Sklepy Mięsne Polstan

Śląskie, Dolnośląskie, Świętokrzyskie

Szukaliśmy rozwiązania POS, które usprawniłoby zarówno sprzedaż i obsługę klientów w poszczególnych punktach, jak i umożliwiłoby efektywne zarządzanie całą siecią. System Dotykačka praktycznie natychmiast zwrócił na siebie naszą uwagę bogactwem funkcji, a przede wszystkim integracją z Chmurą Dotykačka.

Zakłady Mięsne Polstan oraz powiązana z nimi sieć sklepów działają na polskim rynku od 2007 roku. Z każdym kolejnym rokiem funkcjonowania firma stara się udoskonalać i poszerzać swoją ofertę, tak, aby każdy z jej klientów znalazł dla siebie coś smacznego. Klienci znajdą w niej kilkanaście rodzajów mięs, kilkadziesiąt rodzajów wędlin, a także wiele odsłon przetworów zamkniętych w słoikach, idealnych do zabrania w długą podróż.

Produkty Polstan można znaleźć praktycznie w całej Polsce – ze szczególnym uwzględnieniem województw śląskiego, dolnośląskiego i świętokrzyskiego, w których działa ponad 120 sklepów firmowych – ale także i poza nią.

Jaka była Państwa pierwsza reakcja na nazwę Dotykačka?

Pierwsze skojarzenia z nazwą Dotykačka naturalnie biegną w kierunku Czech. Nie mylą też skojarzenia językowe – mamy do czynienia z czymś do dotykania. Jeszcze zanim poznaliśmy system, wiedzieliśmy już w jaki sposób jest obsługiwany.

Jak to się stało, że zostaliście Państwo użytkownikami systemu POS Dotykačka? Co zadecydowało o wyborze właśnie tego rozwiązania?

Pod marką Polstan działa sieć ponad 120 sklepów. Szukaliśmy rozwiązania POS, które usprawniłoby zarówno sprzedaż i obsługę klientów w poszczególnych punktach, jak i umożliwiłoby efektywne zarządzanie całą siecią. System Dotykačka praktycznie natychmiast zwrócił na siebie naszą uwagę bogactwem funkcji, a przede wszystkim integracją z Chmurą Dotykačka. Po dłuższych konsultacjach z przedstawicielem firmy zdecydowaliśmy o wyborze właśnie tego rozwiązania.

Z których funkcji systemu POS Dotykačka najczęściej Państwo korzystacie? Jak rozwiązania Dotykačka ułatwiają Państwu codzienną pracę?

Systemy kasowe Dotykačka przede wszystkim codziennie obsługują sprzedaż w naszych sklepach rozsianych po trzech województwach – Śląskim, Dolnośląskim i Świętokrzyskim – i wywiązują się z tego zadania bez zarzutu.
Dla nas największą wartość ma możliwość centralnego podglądu utargów na wszystkich kasach, kontroli wystawionych paragonów oraz generowania zestawień sprzedaży i produktów w poszczególnych sklepach.

Często wprowadzamy promocje na naszych sklepach, w związku z tym korzystamy z opcji czasowej zmiany cen na nasze produkty. Chmura Dotykačka efektywnie automatyzuje cały proces zmian cen, stawek VAT czy opisów produktów – równocześnie na wszystkich podłączonych kasach. Dotykačka skutecznie wspiera zarządzania naszą siecią sklepów.

Nasze wymagania wobec systemu POS są specyficzne, ale i jasno sprecyzowane. Cenimy sobie możliwość bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firmy oraz możliwość zgłaszania uwag i propozycji poprawek lub zmian w systemie. Bardzo duże nadzieje wiążemy z planowaną aktualizacją Chmury Dotykačka, która powinna jeszcze bardziej usprawnić administrowanie tak dużą siecią sklepów. 

Odwiedż stronę Polstan

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci w wyborze rozwiązań Dotykačka, idealnie dopasowanych do potrzeb i budżetu Twojej firmy.

Formularz

22 307 85 88

info@dotykacka.pl

Wsparcie