Integrujemy system Dotykačka z najlepszymi rozwiązaniami na rynku

Stale pozyskujemy nowych partnerów, dzięki którym wzbogacamy system Dotykačka o nowe funkcjonalności. Oddajemy w Twoje ręce kompletne rozwiązania kasowe, zintegrowane z wiodącymi na rynku technologiami, ułatwiającymi Twoją pracę oraz wspierającymi rozwój Twojego biznesu.


Płatności bezgotówkowe

Elavon jest jednym z 5 największych dostawców usług płatniczych na świecie. Ma ponad 2 miliony klientów w ponad 30 krajach. Każdego roku Elavon obsługuje na całym świecie ponad 6 miliardów transakcji, na kwotę blisko 450 miliardów USD.

eService jest liderem polskiego rynku akceptacji kart płatniczych oraz rozliczania transakcji elektronicznych. Od ponad 20 lat umożliwia niezawodne przyjmowanie płatności bezgotówkowych w mobilnych i stacjonarnych punktach usługowych, sklepach oraz sieciach handlowych. 

PayTel posiada ponad 15-letnie doświadczenie na rynku płatniczym, prowadząc działalność w zakresie zarządzania siecią Terminali POS, akceptacji kart płatniczych, obsługi, autoryzacji oraz rozliczania transakcji płatniczych, płatności mobilnych, a także innych usług na Terminach POS.

PolCard od trzech dekad współtworzy rynek nowoczesnych płatności bezgotówkowych, przyczynia się do rozwoju, promocji oraz popularyzacji obrotu bezgotówkowego. Z rozwiązań PolCard korzysta ponad 92 000 firm w Polsce, w których działa ponad 210 200 terminali stacjonarnych i przenośnych.

Sieć Terminali Planet Pay oferuje kompleksowe rozwiązania akceptacji kart płatniczych Visa i Mastercard, a także płatności BLIK, Apple Pay i Google Pay. Firma oferuje rozwiązania płatnicze dla wszystkich biznesów, niezaleznie czy jest to tradycyjny sklep, zakupy z dostawą, myjnia automatyczna, parkometr czy sklep internetowy. 

Spółka Polskie ePłatności specjalizuje się w procesowaniu płatności bezgotówkowych i dostarczaniu innowacyjnych usług dla biznesu, zapewniając obsługę transakcji płatniczych dokonywanych za pomocą kart płatniczych oraz realizację wielu dodatkowych usług z wykorzystaniem terminali POS.

Firma SumUp została założona w 2012 roku przez mały zespół, który miał jeden cel — stworzyć świat, w którym właściciele małych firm mogą odnosić sukcesy, robiąc to, co kochają. Obecnie już ponad 3 miliony firm otrzymują płatności za pośrednictwem rozwiązań SumUp.


Drukarki fiskalne i bonowe

Elzab jest wiodącym producentem urządzeń wspierających handel detaliczny i sprzedaż usług. Firma dostarcza kasy i drukarki fiskalne oraz oprogramowanie na rynek Polski i międzynarodowy.

Posnet od blisko trzech dekad produkuje i dostarcza kasy fiskalne drukarki, terminale i inne urządzenia, z których korzystają zarówno wielkie koncerny, jak i średnie i małe firmy.

Novitus jest jednym z liderów polskiego rynku kas i drukarek fiskalnych oraz dostawcą zintegrowanych rozwiązań wspomagających pracę handlu, usług, logistyki i przemysłu.

Emar od blisko 30 lat jest producentem m.in. bileterek fiskalnych do sprzedaży biletów w autobusach i na dworcach oraz kas rejestrujących i drukarek.


Rozwiązania dla gastronomii

Bolt Food to europejska super-aplikacja, z ktorej korzysta ponad 100 milionów klientek i klientów w 45 krajach w Europie i Afryce. Celem firmy jest zaoferowanie lepszych rozwiązań dla różnych potrzeb, w tym przewozów, car-sharingu oraz dostaw jedzenia i artykułów spożywczych. 
Bezpośrednia integracja z Dotykačka NIEOGRANICZONA. 

Uber Eats jest jedną z najpopularniejszych na świecie aplikacji do zamawiania jedzenia z dostawą. Z aplikacją Uber Eats klienci mogą zamawiać jedzenie, na jakie mają ochotę, z ulubionych restauracji z szybką dostawą do domu lub do miejsca pracy.
Bezpośrednia integracja z Dotykačka NIEOGRANICZONA. 

Restimo jest platformą integrującą najpopularniejsze serwisy do zamawiania jedzenia z dostawą. Już kilkaset restauracji w całej Polsce wykorzystuje Restimo do centralnego zarządzania menu na własnych stronach oraz w serwisach takich jak Pyszne.pl, Uber Eats, Glovo, Bolt Food czy Wolt, do automatycznej obsługi zamówień oraz do zbierania danych sprzedażowych pomocnych przy podejmowaniu trafnych decyzji biznesowych.
Integracja przez API z Dotykačka KOMPLET i NIEOGRANICZONA. 

