Koko Karuzela

Warszawa

Po trzech tygodniach zmagań ze zwykłą kasą fiskalą zdecydowaliśmy się na jej wymianę na system POS. Dotykačka rozwiązała wszystkie problemy – zawsze jest gotowa do działania, drukarka podłączona bezprzewodowo błyskawicznie drukuje paragony, a dotykowy ekran łatwo utrzymać w czystości.

Obracający się rożen to w zasadzie taka karuzela. Kurczaki pieczące się na obracającym się rożnie to w zasadzie taka Koko Karuzela.

Koko Karuzela serwuje najpyszniejsze w Warszawie pieczone kurczaki, które zawdzięczają swój wyjątkowy smak autorskiej marynacie, bazujące na unikalnej kompozycji ziół i przypraw. Kurczak lubi towarzystwo – na przykład rumianych frytek, słodkiej gotowanej kukurydzy czy niezawodnego kolesława.

Jaka była Państwa pierwsza reakcja na nazwę Dotykačka?

Znaliśmy tę nazwę już wcześniej, więc nie była dla nas zaskoczeniem. Nasi znajomi, również prowadzący biznes gastro, mają Dotykačkę i bardzo ją chwalą.

Jak to się stało, że zostaliście Państwo użytkownikami systemu POS Dotykačka? Co zadecydowało o wyborze właśnie tego rozwiązania?

Mogłoby się wydawać, że foodtruck z pieczonymi kurczakami i dodatkami to prosty temat, więc do obsługi sprzedaży powinna wystarczyć nieskomplikowana kasa fiskalna. W praktyce jednak kasa okazała się fatalnym wyborem. Ciągle był z nią problem, a gdy przed przyczepą stoi długa kolejka wygłodniałych ludzi, to ostatnią rzeczą, której potrzebujesz to zawieszająca się kasa. Po trzech tygodniach męczarni trzeba było powiedzieć „basta!”.
Dotykačka rozwiązała wszystkie problemy – zawsze jest gotowa do działania, drukarka (mimo, że podłączona bezprzewodowo) błyskawicznie drukuje paragony, a dotykowy ekran łatwo utrzymać w czystości.

Z których funkcji systemu POS Dotykačka najczęściej Państwo korzystacie? Jak rozwiązania Dotykačka ułatwiają Państwu codzienną pracę?

Wykorzystujemy Dotykačkę głównie do obsługi sprzedaży i robi to rewelacyjnie. No, ale przecież Dotykačka to ponad 70 funkcji, w tym zaawansowane raporty i analizy. Szybko zorientowaliśmy się jakie opcje z naszego menu sprzedają się najlepiej oraz w które dni mamy najwięcej klientów, a to pozwala nam lepiej planować zakupy i nic się nie marnuje.
Foodtruck to biznes sezonowy, więc gdy kurczaki zaczną marznąć na rożnie, będziemy mogli zawiesić licencję na system. To duży plus Dotykački – płacimy tylko wtedy, gdy jej używamy.

Odwiedź Koko Karuzela

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci w wyborze rozwiązań Dotykačka, idealnie dopasowanych do potrzeb i budżetu Twojej firmy.

Formularz

22 307 85 88

info@dotykacka.pl

Wsparcie