Wypróbuj aplikację Dotykačka za darmo

Chcesz przetestować nasze oprogramowanie przez zakupem? Nie ma problemu! Masz 30 dni na zakochanie się w systemie Dotykačka.

System POS online Dotykačka działa na dobrze znanym systemie operacyjnym Android i jest stale rozwijany przez nasz międzynarodowy zespół programistów. 
Skontaktuj się z nami - pomożemy Ci w instalacji i konfiguracji wersji demo systemu POS Dotykačka.

Ponad 100 funkcji

Na całym świecie oprogramowanie Dotykačka zostało pobrane i przetestowane ponad 100 tys. razy. System Dotykačka obejmuje aplikację kasową, aplikację magazynową, funkcję zdalnego dostępu, system rezerwacji i wiele więcej.

Działamy na Androidzie

Zmieniliśmy sposób w jaki przedsiębiorcy myślą o oprogramowaniu do obsługi systemów kasowych. Także i Ty możesz wypróbować na swoim urządzeniu z systemem Android oprogramowanie i przyjazny dla użytkownika interfejs Dotykačka!

Polub nas w 30 dni

Skontaktuj się z nami. Mamy dla Ciebie bezpłatną, testową licencję. Jeśli polubisz naszą aplikację - w co nie wątpimy - w każdej chwili możesz kupić pełną licencję Dotykačka, w wersji odpowiadającej potrzebom i budżetowi Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami

Wspólnie określimy potrzeby Twojego biznesu i dobierzemy optymalną konfigurację rozwiązań Dotykačka.

  • Wybierz
  • gastronomia
  • handel
  • usługi
  • hotelarstwo
  • inna

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Ornago Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przetwarzanie obywa się w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług na podstawie prawie uzasadnionego interesu Administratora. Masz m.in. prawo żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

Potrzebujesz więcej argumentów? Mamy ich ponad 100

Rekordowo krótki czas wdrożenia

Natychmiast po uruchomieniu i skonfigurowaniu możesz zacząć korzystać z pełni możliwości systemu POS Dotykačka. Szkolenie z podstawowej obsługi zajmie około 30 minut.

Przyjmuj płatności na każdy sposób

Akceptuj wszystkie formy płatności. Nie tylko gotówkę, czeki czy kupony, ale także płatności bezgotówkowe - kartami, smartfonami, smartwatchami czy nawet kodami QR.

Integrujemy się z najlepszymi

Oddajemy w Twoje ręce kompletne rozwiązania kasowe. Integrujemy się z wiodącymi na rynku technologiami, ułatwiającymi Twoją pracę oraz wspierającymi rozwój Twojego biznesu.

Działa nawet bez dostępu do internetu

Problemy z dostępem do sieci zawsze mogą się zdarzyć. Po wznowieniu komunikacji wszystkie dane zostaną zsynchronizowane i zapisane w chmurze.

Zarządzanie, raporty i analizy

Masz pełny wgląd w działanie Twojej firmy. Chmura Dotykačka zapewnia dostęp do wszystkich danych oraz zaawansowane raportowanie i analizy w dowolnym miejscu i czasie.

Bezpłatne wsparcie techniczne

Kontaktuj się z nami jak Ci wygodnie - przez telefon, email lub formularz online. Nasz dział wsparcia technicznego jest dla Ciebie dostępny przez 7 dni w tygodniu.

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci w wyborze rozwiązań Dotykačka, idealnie dopasowanych do potrzeb i budżetu Twojej firmy.

Formularz

22 307 85 88

info@dotykacka.pl

Wsparcie