Integrujemy system Dotykačka z nalepszymi rozwiązaniami na rynku.

Stale pozyskujemy nowych partnerów, dzięki którym wzbogacamy system Dotykačka o nowe funkcjonalności. Oddajemy w Twoje ręce kompletne rozwiązania kasowe, zintegrowane z wiodącymi na rynku technologiami, ułatwiającymi Twoją pracę oraz wspierającymi rozwój Twojego biznesu.


Płatności bezgotówkowe

Elavon jest jednym z 5 największych dostawców usług płatniczych na świecie. Ma ponad 2 miliony klientów w ponad 30 krajach. Każdego roku Elavon obsługuje na całym świecie ponad 6 miliardów transakcji, na kwotę blisko 450 miliardów USD.

eService jest liderem polskiego rynku akceptacji kart płatniczych oraz rozliczania transakcji elektronicznych. Od ponad 20 lat umożliwia niezawodne przyjmowanie płatności bezgotówkowych w mobilnych i stacjonarnych punktach usługowych, sklepach oraz sieciach handlowych. 

PayTel posiada ponad 15-letnie doświadczenie na rynku płatniczym, prowadząc działalność w zakresie zarządzania siecią Terminali POS, akceptacji kart płatniczych, obsługi, autoryzacji oraz rozliczania transakcji płatniczych, płatności mobilnych, a także innych usług na Terminach POS.

PolCard od trzech dekad współtworzy rynek nowoczesnych płatności bezgotówkowych, przyczynia się do rozwoju, promocji oraz popularyzacji obrotu bezgotówkowego. Z rozwiązań PolCard korzysta ponad 92 000 firm w Polsce, w których działa ponad 210 200 terminali stacjonarnych i przenośnych.

Spółka Polskie ePłatności specjalizuje się w procesowaniu płatności bezgotówkowych i dostarczaniu innowacyjnych usług dla biznesu, zapewniając obsługę transakcji płatniczych dokonywanych za pomocą kart płatniczych oraz realizację wielu dodatkowych usług z wykorzystaniem terminali POS.

Firma SumUp została założona w 2012 roku przez mały zespół, który miał jeden cel — stworzyć świat, w którym właściciele małych firm mogą odnosić sukcesy, robiąc to, co kochają. Obecnie już ponad 3 miliony firm otrzymują płatności za pośrednictwem rozwiązań SumUp.

RestBill to aplikacja mobilna do szybkich 
i bezobsługowych płatności w restauracji przy użyciu kodów QR.
RestBill umożliwia klientom realizację szybkich i bezpiecznych płatności, zaś biznesom gastronomicznym lepszą obsługę większej liczby gości oraz generowanie większych zysków.


Drukarki fiskalne i bonowe

Elzab jest wiodącym producentem urządzeń wspierających handel detaliczny i sprzedaż usług. Firma dostarcza kasy i drukarki fiskalne oraz oprogramowanie na rynek Polski i międzynarodowy.

Emar od blisko 30 lat jest producentem m.in. bileterek fiskalnych do sprzedaży biletów w autobusach i na dworcach oraz kas rejestrujących i drukarek.

Novitus jest jednym z liderów polskiego rynku kas i drukarek fiskalnych oraz dostawcą zintegrowanych rozwiązań wspomagających pracę handlu, usług, logistyki i przemysłu.

Posnet od blisko trzech dekad produkuje i dostarcza kasy fiskalne drukarki, terminale i inne urządzenia, z których korzystają zarówno wielkie koncerny, jak i średnie i małe firmy.


Obsługa zamówień z dostawą

Bolt Food to europejska super-aplikacja, z ktorej korzysta ponad 100 milionów klientek i klientów w 45 krajach w Europie i Afryce. Celem firmy jest zaoferowanie lepszych rozwiązań dla różnych potrzeb, w tym przewozów, car-sharingu oraz dostaw jedzenia i artykułów spożywczych. 

Uber Eats jest jedną z najpopularniejszych na świecie aplikacji do zamawiania jedzenia z dostawą. Z aplikacją Uber Eats klienci mogą zamawiać jedzenie, na jakie mają ochotę, z ulubionych restauracji z szybką dostawą do domu lub do miejsca pracy.

Platforma Order Incoming jest integratorem łączącym serwisy przyjmujące zamówienia online, firmy kurierskie dostarczające jedzenie do klientów oraz firmy gastronomiczne, dla których została stworzona. Order Incoming automatyzuje proces przyjmowania zamówień, skracając czas ich realizacji oraz eliminując możliwość popełnienia błędów.

Papu.io to oprogramowanie do zarządzania dostawami oraz satysfakcją klienta dla restauracji z własnym dowozem. Ponad 500 restauracji z własnymi kierowcami używa Papu.io każdego dnia do skracania czasu realizacji dostaw, przyspieszania zbierania pozytywnych opinii oraz poprawiania swoich ocen w Internecie. 


Rozwiązania eCommerce.

W Selesto założenie sklepu internetowego dzieje się w zaledwie 10 sekund, a jego uruchomienie przy wykorzystaniu wielu gotowych funkcji oraz wbudowanych integracji jest możliwe w mniej niż jeden dzień. Nie ma żadnych ograniczeń co do liczby produktów, zdjęć, języków czy walut, a dodawanie filmów jest banalnie proste. Funkcja multistore sprawia, że zarządzanie wieloma sklepami jest jasne i przyjemne. Dla większych sklepów internetowych istnieje możliwość pracy z dedykowaną infrastrukturą serwerową, co daje jeszcze większą moc i elastyczność.


Nasze integracje na innych rynkach.

Skontaktuj się z nami.

Pomożemy Ci w wyborze rozwiązań Dotykačka, idealnie dopasowanych do potrzeb i budżetu Twojej firmy.

Formularz

22 307 85 88

info@dotykacka.pl

Wsparcie