Stara Kotłownia

Bełchatów

Zauważyliśmy reklamę Dotykački, gdy byliśmy na etapie wyboru systemu POS do naszej restauracji. Zależało nam na optymalizacji kosztów związanych z zakupem licencji i późniejszego serwisu lub aktualizacji.

Restauracja Stara Kotłownia to świeże i modne miejsce na kulinarnej mapie Bełchatowa. Restauracja powstała w dawnym budynku kotłowni SKR, który wyróżnia się górującym nad budynkiem wysokim kominem.

Wystrój restauracji nawiązuje do industrialnego charakteru Bełchatowa. W loftowych wnętrzach, pozwalających poczuć się swobodnie, goście mogą zakosztować niepowtarzalnych dań, które zaskakują nie tylko smakiem, ale również aranżacją.

Jaka była Państwa pierwsza reakcja na nazwę Dotykačka?

Przy pierwszym zetknięci z nazwą mieliśmy dużo zabawnych skojarzeń z dotykaniem. Nie znaliśmy zupełnie marki. Już wcześniej w pracy zawodowej posługiwaliśmy się programami POS, ale zwykle ich nazwy brzmią poważnie i zawierają słowa pos, chef, bistro.

Jak to się stało, że zostaliście Państwo użytkownikami systemu POS Dotykačka? Co zadecydowało o wyborze właśnie tego rozwiązania?

Zauważyliśmy reklamę Dotykački, gdy byliśmy na etapie wyboru systemu POS do naszej restauracji. Zależało nam na optymalizacji kosztów związanych z zakupem licencji i późniejszego serwisu lub aktualizacji. Jako nowopowstająca restauracja analizowaliśmy głównie rozwiązania abonamentowe. Miła obsługa ze strony firmy HEX POS przekonała nas do skorzystania nie tylko z oferty systemowej, ale zakupiliśmy również terminal POS oraz szufladę. W najbliższym czasie – po złagodzeniu obostrzeń – planujemy zakupić również drukarkę bonową do kuchni.

Z których funkcji systemu POS Dotykačka najczęściej Państwo korzystacie? Jak rozwiązania Dotykačka ułatwiają Państwu codzienną pracę?

Poza standardowym modułem bonowania i sprzedaży wykorzystujemy również moduł magazynu, który jest jasny, przejrzysty i banalnie łatwy w obsłudze. System Dotykačka spełnia nasze obecne potrzeby i oczekiwania. Rozpoczęliśmy również testy modułu rezerwacji – mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości – gdy zostaną zniesione obostrzenia sanitarne – będziemy z niego korzystać w codziennej pracy.

Odwiedź Starą Kotłownię

Wdrożenie przeprowadziła firma HEX POS

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci w wyborze rozwiązań Dotykačka, idealnie dopasowanych do potrzeb i budżetu Twojej firmy.

Formularz

22 307 85 88

info@dotykacka.pl

Wsparcie