Fabric Shop

Szczecin

Możliwość pracy w chmurze jest tym, czego potrzebowaliśmy najbardziej. Szybka i komfortowa praca przy dodawaniu i edycji produktów za pomocą interfejsu online jest dla nas największym atutem Dotykački.

Fabric Shop to miejsce pełne bajkowych barw zaklętych w fantastycznych materiałach. Klienci znajdą tu tkaniny, dzianiny, wypustki, lamówki i wiele innych produktów, które sprawią, że pasja do szycia przysporzy jeszcze więcej radości.

Fabric Shop to nie tylko sklep internetowy. To również zlokalizowany w Szczecinie sklep stacjonarny oferujący zarówno tkaniny, dzianiny i polary, jak i drobne artykuły pasmanteryjne. Od rozpoczęcia działalności w 2016 roku lokal integruje także społeczność pasjonatów szycia i rękodzielników.

Jaka była Państwa pierwsza reakcja na nazwę Dotykačka?

Paradoksalnie, nazwę Dotykačka poznaliśmy dopiero po zapoznaniu z systemem i jego funkcjami. W sklepie przetestowaliśmy kilka dostępnych opcji i POS Dotykački przypadł nam najbardziej do gustu. Sama nazwa bardzo nam się podoba i często wywołuje uśmiech na twarzy naszych klientów.

Jak to się stało, że zostaliście Państwo użytkownikami systemu POS Dotykačka? Co zadecydowało o wyborze właśnie tego rozwiązania?

Intuicyjność to słowo klucz w odpowiedzi na to pytanie. System wydał nam się najprostszy z tych, które mieliśmy okazję przetestować. Był on najbardziej zbliżony do naszych oczekiwań i co najważniejsze, pozwala wygodnie prowadzić sprzedaż towarów. Potwierdza to jego uniwersalność - sprawdza się równie dobrze w handlu, jak i w gastronomii.

Z których funkcji systemu POS Dotykačka najczęściej Państwo korzystacie? Jak rozwiązania Dotykačka ułatwiają Państwu codzienną pracę?

Na to pytanie moglibyśmy odpowiadać długo. Postaramy się w skrócie. ​ ​M​ożliwość pracy w chmurze jest tym, czego potrzebowaliśmy najbardziej. Szybka i komfortowa praca przy dodawaniu i edycji produktów za pomocą interfejsu online jest dla nas największym atutem. Dodatkowo łatwa praca z kodami pozwala nam na znaczne przyśpieszenie obsługi klienta. W niedalekiej przyszłości planujemy połączyć (poprzez interfejs API) system Dotykačka z naszym rozwiązaniem CRM, co w pełni zoptymalizuje przepływ informacji w naszej firmie.

Odwiedź Fabric Shop

Wdrożenie przeprowadziła firma DIP

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci w wyborze rozwiązań Dotykačka, idealnie dopasowanych do potrzeb i budżetu Twojej firmy.

Formularz

22 307 85 88

info@dotykacka.pl

Wsparcie