KDS Pro dla Dotykačka

Przedstawiamy system monitorów kuchennych (KDS), zaprojektowany specjalnie dla systemu POS Dotykačka. 

System ekranów kuchennych umożliwia Ci ustandaryzowanie i usprawnienie obsługi zamówień — od przyjęcia od klienta, poprzez przygotowanie, aż po podanie lub samodzielny odbiór. KDS zintegrowany z systemem Dotykačka automatyzuje przepływ informacji o zamówieniach i kolejnych etapach ich realizacji oraz eliminuje błędy i niedopatrzenia mogące wystąpić przy korzystaniu z tradycyjnych karteczek. 

Cały proces obsługi zamówień na trzech ekranach

Zintegrowany graficzny system obsługi zamówień w lokalach gastronomicznych składa się z ekranu kuchni (w wersji KDS Pro i KDS One) oraz ekranów dla obsługi i dla gości, a także z serwera KDS (tylko w wersji Pro). 

Ekran kucharza:
Kuchnia wie, co ma przygotować

Ekran kucharza (dostępny także jako KDS One) wyświetla listę zamówień oraz informuje o czasie ich realizacji. Dania mogą być wydawane pojedynczo lub jako całe zamówienie.
KDS umożliwia nie tylko kontrolę kolejności realizacji, ale także optymalizuje pracę kuchni. Dzięki podglądowi wszystkich zamówień w kolejce, kucharz może od razu przygotować więcej tych samych dań.
Zamówienia mogą też być dzielone na kilka stanowisk — na przykład na kuchnię ciepłą, kuchnię zimną, cukiernię lub bar.

Ekran wydawki:
Obsługa wie, co jest gotowe

Ekran wydawki wyświetla listę zamówień w kolejce i pokazuje, które z nich kuchnia oznaczyła jako gotowe do wydania.
Czytelna, graficzna informacja usprawnia zarówno komunikację z kuchnią, jak i obsługę klientów. Każde danie znajdzie swojego właściciela na czas. 
Dostępny tylko w wersji KDS Pro.

Ekran gościa:
Klient wie, kiedy jest gotowe

Klient, po opłaceniu zamówienia, otrzymuje numer. Ten sam numer wyświetla się na ekranie zainstalowanym w sali lub w ogródku. Gdy numer przeskakuje z kolumny „w przygotowaniu” do kolumny „do odbioru” wie, że może odebrać swoje zamówienie.
Dostępny tylko w wersji KDS Pro.

Ile kosztuje licencja na oprogramowanie KDS Pro dla Dotykačka?

Licencja na oprogramowanie KDS jest dostępna w modelu abonamentowym. 

KDS Pro

Cena regularna
149 zł netto miesięcznie

Cena promocyjna
99 zł netto miesięcznie*

Rozwiązanie KDS dla Dotykačka kupujesz na lata. Skorzystaj na tym. Opłacając abonament za wybrany okres z góry, możesz zyskać nawet 30% rabatu!** Skontaktuj się z nami i poznaj pełną ofertę cenową i rabatową na rozwiązanie KDS dla systemu Dotykačka.

*Cena promocyjna obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku. 
**Rabaty naliczane przy zakupie licencji na oprogramowanie KDS dla Dotykačka są niezależne od rabatów naliczanych przy zakupie licencji na system POS Dotykačka. 

Zależy Ci na usprawnieniu komunikacji z kuchnią przy minimum inwestycji? Wybierz KDS One dla Dotykačka.

Zarezerwuj swoją licencję demo na KDS dla Dotykačka

Testuj KDS One dla Dotykačka bezpłatnie przez 30 dni.

Wygenerujemy dla Ciebie kod, który umożliwi Ci zainstalowanie aplikacji KDS One dla Dotykačka na dowolnym tablecie z systemem Android, połączenie z systemem POS Dotykačka* i przetestowanie jej możliwiści**.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Ornago Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przetwarzanie obywa się w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług na podstawie prawie uzasadnionego interesu Administratora. Masz m.in. prawo żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

* Do poprawnej pracy aplikacji KDS One dla Dotykačka niezbędne jest posiadanie aktywnej licencji na dowolną wersję systemu POS Dotykačka.
** Na każdego użytkownika przypada jedna licencja demo KDS One dla Dotykačka.

KDS Pro. Rekomendowane urządzenia

Po stronie sprzętowej potrzebujesz przynajmniej jednego ekranu dotykowego dla kuchni. W pełnej wersji Pro potrzebujesz kolejnego ekranu dotykowego dla wydawki i ekranu dla gości (można z niego zrezygnować, gdy nie oferujemy samoobsługi) oraz zarządzającego całym systemem serwera.

Ekran kuchni

iMin Swan 1K KDS
Ekran 15,6"
Cena sugerowana:
od 1889 zł netto


Sunmi D2s KDS
Ekran 15,6"
Cena sugerowana:
od 2349 zł netto


iMin KDS K1
Ekran 21"
Cena sugerowana:
od 3449 netto

Ekran wydawki

iMin D2-402 KDS
Ekran 10"
Cena sugerowana:
od 1229 zł netto


iMin Swan
Ekran 15,6"
Cena sugerowana:
od 1969 zł netto

Ekran gościa

Dowolny telewizor o przekątnej ekranu min. 28", wyposażony w złącze HDMI lub w przeglądarkę internetową i w łączność Wi-Fi.

Serwer KDS

Intel NUC
Procesor Intel Core
Cena sugerowana:
od 999 zł netto

Jeśli zaistnieje taka potrzeba, możesz zainstalować więcej ekranów — zarówno dla kuchni, dla obsługi lub nawet dla gości. Komunikacja wszystkich urządzeń odbywa się w wewnętrznej sieci bezprzewodowej lub przewodowej, może więc być konieczna instalacja odpowiedniego routera Wi-Fi. 

Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o potrzebach Twojego biznesu gastronomicznego — wspólnie ustalimy optymalną konfigurację rozwiązania KDS dla systemu Dotykačka.

KDS Pro dla systemu Dotykačka bazuje na rozwiązaniu ecce-KDS opracowanym przez firmę LBPro.

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci w wyborze rozwiązań Dotykačka, idealnie dopasowanych do potrzeb i budżetu Twojej firmy.

Formularz

22 307 85 88

info@dotykacka.pl

Wsparcie