Wypróbuj aplikację Dotykačka za darmo. 

Chcesz przetestować nasze oprogramowanie przez zakupem? Nie ma problemu! Masz 30 dni na zakochanie się w systemie Dotykačka.

System POS online Dotykačka działa na dobrze znanym systemie operacyjnym Android i jest stale rozwijany przez nasz międzynarodowy zespół programistów. Pobierz naszą aplikację Dotykačka Marketplace lub skontaktuj się z nami.

Ponad 75 funkcji

Na całym świecie oprogramowanie Dotykačka zostało pobrane i przetestowane ponad 100 tys. razy. System Dotykačka obejmuje aplikację kasową, aplikację magazynową, funkcję zdalnego dostępu, system rezerwacji i wiele więcej.

Działamy na Androidzie

Zmieniliśmy sposób w jaki przedsiębiorcy myślą o oprogramowaniu do obsługi systemów kasowych. Także i Ty możesz wypróbować na swoim urządzeniu z systemem Android oprogramowanie i przyjazny dla użytkownika interfejs Dotykačka!

Polub nas w 30 dni

Skontaktuj się z nami. Mamy dla Ciebie bezpłatną, testową licencję. Jeśli polubisz naszą aplikację - w co nie wątpimy - w każdej chwili możesz kupić pełną licencję Dotykačka, w wersji odpowiadającej potrzebom i budżetowi Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami.

Daj swojemu biznesowi szansę na dynamiczny rozwój.

  • Twoja branża
  • gastronomia
  • handel
  • usługi
  • hotelarstwo
  • inna

Warunki i sposoby przetwarzania danych osobowych oraz prawa właścicieli danych osobowych są zdefiniowane w Polityce Prywatności Ornago Sp. z o.o.

Potrzebujesz więcej argumentów?

Rekordowo krótki czas wdrożenia

Natychmiast po uruchomieniu i skonfigurowaniu możesz zacząć korzystać z pełni możliwości systemu POS Dotykačka. Szkolenie z podstawowej obsługi zajmie nie więcej niż 30 minut.

Przyjmuj płatności na każdy sposób

Akceptuj wszystkie formy płatności. Nie tylko gotówkę, czeki czy kupony, ale także płatności bezgotówkowe - kartami, smartfonami, smartwatchami czy nawet kodami QR.

Integrujemy się z najlepszymi

Oddajemy w Twoje ręce kompletne rozwiązania kasowe. Integrujemy się z wiodącymi na rynku technologiami, ułatwiającymi Twoją pracę oraz wspierającymi rozwój Twojego biznesu.

Działa nawet bez dostępu do internetu

Problemy z dostępem do sieci zawsze mogą się zdarzyć. Po wznowieniu komunikacji, wszystkie dane zostaną zsynchronizowane i zapisane w chmurze.

Zarządzanie, raporty i analizy

Masz pełny wgląd w działanie Twojej firmy. Chmura Dotykačka zapewnia dostęp do wszystkich danych oraz zaawansowane raportowanie i analizę w dowolnym miejscu i czasie.

Bezpłatne wsparcie techniczne

Kontaktuj się z nami jak Ci wygodnie - przez telefon, email lub formularz online. Nasz dział wsparcia technicznego jest dla Ciebie dostępny przez 7 dni w tygodniu.

Skontaktuj się z nami.

Pomożemy Ci w wyborze rozwiązań Dotykačka, idealnie dopasowanych do potrzeb i budżetu Twojej firmy.

Formularz

22 307 85 88

info@dotykacka.pl

Wsparcie