Cheff.it to zintegrowany i wszechstronny system do zarządzania restauracjami. najważniejsze funkcjonalności Cheff.it to inteligentny recepturownik, zautomatyzowane remanenty, monitorowanie cen surowców, zarządzanie magazynem w chmurze, pełne raportowanie oraz kontrola stanu gotówki i zobowiązań.
Integracja przez API z Dotykačka KOMPLET i NIEOGRANICZONA. 

Choice QR to najnowocześniejszy system do rozwoju restauracji, zwiększający sprzedaż o 20%.
Strona internetowa z systemem do zamawiania online bez prowizji, cyfrowe menu, system rezerwacji stolików, funkcje marketingowe oraz wiele więcej.
To pełnowartościowy produkt dzięki, któremu zwiększysz zysk i obniżysz koszty.
Zaufało nam ponad 7500 restauracji z ponad 25 krajów.
Integracja przez API z Dotykačka KOMPLET i NIEOGRANICZONA. 

Restauracja.online to połączenie niezawodnych stron internetowych z innowacyjnym oprogramowaniem do zamawiania online i marketingu dla Twojego biznesu. Sprawdzi się on idealnie w restauracjach, foodtruckach, cateringach czy hotelach z usługą room service. To wszechstronny system, dzięki któremu poszerzysz listę swoich stałych klientów, zautomatyzujesz przyjmowanie zamówień bezpośrednio w POS Dotykačka.
Integracja przez API z Dotykačka KOMPLET i NIEOGRANICZONA. 

Zjedz.my to intuicyjny system rezerwacji stolików w najlepszych restauracjach w całej Polsce. Partner Reserve with Google, oferujący restauratorom prócz obsługi rezerwacji szeroki wachlarz dodatkowych funkcjonalności, m.in.: przedpłaty rezerwacyjne, narzędzie Kelner QR i zaawansowaną analitykę.
Integracja przez API z Dotykačka KOMPLET i NIEOGRANICZONA.  

Smart Delivery Track to zaawansowane oprogramowanie do rejestrowania i skutecznego monitorowania wydajności pracy kierowców własnych oraz śledzenia i potwierdzania dostaw w czasie rzeczywistym. System dostaw działa również jako oprogramowanie do planowania trasy w celu precyzyjnego zrealizowania jak największej ilości zamówień w jak najkrótszym czasie.
Integracja przez API z Dotykačka KOMPLET i NIEOGRANICZONA. 


Rozwiązania eCommerce

System rezerwacyjny i recepcyjny Previo to aplikacja webowa służąca do zarządzania hotelami, pensjonatami, apartamentami, motelami, i innymi obiektami noclegowymi. System oferuje skuteczne narzędzia do zarządzania rezerwacjami, organizacji pracy personelu, zarządzania magazynem, organizacji obiegu dokumentów księgowych, generowania stron internetowych oraz do generowania raportów zestawień wspierająch zarządzanie całym obiektem. 
Integracja przez API z Dotykačka NIEOGRANICZONA. 

KWHotel to pakiet stale ulepszanych rozwiązań, tworzonych od 2009 roku we współpracy z hotelarzami z całej Polski. Dzięki narzędziom wchodzących w skład pakietu, właściciele biznesów hotelowych mogą łatwo zautomatyzować niemal każdy aspekt zarządzania obiektem oraz obsługi pobytu swoich gości.
Jedną z największych zalet KWHotel jest elastyczność. Doskonale sprawdza się zarówno w małych domkach, jak i obiektach trzygwiazdkowych czy sieciach hoteli. Niestraszna mu też automatyzacja wynajmu apartamentów.
Integracja przez API z Dotykačka KOMPLET i NIEOGRANICZONA. 

W Selesto założenie sklepu internetowego trwa zaledwie 10 sekund, a jego uruchomienie przy wykorzystaniu wielu gotowych funkcji oraz wbudowanych integracji jest możliwe w mniej niż jeden dzień. Nie ma żadnych ograniczeń co do liczby produktów, zdjęć, języków czy walut, a dodawanie filmów jest banalnie proste. Funkcja multistore sprawia, że zarządzanie wieloma sklepami jest jasne i przyjemne. Dla większych sklepów internetowych istnieje możliwość pracy z dedykowaną infrastrukturą serwerową, co daje jeszcze większą moc i elastyczność.
Integracja przez API z Dotykačka KOMPLET i NIEOGRANICZONA. 

Załóż program lojalnościowy w mniej niż minutę. Rewardo to aplikacja, którą klient ma zawsze przy sobie razem z Twoją ofertą.
Buduj bazę klientów, wysyłaj powiadomienia bezpośrednio na telefon i angażuj klientów do Twoich programów lojalnościowych. Twórz kupony, vouchery i przyznawaj kolorowe pieczątki lub punkty za zakupy na Twoich zasadach.
Analizuj zachowania klientów dzięki rozbudowanej statystyce oraz zwiększaj zyski w swojej firmie.
Integracja przez API z Dotykačka KOMPLET i NIEOGRANICZONA. 

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci w wyborze rozwiązań Dotykačka, idealnie dopasowanych do potrzeb i budżetu Twojej firmy.

Formularz

22 307 85 88

info@dotykacka.pl

Wsparcie