Poznajmy się lepiej. Jesteśmy Dotykačka.

Zastanawiasz się, jak poprawnie wymówić naszą nazwę i co ona oznacza? Dotykačka, czyli dotykaczka, to popularne w Czechach określenie ekranu dotykowego.
To także jedna z najważniejszych cech naszych niezawodnych terminali kasowych - ich obsługa jest równie łatwa i wygodna, jak obsługa smartfonów lub tabletów.

Nasze wartości, cel, wizja, misja.

Cel

Dotykačka tworzy i rozwija rozwiązania ułatwiające działalność małych i średnich firm oraz wspierające ich skuteczny rozwój rynkowy.

Wizja

Dotykačka zmierza do stania się globalnym preferowanym dostawcą uniwersalnych systemów POS online, działających na platformie Android.

Misja

Dotykačka oferuje niezawodne i wszechstronne rozwiązania POS, wykorzystywane przez firmy zajmujące się sprzedażą produktów i usług.

Wartości

W swoim działaniu Dotykačka bazuje na wartościach takich jak: niezawodność, szybkość, elastyczność, jakość, profesjonalizm i prostota.

Dotykačka jest nowoczesną, szybko rozwijającą się firmą technologiczną.

Koncentrujemy się na rynkach europejskich.


  • Pierwowzorem systemu Dotykačka był zapoczątkowany w 2014 roku projekt systemu do rejestracji sprzedaży w lodziarniach. 
  • Wiosną 2015 roku zawiązała się spółka Dotykačka s.r.o., a jej rozwojem biznesowym zajęła się czeska grupa inwestycyjna Redwood Capital.
  • W 2016 roku Dotykačka otrzymała prestiżową nagrodę 100 Najlepszych w kategorii Technologie Informatyczno-Komunikacyjne.
  • W 2017 roku Dotykačka stała się najczęściej wybieranym systemem kasowym w Czechach.
  • Również w 2017 roku Dotykačka zadebiutowała w Polsce.
  • W 2019 roku Dotykačka stała się częścią środkowoeuropejskiej grupy Solitea, w skład której wchodzi także Smart Software, dostawca kas fiskalnych Markeeta i systemu SmartPOS.
  • Obecnie Dotykačkę tworzy ponad 100-osobowy zespół.
  • Oprogramowanie Dotykačka jest dostępne w 12 wersjach językowych i przetestowało je już ponad 100 tysięcy firm z całego świata. 
  • Z rozwiązań oferowanych przez grupę Dotykačka korzysta każdego dnia ponad 30 tys. użytkowników, głównie w Europie Środkowej.

Dotykačka jest członkiem Fundacji Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego. 

Dotykačka jest członkiem Izby Gospodarczej Gastronomii Polskiej. 

#dotykacka

💚 Zintegrowaliśmy system Dotykačka z platformą RestHub od @app.restimo o dzięki której możesz zarządzać sprzedażą w najpopularniejszych serwisach i aplikacjach do zamawiania jedzenia z dostawą oraz we…

🙋🏻 Od teraz masz możliwość utworzenia specjalnego konta użytkownika systemu Dotykačka 2.0, którego następnie możesz zalogować na urządzeniu pracującym w trybie Kiosk! 🏪 Tak uruchomiony użytkownik ma…

🌟 Życzymy Ci Wytrwałości w Dążeniu do Sukcesów w Nowym Roku! 🌟 Wspólnie nam się uda! Pamiętaj, że masz nas zawsze pod ręką! Twój zespół Dotykačka w Polsce

🙋‍♀️🙋🏻 Dołącz do naszego zespołu jako: Specjalista/Specjalistka Telesprzedaży Praca stacjonarna, w biurze, związana ze sprzedażą telefoniczną innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla biznesu oraz…

🎄 Dziękujemy, że z nami jesteś! 🎄 Wierzymy, że każda chwila pracy z systemem POS Dotykačka jest wypełniona przyjemnymi doświadczeniami. Cieszymy się, że możemy wspierać Cię zarówno w codziennej…

✅ Przedstawiamy Dotykačka Index za trzeci kwartał 2022 r. Prześledziliśmy ceny najpopularniejszych w Polsce dań — hamburgera, pizzy, kotleta schabowego oraz tradycyjnej zupy. 🍕 Za dużą pizzę…

✅ Przedstawiamy Dotykačka Index za trzeci kwartał 2022 r. Prześledziliśmy ceny najpopularniejszych w Polsce dań — hamburgera, pizzy, kotleta schabowego oraz tradycyjnej zupy. 🍕 Za dużą pizzę…

✅ Przedstawiamy Dotykačka Index za trzeci kwartał 2022 r. Prześledziliśmy ceny najpopularniejszych w Polsce dań — hamburgera, pizzy, kotleta schabowego oraz tradycyjnej zupy. 🍕 Za dużą pizzę…

Skontaktuj się z nami.

Pomożemy Ci w wyborze rozwiązań Dotykačka, idealnie dopasowanych do potrzeb i budżetu Twojej firmy.

Formularz

22 307 85 88

info@dotykacka.pl

Wsparcie