Piekielna Kura Sylwii Biały

Lubin

Dotykačka jest jednym z nielicznych systemów POS, który ma wbudowane wszystkie funkcjonalności niezbędne w mojej restauracji i dostępne natychmiast po wyjęciu z pudełka. Jestem szefem kuchni, a nie informatykiem – cenię więc sobie łatwość obsługi i intuicyjny interfejs Dotykački.

Restauracja Piekielna Kura jest autorskim projektem Sylwii Biały – finalistki polskiej edycji popularnego programu telewizyjnego Hell’s Kitchen.

Lokal umiejscowiony w centrum Lubina przyciąga gości smakowitymi daniami wywodzącymi się zarówno z kulinarnej tradycji regionu, Polski i Europy, jak i zaczerpniętymi z egzotycznych kuchni świata.

Piekielna Kura to także doskonałe wypieki – pieczywo, bułeczki czy pączki bazujące zarówno na tradycyjnych, jak i autorskich recepturach.

Jaka była Pani pierwsza reakcja na nazwę Dotykačka?

Jest inna niż nazwy pozostałych systemów i to ją zdecydowanie wyróżnia. Nie sili się na dodawanie sobie prestiżu wyszukanym słownictwem. No i w naturalny sposób wyjaśnia, jak się ją obsługuje. W końcu, jaki system POS pasowałby do restauracji Piekielna Kura?

Jak to się stało, że w Pani restauracji pojawił się systemu POS Dotykačka? Co zadecydowało o wyborze właśnie tego rozwiązania?

Prowadzenie restauracji to bardzo złożone przedsięwzięcie. Można powiedzieć, że wielowątkowe. Szukałam rozwiązania, które będzie łączyło te wszystkie wątki – takie jak rejestracja sprzedaży, raportowanie i analiza sprzedaży, obsługa rezerwacji, programy lojalnościowe, zarządzanie magazynem, wystawianie faktur. Okazało się, że Dotykačka jest jednym z nielicznych systemów POS, który ma te wszystkie funkcjonalności wbudowane i dostępne natychmiast po wyjęciu z pudełka. Jestem szefem kuchni, a nie informatykiem – cenię więc sobie łatwość obsługi i intuicyjny interfejs Dotykački.

Z których funkcji systemu POS Dotykačka najczęściej Pani korzysta? Jak rozwiązania Dotykačka ułatwiają Pani codzienną pracę?

Łączę obowiązki właścicielki, managerki i szefowej kuchni, więc dla mnie kluczowe znaczenie ma możliwość kontroli praktycznie wszystkiego, co ma wpływ na ciągłość efektywnej pracy Piekielnej Kury. Dzięki systemowi Dotykačka wiem, co się dobrze sprzedaje, a co nie – to pozwala mi optymalizować ofertę; w czasie rzeczywistym mogę kontrolować zasoby magazynowe – to znacznie usprawnia zakupy produktów i eliminuje marnotrawstwo; mam też możliwość kontroli pracy personelu. O takiej oczywistości jak raportowanie sprzedaży nawet nie wspominam.

Razem z Dotykačką dostałam także profesjonalne wsparcie techniczne, dostępne przez stronę internetową, email, czy dla tak jak ja niecierpliwych – przez telefon. Moje doświadczenia z Dotykačką są fenomenalne i nigdy się z nią nie rozstanę!

Odwiedż Piekielną Kurę Sylwii Biały na Facebooku

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci w wyborze rozwiązań Dotykačka, idealnie dopasowanych do potrzeb i budżetu Twojej firmy.

Formularz

22 307 85 88

info@dotykacka.pl

Wsparcie