Integrujemy system Dotykačka z najlepszymi rozwiązaniami na rynku.

Stale pozyskujemy nowych partnerów, dzięki którym wzbogacamy system Dotykačka o nowe funkcjonalności. Oddajemy w Twoje ręce kompletne rozwiązania kasowe, zintegrowane z wiodącymi na rynku technologiami, ułatwiającymi Twoją pracę oraz wspierającymi rozwój Twojego biznesu.


Płatności bezgotówkowe.

Elavon jest jednym z 5 największych dostawców usług płatniczych na świecie. Ma ponad 2 miliony klientów w ponad 30 krajach. Każdego roku Elavon obsługuje na całym świecie ponad 6 miliardów transakcji, na kwotę blisko 450 miliardów USD.

eService jest liderem polskiego rynku akceptacji kart płatniczych oraz rozliczania transakcji elektronicznych. Od ponad 20 lat umożliwia niezawodne przyjmowanie płatności bezgotówkowych w mobilnych i stacjonarnych punktach usługowych, sklepach oraz sieciach handlowych. 

PayTel posiada ponad 15-letnie doświadczenie na rynku płatniczym, prowadząc działalność w zakresie zarządzania siecią Terminali POS, akceptacji kart płatniczych, obsługi, autoryzacji oraz rozliczania transakcji płatniczych, płatności mobilnych, a także innych usług na Terminach POS.

PolCard od trzech dekad współtworzy rynek nowoczesnych płatności bezgotówkowych, przyczynia się do rozwoju, promocji oraz popularyzacji obrotu bezgotówkowego. Z rozwiązań PolCard korzysta ponad 92 000 firm w Polsce, w których działa ponad 210 200 terminali stacjonarnych i przenośnych.

Sieć Terminali Planet Pay oferuje kompleksowe rozwiązania akceptacji kart płatniczych Visa i Mastercard, a także płatności BLIK, Apple Pay i Google Pay. Firma oferuje rozwiązania płatnicze dla wszystkich biznesów, niezaleznie czy jest to tradycyjny sklep, zakupy z dostawą, myjnia automatyczna, parkometr czy sklep internetowy. 

Spółka Polskie ePłatności specjalizuje się w procesowaniu płatności bezgotówkowych i dostarczaniu innowacyjnych usług dla biznesu, zapewniając obsługę transakcji płatniczych dokonywanych za pomocą kart płatniczych oraz realizację wielu dodatkowych usług z wykorzystaniem terminali POS.

Firma SumUp została założona w 2012 roku przez mały zespół, który miał jeden cel — stworzyć świat, w którym właściciele małych firm mogą odnosić sukcesy, robiąc to, co kochają. Obecnie już ponad 3 miliony firm otrzymują płatności za pośrednictwem rozwiązań SumUp.


Drukarki fiskalne i bonowe.

Elzab jest wiodącym producentem urządzeń wspierających handel detaliczny i sprzedaż usług. Firma dostarcza kasy i drukarki fiskalne oraz oprogramowanie na rynek Polski i międzynarodowy.

Emar od blisko 30 lat jest producentem m.in. bileterek fiskalnych do sprzedaży biletów w autobusach i na dworcach oraz kas rejestrujących i drukarek.

Novitus jest jednym z liderów polskiego rynku kas i drukarek fiskalnych oraz dostawcą zintegrowanych rozwiązań wspomagających pracę handlu, usług, logistyki i przemysłu.

Posnet od blisko trzech dekad produkuje i dostarcza kasy fiskalne drukarki, terminale i inne urządzenia, z których korzystają zarówno wielkie koncerny, jak i średnie i małe firmy.


Rozwiązania dla gastronomii.

Choice QR to najnowocześniejszy system do rozwoju restauracji, zwiększający sprzedaż o 20%.
Strona internetowa z systemem do zamawiania online bez prowizji, cyfrowe menu, system rezerwacji stolików, funkcje marketingowe oraz wiele więcej.
To pełnowartościowy produkt dzięki, któremu zwiększysz zysk i obniżysz koszty.
Zaufało nam ponad 7500 restauracji z ponad 25 krajów.

Bolt Food to europejska super-aplikacja, z ktorej korzysta ponad 100 milionów klientek i klientów w 45 krajach w Europie i Afryce. Celem firmy jest zaoferowanie lepszych rozwiązań dla różnych potrzeb, w tym przewozów, car-sharingu oraz dostaw jedzenia i artykułów spożywczych. 

