Dotykačka – po pomyślnym zadomowieniu się na rynku czeskim jako drugi najpopularniejszy dostawca systemów kasowych – podąża ścieżką rozwoju i ekspansji międzynarodowej. W pierwszej kolejności Dotykačka zawitała do Polski.

Oferujemy polskim firmom wysokiej jakości niezawodne systemy kasowe, kompatybilne z drukarkami fiskalnymi i urządzeniami peryferyjnymi oraz z obowiązującym prawodawstwem. Aplikacje Dotykački, działające na platformie Android, podążają za najnowocześniejszymi światowymi trendy technologicznymi. Takiego nowoczesnego systemu kasowego brakowało dotychczas na rynku polskim.

Przedsiębiorcy mogą się cieszyć wszystkimi funkcjami kasowych drogich systemów kasowych działających na platformie PC za ułamek ich ceny oraz bez konieczności inwestowania w drogą infrastrukturę IT. Dotykačka dysponuje własną, bezpieczną chmurę obliczeniową. Dzięki funkcjonalności zdalnego zarządzania przez internet, nasze rozwiązanie przynosi polskim przedsiębiorcom możliwość łatwego dostępu i kontroli kas oraz magazynów z dowolnego miejsca.

Kasy dotykowe Dotykačka mają wiele praktycznych funkcji, przydatnych dla małych i średnich przedsiębiorców z branży gastronomicznej, hotelarskiej, handlowej i usługowej.

Dysponujemy własnym, profesjonalnym zespołem wysoko wykwalifikowanych projektantów i programistów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić bezproblemową kompatybilność z drukarkami fiskalnymi, urządzeniami oraz systemami zewnętrznymi, a w przyszłości proste przejście na model fiskalizacji online oraz ewentualne dalsze zmiany legislacyjne.

Dzięki własnej produkcji sprzętu i oprogramowania możemy zaoferować przedsiębiorcom w Polsce doskonały system kasowy w kilku pakietach promocyjnych za atrakcyjne ceny.

Naszym standardem jest wysokiej jakości obsługa klienta oraz nieustanny rozwój funkcji w ramach miesięcznego abonamentu bez zobowiązań, w wariantach dostosowanych do wymogów i potrzeb różnych grup przedsiębiorców.

Zobacz naszą mapę dealerówi i sprawdź gdzie możesz zamówić system kasowy Dotykačka w najbliższej okolicy.