Poznajmy się lepiej. Jesteśmy Dotykačka.

Zastanawiasz się, jak poprawnie wymówić naszą nazwę i co ona oznacza? Dotykačka, czyli dotykaczka, to popularne w Czechach określenie ekranu dotykowego.
To także jedna z najważniejszych cech naszych niezawodnych terminali kasowych - ich obsługa jest równie łatwa i wygodna, jak obsługa smartfonów lub tabletów.

5

europejskich rynków

7 lat

doświadczenia

30 tys.+

użytkowników

125 mln+

paragonów rocznie

Nasze wartości, cel, wizja, misja.

Cel

Dotykačka tworzy i rozwija rozwiązania ułatwiające działalność małych i średnich firm oraz wspierające ich skuteczny rozwój rynkowy.

Wizja

Dotykačka zmierza do stania się globalnym preferowanym dostawcą uniwersalnych systemów POS online, działających na platformie Android.

Misja

Dotykačka oferuje niezawodne i wszechstronne rozwiązania POS, wykorzystywane przez firmy zajmujące się sprzedażą produktów i usług.

Wartości

W swoim działaniu Dotykačka bazuje na wartościach takich jak: niezawodność, szybkość, elastyczność, jakość, profesjonalizm i prostota.

Dotykačka jest nowoczesną, szybko rozwijającą się firmą technologiczną.

Koncentrujemy się na rynkach europejskich.


  • Pierwowzorem systemu Dotykačka był zapoczątkowany w 2014 roku projekt systemu do rejestracji sprzedaży w lodziarniach. 
  • Wiosną 2015 roku zawiązała się spółka Dotykačka s.r.o., a jej rozwojem biznesowym zajęła się czeska grupa inwestycyjna Redwood Capital.
  • W 2016 roku Dotykačka otrzymała prestiżową nagrodę 100 Najlepszych w kategorii Technologie Informatyczno-Komunikacyjne.
  • W 2017 roku Dotykačka stała się najczęściej wybieranym systemem kasowym w Czechach.
  • Również w 2017 roku Dotykačka zadebiutowała w Polsce.
  • W 2019 roku Dotykačka stała się częścią środkowoeuropejskiej grupy Solitea, w skład której wchodzi także Smart Software, dostawca kas fiskalnych Markeeta i systemu SmartPOS.
  • Obecnie Dotykačkę tworzy ponad 100-osobowy zespół.
  • Oprogramowanie Dotykačka jest dostępne w 12 wersjach językowych i przetestowało je już ponad 100 tysięcy firm z całego świata. 
  • Z rozwiązań oferowanych przez grupę Dotykačka korzysta każdego dnia ponad 30 tys. użytkowników, głównie w Europie Środkowej.

#dotykacka

✅ Myślisz o otworzeniu restauracji i chcesz wystartować z przewagą nad konkurencją? Link w bio. 📗 Pobierz bezpłatny ebook, który eksperci Dotykačka przygotowali wspólnie z Klaudią Budny - znaną…

Chcesz zoptymalizować koszty i poprawić efektywność operacyjną swojej restauracji? Link w bio. Pobierz bezpłatny ebook, który eksperci Dotykačka przygotowali wspólnie z Klaudią Budny - znaną szefową…

✅ Szukasz nowoczesnego rozwiązania, które umożliwi Ci lepsze zarządzanie firmą? Link w bio. 📗 Pobierz bezpłatny ebook, który eksperci Dotykačka przygotowali wspólnie z Klaudią Budny - znaną szefową…

💚 Poznaj 10 funkcji i narzędzi systemu POS Dotykačka, z którymi rozwiniesz biznes gastronomiczny. Link w bio. 📗 Pobierz bezpłatny ebook, który eksperci Dotykačka przygotowali wspólnie z Klaudią Budny…

💚 Poznaj 10 funkcji i narzędzi systemu Dotykačka podanych w smakowitym sosie z 10 mistrzowskich porad. Link w bio. 📗 Pobierz bezpłatny ebook, który eksperci Dotykačka przygotowali wspólnie z Klaudią…

Analitycy firmy Dotykačka – dostawcy niezawodnego systemu POS nowej generacji – przeanalizowali po raz kolejny dane statystyczne biznesów z sektora HoReCa, tym razem z pierwszego półrocza 2022, aby…

🔎 Co widzi klient, a co może detalista dzięki systemowi POS. Jak dzięki niemu zarządza się sklepem, również z urlopu. O tym opowiadają Jerzy Łochowski, Country Manager, Dotykačka Polska i Marcin…

💚 Chcesz skonfigurować własny zestaw kasowy? Masz już drukarkę fiskalną i urządzenia peryferyjne lub kupujesz nowy sprzęt? Podłącz wszystko do tabletu Dotykačka! https://www.dotykacka.pl/sprzet ✅…

Dotykačka jest członkiem Izby Gospodarczej Gastronomii Polskiej. 

Skontaktuj się z nami.

Pomożemy Ci w wyborze rozwiązań Dotykačka, idealnie dopasowanych do potrzeb i budżetu Twojej firmy.

Formularz

22 307 85 88

info@dotykacka.pl

Wsparcie