Restauracja Kwartet

Katowice

Często organizujemy spotkania biznesowe i imprezy firmowe, więc klienci proszą o faktury. Przy zwykłej kasie wymagało to ręcznego przepisywania danych z rachunku, kolekcjonowania papierków dla księgowości, o marnowanym czasie nie wspominając. Dzisiaj to kilka stuknięć w dotykowy ekran Dotykačka, a fakturę wysyłamy klientowi na adres email.

Jeśli jesteś w Katowicach i masz ochotę na obiad przygotowany przez kucharzy, którzy uwielbiają tworzyć nowe smaki, łącząc światowe trendy kulinarne, nie zapominając jednak o tradycji Górnego Śląska i Polski, to koniecznie musisz odwiedzić Restaurację Kwartet.

Restauracja Kwartet lubi zaskakiwać swoich gości nowymi i niecodziennymi połączeniami smaków, zapachów i barw, uchwyconych w autorskich daniach skomponowanych przez szefa kuchni. Znajduje to także odzwierciedlenie we wnętrzu, ozdobionymi zdjęciami ukazującymi Katowice z niecodziennej perspektywy – lotu ptaka.

Eleganckie i ciepłe wnętrza restauracji są idealnym miejscem do spędzania wspólnych chwil zarówno podczas romantycznej kolacji, spotkań rodzinnych a także spotkań biznesowych.

Jaka była Państwa pierwsza reakcja na nazwę Dotykačka?

Nazwa Dotykačka zdecydowanie wyróżnia się na tle nazw innych systemów POS. Zwraca na siebie uwagę. Budzi uśmiech, ale i ciekawość. Aż chce się sprawdzić, co ten system ma do zaoferowania – zwłaszcza gdy z takimi systemami nie miało się wcześniej do czynienia.

Jak to się stało, że zostaliście Państwo użytkownikami systemu POS Dotykačka? Co zadecydowało o wyborze właśnie tego rozwiązania?

Długo pracowaliśmy na zwykłej kasie fiskalnej, ale świat biegnie do przodu – chcemy rozwijać firmę i stawiać czoła konkurencji, a bez nowoczesnych narzędzi trudno to osiągnąć. Ogromnym wsparciem przy wyborze systemu POS posłużył nam pan Bartek z firmy Backup, który dobrze zna specyfikę branży gastronomicznej i wie, czego nam potrzeba. Zależało nam na rozwiązaniu, które będzie dawało większe możliwości zarządzania pracą restauracji – zwłaszcza kuchnią i magazynem – a jednocześnie będzie obsługiwało sprzedaż równie łatwo jak kasa. Taka właśnie jest Dotykačka – używamy jej z dużą przyjemnością, odkrywając ciągle nowe możliwości, które wcześniej wymagały czasu, dodatkowych narzędzi czy programów – jak choćby wystawianie faktur. Często organizujemy spotkania biznesowe i imprezy firmowe, więc klienci proszą o faktury. Przy zwykłej kasie wymagało to ręcznego przepisywania danych z rachunku, kolekcjonowania papierków dla księgowości, o marnowanym czasie nie wspominając. Dzisiaj to kilka stuknięć w dotykowy ekran, a fakturę wysyłamy klientowi na adres email.

Z których funkcji systemu POS Dotykačka najczęściej Państwo korzystacie? Jak rozwiązania Dotykačka ułatwiają Państwu codzienną pracę?

Zamówiliśmy zestaw Dotykačka wyposażony w drukarkę bonową, na którą wprost z kasy są wysyłane zamówienie do kuchni. To bardzo usprawniło komunikację i organizację pracy, ale także umożliwiło zapewnienie klientom lepszej obsługi.
Bardzo też przypadła nam do gustu aplikacja do zarządzania magazynem. Każdy, kto zna branżę gastronomiczną wie, jak ogromne znaczenie ma informacja o stanach magazynowych i możliwość ich uzupełnienia na czas.
Obsługujemy także zamówienia z dostawą, więc bardzo zainteresowała nas integracja Dotykački z platformą Order Incoming, która integruje wiele różnych serwisów do zamawiania jedzenia z dostawą. Być może zdecydujemy się na włączenie tej integracji także i u nas.

Odwiedź Restaurację Kwartet

Wdrożenie przeprowadziła firma Backup

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci w wyborze rozwiązań Dotykačka, idealnie dopasowanych do potrzeb i budżetu Twojej firmy.

Formularz

22 307 85 88

info@dotykacka.pl

Wsparcie