O firmie Dotykačka

Jesteśmy nowoczesną, szybko rozwijającą się firmą, która koncentruje się na rynkach europejskich

 

Na początku był pomysł, z którego powstała Dotykačka!

Powstanie aplikacji Dotykačka poprzedzał oryginalny pomysł. Na początku 2014 roku trzej przyjaciele starali się wspólnie wymyślić najlepszy sposób na efektywną rejestrację przychodów stoiska z lodami. Po krótkim czasie projekt nie dotyczył już tylko sprzedaży lodów. Aplikacja zaczęła się otwierać na inne rodzaje działalności. Z pierwotnie prostej aplikacji, Dotykačka stała się najczęściej stosowanym systemem kasowym działającym na platformie Android w Czechach.

Wiosna 2015 roku

Wiosną 2015 roku do spółki Dotykačka s.r.o. weszła na prawach wyłączności czeska grupa inwestycyjna Redwood Capital i firma rozpoczęła dynamiczny rozwój.

25 listopada 2016 r – Dotykačka otrzymała prestiżową nagrodę Czech 100 Best w kategorii technologie informatyczne i komunikacyjne.

Początek 2017 roku – Dotykačka otrzymała liczne nagrody i certyfikaty. Obecnie produkt Dotykačka jest uznawany za jeden z najlepszych systemów kasowych na rynku czeskim.

1 marca 2017 r – Zakończyliśmy drugi etap elektronicznej rejestracji przychodów w Czechach. Z rozwiązań Dotykačka korzystają każdego dnia tysiące klientów ze wszystkich sektorów. Większość pochodzi z gastronomii, zakwaterowania, handlu i usług. Dotykačka oficjalnie stała się jednym z najpopularniejszych dostawców systemów kasowych w Czechach.

Dotykačka dzisiaj

Aplikacja Dotykačka jest dostępna w 12 językach, w tym także w języku polskim. Około 65 000 użytkowników pobrało naszą aplikację na urządzenia z systemem Android. Liczba pobrań rośnie każdego dnia.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą. W tej chwili zespół Dotykačka liczy ponad 100 osób.

Zapewniamy niezawodne i przystępne cenowo usługi firmom każdej wielkości we wszystkich sektorach. Obecnie oczekujemy na trzecią i czwartą fazę elektronicznej rejestracji przychodów w Republice Czeskiej.

Wykorzystaliśmy zgromadzone doświadczenie i wiedzę do ekspansji na rynki zagraniczne.

Dotykačka pozostaje jednym z czołowych dostawców systemów kasowych w Czechach. Wciąż pomagamy przedsiębiorcom i firmom w prostszym, wydajniejszym i łatwiejszym prowadzeniu działalności. Możesz skupić się na tym, co robisz najlepiej i pozostawić nam resztę.

Kluczowa wiedza, doświadczenie i umiejętności

Pracownicy Dotykačka posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności, aby nasz system kasowy odniósł sukces w Czechach i na rynkach zagranicznych. Co odróżnia nas od konkurencji? Mamy silnego partnera inwestycyjnego – Redwood Capital – z ich know-how w dziedzinie finansów i biznesu. Posiadamy własny zespół programistów. Marka Dotykačka jest coraz silniejsza. Zapewniamy wysokiej jakości obsługę klientów.

Dzięki naszemu doświadczonemu zespołowi programistów, dopracowanym procesom biznesowym i efektywnemu marketingowi jesteśmy w stanie szybko i elastycznie reagować na potrzeby naszych klientów i częste zmiany legislacyjne. Petr Menclík

dyrektor generalny

Cel

Dotykačka pomaga przedsiębiorcom i firmom realizować działalność łatwiej i skuteczniej.

Wizja

Dotykačka zmierza do stania się jednym z najczęściej wybieranych dostawcą systemów kasowych działających na platformie Android na całym świecie.

Misja

Dotykačka oferuje niezawodny system kasowy do zarządzania firmą. Jest przeznaczony dla wszystkich przedsiębiorców – głównie małych i średnich firm – zajmujących się sprzedażą produktów i usług. System pomaga usprawniać działalność poprzez zwiększanie zysków i oszczędność czasu.

Wartości

Niezawodność
Szybkość
Elastyczność
Jakość
Profesjonalizm
Prostota

Zapoznaj się z naszym zarządem:

Petr Menclík

Petr Menclík

Dyrektor spółki

   

Tomáš Hardt

Tomáš Hardt

Pełnomocnik spółki

   

Pavel Friedrich

Pavel Friedrich

Dyrektor sprzedaży

   

Krzysztof Sieminski

Krzysztof Sieminski

Dyrektor polskiego oddziału

   

Ondřej Bohuslav

Ondřej Bohuslav

Dyrektor ds. IT i rozwoju

   

Rudolf Sehnal

Rudolf Sehnal

Dyrektor marketingu i PR

   

Martin Jonáš

Martin Jonáš

Dyrektor wsparcia dla klienta

   

Nasze systemy kasowe kupisz w sklepach internetowych: