stała się szybsza, łatwiejsza i bardziej opłacalna. Mamy wielofunkcyjny system POS, wyposażony w całą gamę narzędzi, który jest jednocześnie łatwym i wygodnym w obsłudze systemem kasowym zintegrowanym z naszymi terminalami płatniczymi. Bardzo cenimy sobie łatwość obsługi i intuicyjny interfejs Dotykački. Szybsza obsługa, sprawniejsze dostawy i najedzeni klienci.


Krakowskie Lody

System POS Dotykačka poznaliśmy na targach. Naszą uwagę przyciągnęła przyjemna nazwa. Jak później się okazało, jest to analityczny, profesjonalny system, który spełnia nasze wszelkie oczekiwania, a jednocześnie jest bardzo opłacalny. Przy poprzednim systemie zdarzały się sytuacje, w których zawieszała się obsługa sprzedaży. Dzięki systemowi Dotykačka nie mamy już takich problemów.


Sklepy Zoologiczne LEOŚ

Dla mnie osobiście niebywałym wsparciem w zarządzaniu firmą działającą w trzech lokalizacjach jest Chmura Dotykačka. Z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie mam dostęp do wszystkich raportów i zestawień. Wiem dokładnie, co się dzieje w moich sklepach.


Bolt Market

Kluczowymi cechami usługi Bolt Market są stabilność i kompletność oferty oraz krótki czas dostawy. Od systemu POS obsługującego sprzedaż wymagana jest szybkość i niezawodność pracy. Rozwiązania Dotykačka, dzięki integracji warstwy programowej i warstwy sprzętowej, są w stanie sprostać tym wyśrubowanym wymaganiom.


Fabric Shop

Możliwość pracy w chmurze jest tym, czego potrzebowaliśmy najbardziej. Szybka i komfortowa praca przy dodawaniu i edycji produktów za pomocą interfejsu online jest dla nas największym atutem Dotykački.


Piekarnie Rzemieślnicze

System POS Dotykačka od razu spodobał się kierownictwu firmy. Głównie z powodu szerokich możliwości raportowania i analizowania danych, bardzo użytecznych w naszej codziennej pracy.


Hemp Investment

Dotykačka bardzo pomogła nam w inwentaryzacji magazynu. Aktualizacja na bieżąco danych i podgląd stanów magazynowych online są bardzo praktyczne i umożliwiają szybkie uzupełnianie zapasów. 


Live-Book Cafe

Decydującym aspektem w wyborze systemu był nie tyle koszt, co oferowane funkcjonalności i możliwości. Dotykačka została wyposażona w bogaty wachlarz przydatnych funkcji i narzędzi, nie tracąc przy tym na łatwości i wygodzie obsługi.


Stara Kotłownia

Zauważyliśmy reklamę Dotykački, gdy byliśmy na etapie wyboru systemu POS do naszej restauracji. Zależało nam na optymalizacji kosztów związanych z zakupem licencji i późniejszego serwisu lub aktualizacji.


El Chapo Burger

Decydującym aspektem w wyborze systemu był nie tyle koszt, co oferowane funkcjonalności i możliwości. Dotykačka została wyposażona w bogaty wachlarz przydatnych funkcji i narzędzi, nie tracąc przy tym na łatwości i wygodzie obsługi. Dla kogoś, kto rozpoczyna działalność i nie ma zbyt wiele czasu na uczenie się obsługi skomplikowanych kas czy systemów, to duże ułatwienie. Możemy się skupić na burgerach, nie na kasach fiskalnych.


Rolka Sushi

Realizacja zamówień z dostawą stała się szybsza, łatwiejsza i bardziej opłacalna. Mamy wielofunkcyjny system POS, wyposażony w całą gamę narzędzi, który jest jednocześnie łatwym i wygodnym w obsłudze systemem kasowym zintegrowanym z naszymi terminalami płatniczymi. Bardzo cenimy sobie łatwość obsługi i intuicyjny interfejs Dotykački.


Jump Arena

Istotne dla nas było znalezienie takiego systemu POS, który usprawni pracę w kilku naszych obiektach w Polsce. System Dotykačka był najlepszym wyborem, dzięki sprawnej integracji z Chmurą Dotykački.


Winnica TERRA

Przekonaliśmy się, jak fantastycznym rozwiązaniem jest integracja z Chmurą Dotykačka, umożliwiającą korygowanie, wstawianie, usuwanie towarów praktycznie z każdego miejsca na świecie. Tegoroczna zmiana stawek VAT na produkty spożywcze zastała nas za granicą. My spokojnie zmieniliśmy stawki zdalnie – łącząc się z Dotykačką z laptopa.


Sklepy Socjalne

Współpraca z Dotykačka wprowadziła zupełnie nową jakość zarządzania oraz obsługi klientów w Sklepach Socjalnych. Oprócz wspierania bieżącej działalności sklepów, ich obsługa oszczędza czas i zasoby, dzięki czemu może rozszerzać formułę wolontariatu.


Royal Donuts

Otrzymaliśmy wszechstronny system POS, wyposażony w wiele przydatnych funkcji i narzędzi, który jest jednoczenie łatwym i wygodnym w obsłudze systemem kasowym zintegrowanym z terminalami płatniczymi PayTel.


