Poznaj Chmurę Dotykačka.

System POS online Dotykačka to nie tylko niezawodny sprzęt i wszechstronne oprogramowanie, ale także potężna chmura obliczeniowa.

Chmura Dotykačka daje Ci pełną kontrolę nad Twoją firmą. Masz dostęp do zaawansowanych narzędzi wspierających zarządzanie oraz pogłębionych raportów i analiz w dowolnym miejscu i czasie. 

Chmura Dotykačka to...

Twój analityk

Pełna wiedza o własnej firmie jest niezbędna do podejmowania skutecznych decyzji biznesowych oraz określania optymalnej ścieżki jej rozwoju.
Chmura Dotykačka daje Ci dostęp nie tylko do bieżących raportów sprzedażowych, ale również umożliwia tworzenie zaawansowanych zestawień i statystyk, prezentowanych w zrozumiałej, graficznej formie.

Twój manager

Chmura Dotykačka skutecznie wspiera Cię w zarządzaniu firmą.
W systemie online Dotykački możesz śledzić na bieżąco utarg na każdej kasie, na każdej kategorii, a nawet na każdym produkcie lub usłudze. Możesz także analizować i kontrolować efektywność swoich pracowników oraz przydzielać im indywidualny poziom uprawnień dostępu do danych i do funkcji. 

Twój logistyk

Za pośrednictwem Chmury Dotykačka możesz grupowo importować i eksportować listy produktów, dokonywać zmian ich opisów i cen lub dokonywać zbiorowego przyjęcia na magazyn oraz przeprowadzać zdalnie inwentaryzacje.
Masz pełną kontrolę nad zasobami magazynowymi. Masz kontrolę nad ciągłością sprzedaży produktów i usług.

Twój asystent

Każda kasa w Twojej firmie – nawet jeśli znajdują się różnych lokalizacjach lub nawet różnych miastach – jest podłączona do jednego konta w chmurze. Korzystają one z tych samych ustawień oraz tej samej bazy produktów lub usług.
Chmura Dotykačka daje Ci pełny obraz firmy – na komputerze, tablecie lub smartfonie. W dowolnym miejscu i czasie.

Skontaktuj się z nami.

Daj swojemu biznesowi szansę na dynamiczny rozwój.

  • wybierz
  • gastronomia
  • handel
  • usługi
  • hotelarstwo
  • inna

Jak działa Chmura Dotykačka

Podczas aktywacji każdego systemu kasowego Dotykačka, tworzy się dla niego także wirtualna przestrzeń w Chmurze Dotykačka. W tej przestrzeni są zapisywane dane i ustawienia, którymi zarządzasz za pomocą sieciowego interfejsu, dostępnego przez przeglądarkę na komputerze, tablecie lub smartfonie.
Gdy aktywujesz drugą i kolejną kasę, możesz podczas aktywacji podłączyć ją do już istniejącego konta w chmurze, dane i ustawienia będą w ten sposób wzajemnie udostępniane.

Chmura Dotykačka to łatwy i wygodny w obsłudze system online do zarządzania systemami kasowymi działającymi w Twojej firmie. Masz pełny dostęp do wszystkich danych z dowolnego miejsca.


Podstawowe funkcje Chmury Dotykačka

Za pośrednictwem Chmury Dotykačka możesz między innymi grupowo importować i eksportować listy produktów, dokonać zmian opisów i cen lub dokonywać zbiorowego przyjęcia na magazyn. Możesz także przeprowadzać zdalne inwentaryzacje a także ustawiać poziomy uprawnień w dostępie do kluczowych danych dla poszczególnych pracowników (użytkowników). Chmura Dotykačka przede wszystkim jednak umożliwia Ci zdalne zarządzanie każdą kasą działającą w Twojej firmie i śledzenie na bieżąco sprzedaży oraz aktywności Twojego personelu.

Dane z poszczególnych kas są synchronizowane na bieżąco w trybie online – konieczne jest więc zapewnienie stabilnego połączenia internetowe w każdej lokalizacji. Jeśli jednak kasy nie mogą być na stałe podłączone do internetu, wszystkie dane automatycznie zsynchronizują się przy każdym kolejnym połączeniu z siecią. Nic Ci nie umknie.


Sprawdź, jak Chmura Dotykačka sprawdzi się w Twoim biznesie

Możesz przetestować Chmurę Dotykačka już teraz – udostępniliśmy specjalne demonstracyjne konto użytkownika. Służy ono wyłącznie do zapoznania się z usługą. Przedstawione dane są wyłącznie testowe i nie są połączone z jakąkolwiek fizyczną kasą. Możesz więc bez obaw testować np. dodawanie produktów lub ustawienia magazynu. 

Do testowej Chmury Dotykačka możesz zalogować się używając tych danych:

  • email: demo@dotykacka.cz
  • hasło: touchpo_84406

Skontaktuj się z nami.

Daj swojemu biznesowi szansę na dynamiczny rozwój. Pomożemy Ci w wyborze rozwiązań Dotykačka, idealnie dopasowanych do potrzeb i budżetu Twojej firmy.

Formularz

22 307 85 88

info@dotykacka.pl

Wsparcie