Pizzeria Forno

Trzcianka

Największym atutem Dotykački jest stosunek ceny do funkcjonalności. W przystępnej cenie mamy pakiet z szeroką gamą funkcji, podczas gdy u innych dostawców za każdą dodatkową funkcję trzeba dopłacać.

Pizzeria założona przez ludzi z pasją do tradycyjnej włoskiej kuchni i wieloletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej.

Pizzeria Forno oferuje klientom szeroki wybór włoskich smaków – nie tylko smakowitą pizzę, ale także calzone, panini, pasty, sałatki i desery.

Dzięki dobrej lokalizacji i przestronnym wnętrzom, lokal umożliwia organizację imprez okolicznościowych, a w sezonie przyjmuje gości także w letnim ogródku.

Jaka była Państwa pierwsza reakcja na nazwę Dotykačka?

Za pierwszym razem, gdy natrafiliśmy w internecie na Dotykačkę, nazwa wydała nam się zabawna, jak wiele czeskich słów. Gdy jednak poznaliśmy system od środka, przekonaliśmy się, że jest to poważny, profesjonalny system POS, który idealnie spisuje się w gastronomii. 

Jak to się stało, że zostaliście Państwo użytkownikami systemu POS Dotykačka? Co zadecydowało o wyborze właśnie tego rozwiązania?

Z naszego punktu widzenia, największym atutem Dotykački jest stosunek ceny do funkcjonalności. W przystępnej cenie mamy pakiet z szeroką gamą funkcji, podczas gdy u innych dostawców za każdą dodatkową funkcję trzeba dopłacać.

Z których funkcji systemu POS Dotykačka najczęściej Państwo korzystacie? Jak rozwiązania Dotykačka ułatwiają Państwu codzienną pracę?

Praktycznie wszystkie funkcjonalności Dotykački są dla nas przydatne, jednak naszym numerem jeden jest funkcja Asystent Telefoniczny, która pozwala na szybkie przypisywanie danych klienta do numeru telefonu. Umożliwia to nam szybszą i lepszą obsługę klientów składających kolejne zamówienia. Dla nich to także duża wygoda, bo nie muszą podawać swoich danych przy każdym kolejnym zamówieniu.

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci w wyborze rozwiązań Dotykačka, idealnie dopasowanych do potrzeb i budżetu Twojej firmy.

Formularz

22 307 85 88

info@dotykacka.pl

Wsparcie