KDS dla Dotykačka.

Przedstawiamy system monitorów kuchennych (KDS), zaprojektowany specjalnie dla systemu POS Dotykačka. 

System ekranów kuchennych umożliwia Ci ustandaryzowanie i usprawnienie obsługi zamówień — od przyjęcia od klienta, poprzez przygotowanie, aż po podanie lub samodzielny odbiór. KDS zintegrowany z systemem Dotykačka automatyzuje przepływ informacji o zamówieniach i kolejnych etapach ich realizacji oraz eliminuje błędy i niedopatrzenia mogące wystąpić przy korzystaniu z tradycyjnych karteczek. 

Cały proces obsługi zamówień na trzech ekranach.

Zintegrowany graficzny system obsługi zamówień w lokalach gastronomicznych składa się z ekranu kuchni (w wersji KDS Pro i KDS One) oraz ekranów dla obsługi i dla gości, a także z serwera KDS (w wersji Pro). 

Ekran kucharza:
Kuchnia wie, co ma przygotować.

Ekran kucharza wyświetla listę zamówień oraz informuje o czasie ich realizacji. Dania mogą być wydawane pojedynczo lub jako całe zamówienie.
KDS umożliwia nie tylko kontrolę kolejności realizacji, ale także optymalizuje pracę kuchni. Dzięki podglądowi wszystkich zamówień w kolejce, kucharz może od razu przygotować więcej tych samych dań.
Zamówienia mogą też być dzielone na kilka stanowisk — na przykład na kuchnię ciepłą, kuchnię zimną, cukiernię lub bar.

Ekran wydawki:
Obsługa wie, co jest gotowe.

Ekran wydawki wyświetla listę zamówień w kolejce i pokazuje, które z nich kuchnia oznaczyła jako gotowe do wydania.
Czytelna, graficzna informacja usprawnia zarówno komunikację z kuchnią, jak i obsługę klientów. Każde danie znajdzie swojego właściciela na czas. 
Dostępny tylko w wersji KDS Pro.

Ekran gościa:
Klient wie, kiedy jest gotowe.

Klient, po opłaceniu zamówienia, otrzymuje numer. Ten sam numer wyświetla się na ekranie zainstalowanym w sali lub w ogródku. Gdy numer przeskakuje z kolumny „w przygotowaniu” do kolumny „do odbioru” wie, że może odebrać swoje zamówienie.
Dostępny tylko w wersji KDS Pro.

Skontaktuj się z nami.

Daj swojemu biznesowi szansę na dynamiczny rozwój.

  • Twoja branża
  • gastronomia
  • handel
  • usługi
  • hotelarstwo
  • inna

Warunki i sposoby przetwarzania danych osobowych oraz prawa właścicieli danych osobowych są zdefiniowane w Polityce Prywatności Ornago Sp. z o.o.

Ile kosztuje KDS dla systemu Dotykačka?

Kompletne rozwiązanie KDS dla Dotykačka składa się z oprogramowania oraz z niezbędnego sprzętu.

Licencja na oprogramowanie KDS dla Dotykačka.

Licencja na oprogramowanie KDS jest dostępna w modelu abonamentowym — możesz za nią płacić tylko wtedy, gdy z niej korzystasz. 

KDS Pro

Cena regularna
149 zł netto miesięcznie

Cena promocyjna
99 zł netto miesięcznie*

KDS One**

Cena regularna
69 zł netto miesięcznie

Cena promocyjna
59 zł netto miesięcznie*

Rozwiązanie KDS dla Dotykačka kupujesz na lata. Skorzystaj na tym. Opłacając abonament za wybrany okres z góry, możesz zyskać nawet 30% rabatu!*** Skontaktuj się z nami i poznaj pełną ofertę cenową i rabatową na rozwiązanie KDS dla systemu Dotykačka.

*Cena promocyjna obowiązuje do 31 grudnia 2023 roku. 

**KDS One jest bezserwerową wersją rozwiązania KDS dla Dotykačka, funkcjonującą tylko jako Ekran kucharza. KDS One będzie dostępny komercyjnie jeszcze w trzecim kwartale 2023 roku. 

***Rabaty naliczane przy zakupie licencji na oprogramowanie KDS dla Dotykačka są niezależne od rabatów naliczanych przy zakupie licencji na system POS Dotykačka. 

KDS Pro. Rekomendowane urządzenia.

Po stronie sprzętowej potrzebujesz przynajmniej jednego ekranu dotykowego dla kuchni. W pełnej wersji Pro potrzebujesz kolejnego ekranu dotykowego dla wydawki i ekranu dla gości (można z niego zrezygnować, gdy nie oferujemy samoobsługi) oraz zarządzającego całym systemem serwera.

Ekran kuchni

iMin Swan 1K KDS
Ekran 15,6"
Cena sugerowana:
od 1889 zł netto


Sunmi D2s KDS
Ekran 15,6"
Cena sugerowana:
od 2349 zł netto


iMin KDS K1
Ekran 21"
Cena sugerowana:
od 3449 netto

Ekran wydawki

iMin D2-402 KDS
Ekran 10"
Cena sugerowana:
od 1229 zł netto


iMin Swan
Ekran 15,6"
Cena sugerowana:
od 1969 zł netto

Ekran gościa

Dowolny telewizor o przekątnej ekranu min. 28", wyposażony w złącze HDMI lub w przeglądarkę internetową i w łączność Wi-Fi.

Serwer KDS

Intel NUC
Procesor Intel Core
Cena sugerowana:
od 999 zł netto

Jeśli zaistnieje taka potrzeba, możesz zainstalować więcej ekranów — zarówno dla kuchni, dla obsługi lub nawet dla gości. Komunikacja wszystkich urządzeń odbywa się w wewnętrznej sieci bezprzewodowej lub przewodowej — może więc być konieczna instalacja odpowiedniego routera Wi-Fi. 

Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o potrzebach Twojego biznesu gastronomicznego — wspólnie ustalimy optymalną konfigurację rozwiązania KDS dla systemu Dotykačka.

KDS Pro dla systemu Dotykačka bazuje na rozwiązaniu ecce-KDS opracowany przez firmę LBPro.

Skontaktuj się z nami.

Pomożemy Ci w wyborze rozwiązań Dotykačka, idealnie dopasowanych do potrzeb i budżetu Twojej firmy.

Formularz

22 307 85 88

info@dotykacka.pl

Wsparcie