Uber Eats jest jedną z najpopularniejszych na świecie aplikacji do zamawiania jedzenia z dostawą. Z aplikacją Uber Eats klienci mogą zamawiać jedzenie, na jakie mają ochotę, z ulubionych restauracji z szybką dostawą do domu lub do miejsca pracy.

RestHub od Restimo jest platformą integrującą najpopularniejsze serwisy do zamawiania jedzenia z dostawą. Już kilkaset restauracji w całej Polsce wykorzystuje RestHub do centralnego zarządzania menu na własnych stronach oraz w serwisach takich jak Pyszne.pl, Uber Eats, Glovo, Bolt Food czy Wolt, do automatycznej obsługi zamówień i dostaw bezpośrednio oraz do zbierania danych sprzedażowych pomocnych przy podejmowaniu trafnych decyzji biznesowych.

Restauracja.online to połączenie niezawodnych stron internetowych z innowacyjnym oprogramowaniem do zamawiania online i marketingu dla Twojego biznesu. Sprawdzi się on idealnie w restauracjach, foodtruckach, cateringach czy hotelach z usługą room service. To wszechstronny system, dzięki któremu poszerzysz listę swoich stałych klientów, zautomatyzujesz przyjmowanie zamówień bezpośrednio w POS Dotykačka.

Zjedz.my to intuicyjny system rezerwacji stolików w najlepszych restauracjach w całej Polsce. Partner Reserve with Google, oferujący restauratorom prócz obsługi rezerwacji szeroki wachlarz dodatkowych funkcjonalności, m.in.: przedpłaty rezerwacyjne, narzędzie Kelner QR i zaawansowaną analitykę. 

Smart Delivery Track to zaawansowane oprogramowanie do rejestrowania i skutecznego monitorowania wydajności pracy kierowców własnych oraz śledzenia i potwierdzania dostaw w czasie rzeczywistym. System dostaw działa również jako oprogramowanie do planowania trasy w celu precyzyjnego zrealizowania jak największej ilości zamówień w jak najkrótszym czasie.


Rozwiązania eCommerce.

KWHotel to pakiet stale ulepszanych rozwiązań, tworzonych od 2009 roku we współpracy z hotelarzami z całej Polski. Dzięki narzędziom wchodzących w skład pakietu, właściciele biznesów hotelowych mogą łatwo zautomatyzować niemal każdy aspekt zarządzania obiektem oraz obsługi pobytu swoich gości.
Jedną z największych zalet KWHotel jest elastyczność. Doskonale sprawdza się zarówno w małych domkach, jak i obiektach trzygwiazdkowych czy sieciach hoteli. Niestraszna mu też automatyzacja wynajmu apartamentów.

W Selesto założenie sklepu internetowego trwa zaledwie 10 sekund, a jego uruchomienie przy wykorzystaniu wielu gotowych funkcji oraz wbudowanych integracji jest możliwe w mniej niż jeden dzień. Nie ma żadnych ograniczeń co do liczby produktów, zdjęć, języków czy walut, a dodawanie filmów jest banalnie proste. Funkcja multistore sprawia, że zarządzanie wieloma sklepami jest jasne i przyjemne. Dla większych sklepów internetowych istnieje możliwość pracy z dedykowaną infrastrukturą serwerową, co daje jeszcze większą moc i elastyczność.

Załóż program lojalnościowy w mniej niż minutę. Rewardo to aplikacja, którą klient ma zawsze przy sobie razem z Twoją ofertą.
Buduj bazę klientów, wysyłaj powiadomienia bezpośrednio na telefon i angażuj klientów do Twoich programów lojalnościowych. Twórz kupony, vouchery i przyznawaj kolorowe pieczątki lub punkty za zakupy na Twoich zasadach.
Analizuj zachowania klientów dzięki rozbudowanej statystyce oraz zwiększaj zyski w swojej firmie.


Nasze integracje na innych rynkach.

Skontaktuj się z nami.

Pomożemy Ci w wyborze rozwiązań Dotykačka, idealnie dopasowanych do potrzeb i budżetu Twojej firmy.

Formularz

22 307 85 88

info@dotykacka.pl

Wsparcie