Piekarnie Rzemieślnicze

Sosnowiec, Mysłowice, Łaziska Górne, Tychy

System POS Dotykačka od razu spodobał się kierownictwu firmy. Głównie z powodu szerokich możliwości raportowania i analizowania danych, bardzo użytecznych w naszej codziennej pracy.

Zapach świeżo upieczonego chleba, bułek, rogali, drożdżówek przyciąga każdego dnia tłumy klientów do lokali sieci Piekarni Rzemieślniczych, działających na Górnym Śląsku już od 1979 roku. 

Wszystkie wypieki są przygotowywane na miejscu przez doświadczonych piekarzy, według oryginalnych receptur i z naturalnych składników - bez poprawiania natury.

Piekarnie Rzemieślnicze przyjmą każdego gościa, każdego dnia, o każdej porze i ugoszczą nie tylko doskonałymi wypiekami, ale także aromatyczną kawą.

Jaka była Państwa pierwsza reakcja na Dotykačkę?

System POS zza południowej granicy od razu spodobał się kierownictwu firmy. Głównie z powodu szerokich możliwości raportowania i analizowania danych, bardzo użytecznych w naszej codziennej pracy.

Jak to się stało, że zostaliście Państwo użytkownikami systemu POS Dotykačka? Co zadecydowało o wyborze właśnie tego rozwiązania?

Nasz poprzedni dostawca rozwiązań POS zawiódł na całej linii – urządzenia zawieszały się i straciliśmy przez to wielu klientów. Dotykačka – dostarczona przez specjalistów z firmy Backup – rozwiązała wszystkie nasze problemy. Poza dopracowanymi terminalami, przyjaznym i łatwym w obsłudze interfejsem kasjerów oraz systemem zarządzania, do wyboru skłoniła nas również przystępna cena oraz łatwość wdrożenia.

Z których funkcji systemu POS Dotykačka najczęściej Państwo korzystacie? Jak rozwiązania Dotykačka ułatwiają Państwu codzienną pracę?

Przede wszystkim rejestracja sprzedaży oraz jej analiza – są to dla nas bardzo ważne funkcje. Dzięki nim wiemy, na co zwrócić uwagę przy planowaniu produkcji, a co za tym idzie lepiej przygotowujemy się na potrzeby naszych klientów.

Odwiedź Piekarnie Rzemieślnicze

Wdrożenie przeprowadziła firma Backup

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci w wyborze rozwiązań Dotykačka, idealnie dopasowanych do potrzeb i budżetu Twojej firmy.

Formularz

22 307 85 88

info@dotykacka.pl

Wsparcie