Meta Barber Shop

Kluczowe są dla nas funkcje Dotykački umożliwiające prowadzenie programów lojalnościowych. Każdy klient dostaje swój indywidualny kod i przy każdej kolejnej wizycie naliczają mu się punkty, które z czasem może wymienić na rabaty przy zakupie kolejnych usług lub produktów. Żadne tam piecząteczki na karteczkach, które łatwo zgubić – wszystko dzieje się automatycznie w systemie.


La Bottega di Bri

Jestem bardzo zadowolona z wygody obsługi sprzedaży. Jest bardzo intuicyjna. Dla kogoś, kto rozpoczyna działalność i nie ma zbyt wiele czasu na uczenie się obsługi skomplikowanych kas czy systemów, to duże ułatwienie.


Koko Karuzela

Po trzech tygodniach zmagań ze zwykłą kasą fiskalą zdecydowaliśmy się na jej wymianę na system POS. Dotykačka rozwiązała wszystkie problemy – zawsze jest gotowa do działania, drukarka podłączona bezprzewodowo błyskawicznie drukuje paragony, a dotykowy ekran łatwo utrzymać w czystości.


Sea Salt Grill&Lounge

Szukaliśmy rozwiązania POS, które usprawniłoby zarówno sprzedaż i obsługę klientów w poszczególnych punktach, jak i umożliwiłoby efektywne zarządzanie całą siecią. System Dotykačka praktycznie natychmiast zwrócił na siebie naszą uwagę bogactwem funkcji, a przede wszystkim integracją z Chmurą Dotykačka. Znamy się na kuchni, a nie na informatyce – cenię więc sobie łatwość obsługi i intuicyjny interfejs Dotykački.


Zielna Bar Kawowy

Dotykačka pozwala nam na codzienne analizowanie sprzedaży z podziałem na poszczególne produkty, co z kolei umożliwia między innymi lepsze planowanie zaopatrzenia czy optymalizowanie oferty.


Sklepy Mięsne Polstan

Szukaliśmy rozwiązania POS, które usprawniłoby zarówno sprzedaż i obsługę klientów w poszczególnych punktach, jak i umożliwiłoby efektywne zarządzanie całą siecią. System Dotykačka praktycznie natychmiast zwrócił na siebie naszą uwagę bogactwem funkcji, a przede wszystkim integracją z Chmurą Dotykačka.


Piekielna Kura

Dotykačka jest jednym z nielicznych systemów POS, który ma wbudowane wszystkie funkcjonalności niezbędne w mojej restauracji i dostępne natychmiast po wyjęciu z pudełka. Jestem szefem kuchni, a nie informatykiem – cenię więc sobie łatwość obsługi i intuicyjny interfejs Dotykački.


Wawa Wake

Nasz obiekt odwiedzają w sezonie tysiące klientów i nie możemy sobie pozwolić na zastoje spowodowane wolnym działaniem kas i terminali. Dotykačka jest zintegrowana z popularnymi modelami terminali płatniczych Ingenico, co automatyzuje proces płatności oraz eliminuje możliwość popełnienia błędu, ponieważ kasjerzy nie muszą ręcznie przepisywać kwot.


MamaLuki Sweet&Fit

System Dotykačka służy nam przede wszystkim do sprawnej rejestracji transakcji kasowych. To dla nas o tyle ważne, że pracujemy z mężem sami we dwoje, a kolejka często długa, więc liczy się każda zaoszczędzona sekunda.


Chicken&Kebab

Od systemu POS wymagamy czegoś więcej niż tylko funkcjonalności bardziej rozbudowanej kasy. Dotykačka pozwala nam na codzienne analizowanie sprzedaży z podziałem na poszczególne produkty, co z kolei umożliwia między innymi lepsze planowanie zaopatrzenia czy optymalizowanie oferty.


Restauracja Kwartet

Często organizujemy spotkania biznesowe i imprezy firmowe, więc klienci proszą o faktury. Przy zwykłej kasie wymagało to ręcznego przepisywania danych z rachunku, kolekcjonowania papierków dla księgowości, o marnowanym czasie nie wspominając. Dzisiaj to kilka stuknięć w dotykowy ekran Dotykačka, a fakturę wysyłamy klientowi na adres email.


Rodzina zadowolonych użytkowników Dotykački powiększa się każdego dnia

uRoki Smaku


Fit Cake


Breaking Bread


La Fontina


Pizzeria di Bufala


Moje Ciacho


Parkova Restauracja & Cocktail Bar


Afryka Shop


Pierogów Dwóch


Lokalburger Foodtruck


D&S Systemy Grzewcze

Da Gianni Pizzeria Ristorante


Dozo Vegan Ramen


Marcellino Italian Deli & Co


Pożegnanie z Afryką


Owca Showroom Food


Coba Pizza & Restaurant


Zoku Ramen & Sushi Bar


Black Cat Burgers


Mokuzai Sushi & Ramen


Let's Burger


Deli2

Barwinek


CoWork Cafe


Piekarnia Goszczyński


Inferno Resto Pub


Sala Zabaw Podwórko


Yatta Vegan


Faraon Kebab


Muka Bistro


Flybar (Flyspot)


Rolersi


Magic Sushi House
Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci w wyborze rozwiązań Dotykačka, idealnie dopasowanych do potrzeb i budżetu Twojej firmy.

Formularz

22 307 85 88

info@dotykacka.pl

Wsparcie