MamaLuki Sweet&Fit

Podkowa Leśna

System Dotykačka służy nam przede wszystkim do sprawnej rejestracji transakcji kasowych. To dla nas o tyle ważne, że pracujemy z mężem sami we dwoje, a kolejka często długa, więc liczy się każda zaoszczędzona sekunda.

MamaLuki Sweet&Fit, zlokalizowana w Podkowie Leśnej pod Warszawą, to rodzinna cukierenko-kawiarenka ze zdrowymi słodkościami, które można pałaszować w miłej atmosferze przytulnego wnętrza.

W ofercie przeważają słodkości bez cukru, bez glutenu, bez laktozy. MamaLuki jest chętnie odwiedzana przez wegan, choć i smakosze klasycznych słodkości też znajdą coś dla siebie.

Lokal – jako jedyny w okolicy – serwuje także pyszne bezcukrowe lody robione na mleku roślinnym. Szczyci się również pyszną kawą, herbatami i innymi napojami.

Jaka była Państwa pierwsza reakcja na nazwę Dotykačka?

Nazwa od samego początku budziła nasze pozytywne skojarzenia i uśmiech na twarzy. Nie mieliśmy wątpliwości, że to produkt od naszych południowych sąsiadów, których zawsze odwiedzamy po drodze na wakacje we Włoszech. Spędziliśmy w Czechach wiele niezapomnianych chwil, mamy stamtąd mnóstwo ciepłych wspomnień, a to wszystko automatycznie przełożyło się na sympatię i zaufanie do sytemu pochodzącego z tego kraju.

Jak to się stało, że zostaliście Państwo użytkownikami systemu POS Dotykačka? Co zadecydowało o wyborze właśnie tego rozwiązania?

Z systemem Dotykačka spotkaliśmy się po raz pierwszy na targach branżowych w Nadarzynie. Obecni na stoisku przedstawiciele firmy z pełnym profesjonalizmem zaprezentowali nam swój system POS, cierpliwie odpowiadali na dziesiątki pytań, które wówczas mieliśmy. Otrzymaliśmy torbę pełną materiałów do przeanalizowania na spokojnie w domu.

Kropkę nad „i” postawił Pan Radosław z firmy HEX POS, który przyjechał do nas zaprezentować system Dotykačka (i jeszcze jeden, konkurencyjny, który również braliśmy pod uwagę). Byliśmy pod wrażeniem wiedzy Pana Radka na temat wszelkich funkcji i rozwiązań systemu. Nie było pytania, na które nie potrafiłby odpowiedzieć. Nasze wątpliwości (który z dwóch rozważanych systemów wybrać) szybko zostały rozwiane na korzyść Dotykačka. Dodatkowo – Dotykačka okazała się opcją najbardziej korzystną cenowo.

Z których funkcji systemu POS Dotykačka najczęściej Państwo korzystacie? Jak rozwiązania Dotykačka ułatwiają Państwu codzienną pracę?

System Dotykačka służy nam przede wszystkim do sprawnej rejestracji transakcji kasowych. To dla nas o tyle ważne, że pracujemy z mężem sami we dwoje, a kolejka często długa, więc liczy się każda zaoszczędzona sekunda. Dodatkowo zainstalowaliśmy skaner – co jeszcze bardziej przyspieszyło proces obsługi naszych klientów.
Ważna jest dla nas także kontrola magazynu, raporty sprzedaży i możliwość pracy w chmurze.

Odwiedż MamaLuki Sweet&Fit na Facebooku

Wdrożenie przeprowadziła firma HEX POS

Zdjęcie dzięki uprzejmości Cottonbro / Pexels.

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci w wyborze rozwiązań Dotykačka, idealnie dopasowanych do potrzeb i budżetu Twojej firmy.

Formularz

22 307 85 88

info@dotykacka.pl

Wsparcie