Pobierz bezpłatny ebook, z którym rozwiniesz swój bieznes gastronomiczny

System POS Dotykačka. Twój cyfrowy partner w biznesie.

Prowadzisz biznes gastronomiczny i szukasz nowoczesnego rozwiązania, które umożliwi Ci lepsze zarządzanie firmą, zoptymalizuje koszty i poprawi efektywność operacyjną oraz dostarczy niezbędnych informacji do skutecznego zaplanowania jej przyszłości? Ten ebook jest dla Ciebie.

Myślisz o założeniu nowego biznesu gastronomicznego i chcesz już na starcie zyskać przewagę nad konkurencją dzięki inteligentnym rozwiązaniom technologicznym, tak łatwym w obsłudze jak smartfon, który towarzyszy Ci przez całą dobę? Ten eBook jest także dla Ciebie.

Wspólnie z Klaudią Budny - znaną szefową kuchni i finalistką programu Master Chef - eksperci Dotykačka przygotowali publikację, która pozwoli Ci zrozumieć, jak ważny dla skutecznego działania współczesnej restauracji czy baru jest dopracowany, niezawodny i bogaty w funkcje system POS.


Bezpłatny ebook już na Ciebie czeka!

Link do pobrania ebooka Dotykačka dla gastronomii wyślemy na Twój adres email.

Warunki i sposoby przetwarzania danych osobowych oraz prawa właścicieli danych osobowych są zdefiniowane w Polityce Prywatności Ornago Sp. z o.o.


Czego dowiesz się z naszej publikacji

Zainstaluj niezawodny system operacyjny dla Twojego biznesu.

Wybraliśmy 10 najważniejszych funkcji i narzędzi oferowanych przez system POS Dotykačka, które są kluczowe dla poprawnego i efektywnego działania każdego biznesu gastronomicznego.

Rejestracja i fiskalizacja sprzedaży; przyjmowanie rezerwacji; usprawnienia obsługi klientów; mapa stołów; zarządzanie magazynem; zdalne zarządzanie biznesem w chmurze; raporty i analizy - wszystko tutaj znajdziesz, podane w łatwej do przyswojenia formie.

Barwne komentarze naszej ekspertki - Klaudii Budny - umieszczą prezentowane funkcjonalności w realnych scenariuszach pisanych przez życie właściciela lub managera lokalu gastronomicznego.

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci w wyborze rozwiązań Dotykačka, idealnie dopasowanych do potrzeb i budżetu Twojej firmy.

Formularz

22 307 85 88

info@dotykacka.pl

Wsparcie