Winnica TERRA

Dolina Opatówki

Przekonaliśmy się, jak fantastycznym rozwiązaniem jest integracja z Chmurą Dotykačka, umożliwiającą korygowanie, wstawianie, usuwanie towarów praktycznie z każdego miejsca na świecie. Tegoroczna (2022) zmiana stawek VAT na produkty spożywcze zastała nas za granicą. Przy standardowej kasie fiskalnej lub tradycyjnym systemie POS musielibyśmy mieć fizyczny dostęp do urządzenia, nie wspominając o konieczności wizyty serwisanta. My spokojnie zmieniliśmy stawki zdalnie – łącząc się z Dotykačką z laptopa.

Dolina Opatówki stała się domem dla Winnicy TERRA w 2014 roku, gdy marzenie właścicieli – podsycane przez wiele lat podróżami do winnic w Europie czy Ameryce Południowej – urzeczywistniło się poprzez zasadzenie pierwszych sadzonek.

Dzisiaj Winnica TERRA zajmuje obszar ponad czterech hektarów, na których rośnie łącznie ponad 20 tys. sadzonek 8 odmian winorośli, z których powstaje blisko 20 rodzajów win. Winnica TERRA również samodzielnie sprzedaje swoje wina oraz prowadzi biznes turystyczny i gastronomiczny.

Winnica TERRA jest doskonałym miejscem do zwiedzania, poznawania tajników uprawy winorośli oraz produkcji wina, jak również rozsmakowania się w jego najlepszych gatunkach.

Jaka była Państwa pierwsza reakcja na nazwę Dotykačka?

Nie da się przejść obojętnie obok nazwy Dotykačka. Zwraca na siebie uwagę i jednocześnie nie pozostawia wątpliwości, jak się ją obsługuje.

Jak to się stało, że zostaliście Państwo użytkownikami systemu POS Dotykačka? Co zadecydowało o wyborze właśnie tego rozwiązania?

Na reklamę Dotykački natknęliśmy się w sieci, gdy szukaliśmy systemu POS przygotowując się do otwarcia nowego Bistro w Winnicy TERRA. Poszerzyliśmy ofertę gastronomiczną i ofertę turystyczną, rozbudowaliśmy pomieszczenia i chcieliśmy usprawnić komunikacje między nimi.

Pomogła nam w tym właśnie Dotykačka, która umożliwia składanie zamówień w jednym miejscu i przesyłanie ich przez sieć wifi do innych osób w innych pomieszczeniach. W Bistro przyjmujemy zamówienia, kucharz w FoodTrucku - w czasie rzeczywistym – otrzymuje zamówienia przypisane do konkretnego klienta. Nie musimy już biegać między pomieszczeniami i wymieniać się informacjami.

Z których funkcji systemu POS Dotykačka najczęściej Państwo korzystacie? Jak rozwiązania Dotykačka ułatwiają Państwu codzienną pracę?

Naszym zdaniem najlepszą funkcjonalnością systemu Dotykačka jest możliwość skatalogowania w panelu administratora towarów na różne grupy. W Winnicy TERRA sprzedajemy wino, usługi turystyczne, produkty regionalne i nasze produkty gastronomiczne. Można łatwo przypisać odpowiednie towary lub usługi do konkretnej grupy, które lądują w odpowiednich katalogach. W każdym katalogu można dodatkowo podzielić sobie produkty na podkategorie.
W naszej ofercie znajduje się obecnie blisko 20 rodzajów win. Do każdego z nich przypisaliśmy inny kolor, co wizualnie pozwala nam szybciej odnaleźć je podczas realizacji zamówienia.

Niedawno przekonaliśmy się, jak fantastycznym rozwiązaniem jest integracja z Chmurą Dotykačka, umożliwiającą korygowanie, wstawianie, usuwanie towarów praktycznie z każdego miejsca na świecie. Tegoroczna (2022) zmiana stawek VAT na produkty spożywcze zastała za granicą. Przy standardowej kasie fiskalnej lub tradycyjnym systemie POS musielibyśmy mieć fizyczny dostęp do urządzenia, nie wspominając o konieczności wizyty serwisanta. My spokojnie zmieniliśmy stawki zdalnie – łącząc się z Dotykačką z laptopa.

Nasi pracownicy chwalą sobie również możliwość kontrolowania stanów magazynowych, opcję parkowania rachunków klientów, wygodne wystawianie faktur, planowanie ofert promocyjnych oraz łatwe naliczanie rabatów, co przydaje się zwłaszcza w gastronomii.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Dotykački i zainstalowaliśmy system także w naszym kolejnym sklepie.

Odwiedź Winnicę TERRA

Wdrożenie przeprowadzone przy wsparciu firmy AB...

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci w wyborze rozwiązań Dotykačka, idealnie dopasowanych do potrzeb i budżetu Twojej firmy.

Formularz

22 307 85 88

info@dotykacka.pl

Wsparcie