La Bottega di Bri

Nieporęt

Jestem bardzo zadowolona z wygody obsługi sprzedaży. Jest bardzo intuicyjna. Dla kogoś, kto rozpoczyna działalność i nie ma zbyt wiele czasu na uczenie się obsługi skomplikowanych kas czy systemów, to duże ułatwienie.

Kawiarnia Kulturalna La Bottega di Bri to kawałek Włoch przeniesiony wprost do Nieporętu. Goście odwiedzający to miejsce mogą delektować się prawdziwą włoską kawą i smakiem autentycznych włoskich potraw.

La Bottega di Bri, usytuowana tuż przy kanale Zegrzyńskim i w sąsiedztwie Zalewu Zegrzyńskiego, jest doskonałym miejscem na odpoczynek oraz zjedzenie słodkich specjałów włoskiej kuchni oraz wypicie włoskiej kawy podczas rodzinnego spaceru lub weekendowej wycieczki.

Właścicielka La Bottega di Bri, która zawsze z uśmiechem wita odwiedzających ją gości, uczyniła ze swojej kawiarni także nieformalne centrum włoskiej kultury. W lokalu można posłuchać włoskiej muzyki – także na żywo, nauczyć się nowych włoskich słówek, obejrzeć filmowe klasyki.

Jaka była Pani pierwsza reakcja na nazwę Dotykačka?

Zdecydowanie wyróżnia się na tle innych systemów POS. Bardzo mnie zaintrygowała. Gdy dowiedziałam się, że system pochodzi z Czech i jego nazwa oznacza ekran dotykowy, wszystko stało się dla mnie jasne.

Jak to się stało, że system POS Dotykačka trafił do Pani kawiarni? Co zadecydowało o wyborze właśnie tego rozwiązania?

Przyjechałam do Polski z Włoch, gdzie już miałam styczność z systemami POS. Wiem, jak bardzo ułatwiają pracę i usprawniają obsługę klientów. U znajomego, prowadzącego własną restaurację, podpatrzyłam, że również korzysta z takiego systemu. On skierował mnie do Pana Radka z firmy HEX POS. Spotkaliśmy się, wypytał mnie o moje potrzeby i rodzaj biznesu, jaki zamierzam prowadzić. Zaproponował mi właśnie Dotykačkę – głównie ze względu na wszechstronność, bo oprócz kawiarni planowałam również sprzedawać oryginalne włoskie produkty, oraz banalnie łatwą obsługę na ekranie dotykowym.
Muszę przyznać, że stałam się wielką fanką Dotykački od pierwszego uruchomienia.

Z których funkcji systemu POS Dotykačka najczęściej Pani korzysta? Jak rozwiązania Dotykačka ułatwiają Pani codzienną pracę?

Przyznam, że używam systemu Dotykačka od kilku tygodni i ciągle odkrywam nowe funkcje. W tym momencie przede wszystkim jestem bardzo zadowolona z wygody obsługi sprzedaży. Jest bardzo intuicyjna. Dla kogoś, kto rozpoczyna działalność i nie ma zbyt wiele czasu na uczenie się obsługi skomplikowanych kas czy systemów, to duże ułatwienie.
Cieszę się też, że mam stały dostęp do wsparcia technicznego oraz do bezpłatnych aktualizacji systemu.
Wraz z rozwojem sprzedaży oryginalnych włoskich produktów spożywczych i kosmetyków będę z pewnością częściej korzystała z modułu do zarządzania magazynem.

Odwiedź La Bottega di Bri

Wdrożenie przeprowadziła firma HEX POS

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci w wyborze rozwiązań Dotykačka, idealnie dopasowanych do potrzeb i budżetu Twojej firmy.

Formularz

22 307 85 88

info@dotykacka.pl

Wsparcie