Hemp Investment

Olsztyn

Dotykačka bardzo pomogła nam w inwentaryzacji magazynu. Aktualizacja na bieżąco danych i podgląd stanów magazynowych online są bardzo praktyczne i umożliwiają szybkie uzupełnianie zapasów. 

Hemp Investment to grupa rolno-przemysłowa, specjalizująca się w zakładaniu i zarządzaniu plantacjami konopi oraz przemysłem przetwórczym, sprzedażą hurtową i detaliczną oraz prowadzeniem prac badawczo rozwojowych.

Spółka Hemp Investment prowadzi działania z szerokiego zakresu ekologii, w oparciu o uprawę konopi. Jest to roślina o nieograniczonych możliwościach zastosowania, obejmująca m.in. bio farmaceutykę, włókna tekstylne, materiały kompozytowe i wiele, wiele innych.

Założyciele wierzą w odpowiedzialne zarządzanie środowiskiem dzięki adaptacji konopi na szeroką skalę w rolnictwie i w przemyśle. 

Jaka była Państwa pierwsza reakcja na nazwę Dotykačka?

Bardzo pozytywna! Szukaliśmy szybkiego i łatwego w obsudze systemu dotykowego do obsługi sprzedaży i nazwa idealnie odzwierciedliła nasze oczekiwania.

Jak to się stało, że zostaliście Państwo użytkownikami systemu POS Dotykačka? Co zadecydowało o wyborze właśnie tego rozwiązania?

Zadecydowały przede wszystkim prostota i wygoda obsługi. Spotkaliśmy się z tym systemem w restauracji naszych przyjaciół i natychmiastowo wzbudził on nasze zainteresowanie. Istotna była także możliwość zawieszenia licencji, co przy sezonowości sprzedaży bardzo się przydaje.

Z których funkcji systemu POS Dotykačka najczęściej Państwo korzystacie? Jak rozwiązania Dotykačka ułatwiają Państwu codzienną pracę?

Dotykačka bardzo pomogła nam w inwentaryzacji magazynu. Aktualizacja na bieżąco danych i podgląd stanów magazynowych online są bardzo praktyczne i umożliwiają szybkie uzupełnianie zapasów. Rozbudowane, dodatkowe funkcjonalności Dotykački świetnie usprawniają nie tylko proces sprzedaży, ale także wspierają zarządzanie biznesem.

Odwiedź Hemp Investment

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci w wyborze rozwiązań Dotykačka, idealnie dopasowanych do potrzeb i budżetu Twojej firmy.

Formularz

22 307 85 88

info@dotykacka.pl

Wsparcie