Poznaj sprzęt Dotykačka.

Wszechstronny i nowoczesny system POS online. Łatwiejszy w użyciu niż kasa. Dopasowany do potrzeb i budżetu Twojego biznesu. Sprzęt wspierający fiskalizację online i akcesoria, których potrzebuje Twój biznes.

Dlaczego warto wybrać rozwiązania Dotykačka?

Rekordowo krótki czas wdrożenia

Natychmiast po uruchomieniu i skonfigurowaniu możesz zacząć korzystać z pełni możliwości systemu POS Dotykačka. Szkolenie z podstawowej obsługi zajmie nie więcej niż 30 minut.

Działa nawet bez dostępu do internetu

Problemy z dostępem do sieci zawsze mogą się zdarzyć. Po wznowieniu komunikacji, wszystkie dane zostaną zsynchronizowane i zapisane w chmurze.

Łatwa integracja z urządzeniami i akcesoriami

Dotykačka obsługuje bogate portfolio urządzeń i akcesoriów. Podłącz do niej drukarki, terminale płatnicze, czytniki kodów, szuflady kasowe, wagi i wiele innych.

Bezpłatne wsparcie techniczne

Kontaktuj się z nami jak Ci wygodnie - przez telefon, email lub formularz online. Nasz dział wsparcia technicznego jest dla Ciebie dostępny przez 7 dni w tygodniu.

Skontaktuj się z nami.

Daj swojemu biznesowi szansę na dynamiczny rozwój.

  • Twoja branża
  • gastronomia
  • handel
  • usługi
  • hotelarstwo
  • inna

Warunki i sposoby przetwarzania danych osobowych oraz prawa właścicieli danych osobowych są zdefiniowane w Polityce Prywatności Ornago Sp. z o.o.

Chcesz skonfigurować własny zestaw kasowy?

Masz już drukarkę fiskalną lub kupujesz nową? Podłącz ją do tabletu Dotykačka.

Spójrz na swój biznes z nowej perspektywy.

Przedstawiamy tablet kasowy Dotykačka z ekranem dotykowym o przekątnej 15,6”.

ekran dotykowy 15,6" wysokiej rozdzielczości; złącza i komunikacja: 5 portów USB, WiFi, Ethernet, Bluetooth; system Android; solidna konstrukcja; stabilny metalowy stojak w komplecie; gwarancja i wsparcie techniczne producenta

Lubisz mieć wybór?

Poznaj rekomendowane urządzenia innych producentów, na których możesz zainstalować system Dotykačka, rozwiązanie KDS dla Dotykačka lub aplikację Mobilny Sprzedawca (Mobilny Kelner).

iiyama ProLite TW1523AS-B1P
Wszechstronny tablet do zadań specjalnych. Idealny do instalacji na stanowiskach kasowych w sklepach. 

ekran dotykowy 15,6"; złącza i komunikacja: 2 porty USB, miniHDMI, WiFi, Ethernet, Bluetooth; system Android; możliwość podłączenia drugiego ekranu; solidna konstrukcja; stadard VESA 100x100; gwarancja i wsparcie techniczne dystrybutora

Sunmi D2s Lite
Duży ekran, mnóstwo portów, ciekawy wygląd. Sprawdzi się i w dużym sklepie, i w modnej restauracji. 

ekran dotykowy 15,6"; złącza i komunikacja: 4 porty USB, WiFi, Ethernet, Bluetooth; system Android; solidna konstrukcja; stojak w komplecie; gwarancja i wsparcie techniczne dystrybutora

Elzab T10 Online
Cenisz sobie minimalizm? To urządzenia jest dla Ciebie! Tablet z ekranem dotykowym, ekran klienta i drukarka fiskalna w jednym. 

ekran dotykowy 10,1", wbudowany ekran klienta 4,3"; złącza i komunikacja: 5 portów USB, gniazdo karty TransFlash, WiFi, Ethernet, Bluetooth, NFC; wbudowana drukarka fiskalna online; system Android; solidna konstrukcja; gwarancja i wsparcie techniczne dystrybutora

Sunmi M2
Doskonały kompan dla aplikacji Mobilny Sprzedawca (Mobilny Kelner). Na to czeka Twój personel!

ekran dotykowy 5"; złącza i komunikacja: port USB-C, gniazdo kart nanoSIM, 3G/4G, WiFi, Bluetooth, A-GPS; aparat cyfrowy z tyłu; system Android; solidna konstrukcja; gwarancja i wsparcie techniczne dystrybutora

Samsung Galaxy Tab A7 Lite
Nawet największe zamówienie nie jest straszne, gdy Twój personel uruchomi na tym tablecie aplikację Mobilny Kelner.

ekran dotykowy 8,7"; złącza i komunikacja: port USB-C, gniazdo kart microSD, WiFi, Bluetooth, A-GPS; aparat cyfrowy z przodu i z tyłu; system Android; solidna konstrukcja; gwarancja i wsparcie techniczne producenta


Jakich urządzeń i akcesoriów potrzebuje Twoja firma?

Dotykačka może rosnąć razem w Twoim biznesem. Dzięki otwartym standardom, możesz rozbudowywać zestawy Dotykačka o kolejne urządzenia i akcesoria. Sprawdź u naszych autoryzowanych sprzedawców.

Czytniki kodów

Drukarki bonowe

Czytniki RFID

Ekrany klienta

Wagi elektroniczne

Stojaki i uchwyty

Szuflady kasowe

Huby USB


Dotykačka współpracuje z szeroką gamą drukarek fiskalnych, dostarczanych przez czołowych producentów Elzab, Emar, Novitus oraz Posnet. 

Jeśli obejmuje Cię obowiązek wymiany starej kasy fiskanej na urządzenie umożliwiające fiskalizację online lub kupujesz urządzenie do fiskalizacji online po raz pierwszy, masz prawo do odliczenia od podatku kwoty wydanej na jego zakup, w wysokości 90% ceny zakupu (netto). Kwota odliczana od podatku może wynosić maksymalnie 700 zł.


Terminal płatniczy? Dotykačka jest zintegrowana z rozwiązaniami płatniczymi Elavon, eService, PayTel, Planet Pay, PolCard, Polskie ePłatności oraz SumUp.

Jeśli to Twój pierwszy terminal płatniczy, możesz także dołączyć do programu Polska Bezgotówkowa i przez pierwszy rok korzystać z niego na preferencyjnych warunkach.

Skontaktuj się z nami.

Pomożemy Ci w wyborze rozwiązań Dotykačka, idealnie dopasowanych do potrzeb i budżetu Twojej firmy.

Formularz

22 307 85 88

info@dotykacka.pl

Wsparcie