Sklepy Zoologiczne LEOŚ

Prudnik, Strzelce Opolskie, Lubrza

Dla mnie osobiście niebywałym wsparciem w zarządzaniu firmą działającą w trzech lokalizacjach jest Chmura Dotykačka. Z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie mam dostęp do wszystkich raportów i zestawień. Wiem dokładnie, co się dzieje w moich sklepach.

Sklep Zoologiczny LEOŚ powstał z miłości do zwierząt. Opiekunowie psów, kotów, chomików, rybek, ptaków i wielu innych zwierząt domowych znajdą tutaj wszystkie niezbędne karmy, akcesoria i zabawki dla swoich pupili. Oferta sklepu jest niezwykle bogata i stale urozmaicana.

Klienci Sklepu Zoologicznego LEOŚ mogą liczyć na profesjonalne doradztwo personelu rekrutującego się spośród doświadczonych miłośników zwierząt. Wybór odpowiedniej karmy, kosmetyków czy akcesoriów jest tutaj przyjemnością.
Założycielowi Sklepu Zoologicznego LEOŚ – Damianowi Hływie – zależy na spełnianiu oczekiwań zarówno właścicieli, jak i ich ukochanych zwierzątek.

Jaka była Pańska pierwsza reakcja na nazwę Dotykačka?

Zwraca na siebie uwagę i na długo pozostaje w pamięci. Jest zabawna i przyjazna, ale przede wszystkim natychmiast wyjaśnia sposób interakcji z systemem kasowym.

Jak to się stało, że zostaliście Państwo użytkownikami systemu POS Dotykačka? Co zadecydowało o wyborze właśnie tego rozwiązania?

Firma bardzo dynamicznie się rozwija. Sklepy Zoologiczne LEOŚ działają już w trzech lokalizacjach – Prudniku, od którego zaczynaliśmy, Strzelcach Opolskich i w Lubrzy. Stale rozwijamy i urozmaicamy także asortyment produktów oferowanych w naszych sklepach.

Zależało mi na wdrożeniu systemu POS, który pozwoli nam nad tym wszystkim zapanować. Nie tylko w kontekście bieżącej obsługi sprzedaży, ale także skutecznego zarządzania magazynem (a w zasadzie trzema magazynami), bezproblemowej obsługi płatności gotówkowych i bezgotówkowych czy łatwego i szybkiego wystawiania faktur.

Sprawdziłem kilka systemów, ale to Dotykačka wywarła na mnie najlepsze wrażenie… między innymi za sprawą funkcjonalności, o której pierwotnie nawet nie myślałem, a dzisiaj nie wyobrażam sobie bez niej skutecznego zarządzania firmą. To integracja z Chmurą Dotykačka.

Z których funkcji systemu POS Dotykačka najczęściej Państwo korzystacie? Jak rozwiązania Dotykačka ułatwiają Panu codzienną pracę?

Lista funkcjonalności systemu Dotykačka, wspierających działalność handlową, jest bardzo długa i staramy się wykorzystywać większość z nich. Możliwość kontroli zapasów magazynowych w czasie rzeczywistym, przesunięć produktów pomiędzy magazynami czy automatyczny import list towarów przy przyjęciu na stan zdecydowanie ułatwia nam pracę i oszczędza wiele cennego czasu.

Dla mnie osobiście niebywałym wsparciem w zarządzaniu firmą działającą w trzech lokalizacjach jest Chmura Dotykačka. Z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie mam dostęp do wszystkich raportów i zestawień. Wiem dokładnie, co się dzieje w moich sklepach. Na podstawie danych zbieranych dla mnie przez Dotykačkę, mogę też podejmować lepsze i trafniejsze decyzje biznesowe dotyczące asortymentu oferowanego w sklepach czy polityki cenowej. To taki mój wirtualny asystent.

Odwiedż Sklepy Zoologiczne LEOŚ na Facebooku

Wdrożenie przeprowadzone przy wsparciu firmy Profesja

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci w wyborze rozwiązań Dotykačka, idealnie dopasowanych do potrzeb i budżetu Twojej firmy.

Formularz

22 307 85 88

info@dotykacka.pl

Wsparcie