O firmie Dotykačka

Dotykačka to nowoczesna, szybko rozwijającą się firma, która koncentruje się na rynkach europejskich

 

Na początku był pomysł, z którego powstała Dotykačka!

Powstanie aplikacji Dotykačka poprzedzał oryginalny pomysł. Na początku 2014 roku trzej przyjaciele starali się wspólnie wymyślić najlepszy sposób na efektywną rejestrację przychodów stoiska z lodami. Po krótkim czasie projekt nie dotyczył już tylko sprzedaży lodów. Aplikacja zaczęła się otwierać na inne rodzaje działalności. Z pierwotnie prostej aplikacji, Dotykačka stała się najczęściej stosowanym systemem kasowym działającym na platformie Android w Czechach.

Wiosna 2015 roku

Wiosną 2015 roku do spółki Dotykačka s.r.o. weszła na prawach wyłączności czeska grupa inwestycyjna Redwood Capital i firma rozpoczęła dynamiczny rozwój.

25 listopada 2016 r – Dotykačka otrzymała prestiżową nagrodę Czech 100 Best w kategorii technologie informatyczne i komunikacyjne.

Początek 2017 roku – Dotykačka otrzymała liczne nagrody i certyfikaty. Obecnie produkt Dotykačka jest uznawany za jeden z najlepszych systemów kasowych na rynku czeskim.

1 marca 2017 r – Został zakończony drugi etap elektronicznej rejestracji przychodów w Czechach. Z rozwiązań Dotykačka korzystają każdego dnia tysiące klientów ze wszystkich sektorów. Większość pochodzi z gastronomii, zakwaterowania, handlu i usług. Dotykačka oficjalnie stała się jednym z najpopularniejszych dostawców systemów kasowych w Czechach.

Dotykačka dzisiaj

Aplikacja Dotykačka jest dostępna w 12 językach, w tym także w języku polskim. Około 65 000 użytkowników pobrało aplikację na urządzenia z systemem Android. Liczba pobrań rośnie każdego dnia.

Dotykačka zapewnia niezawodne i przystępne cenowo usługi firmom każdej wielkości we wszystkich sektorach. Obecnie oczekuje na trzecią i czwartą fazę elektronicznej rejestracji przychodów w Republice Czeskiej. Dotykačka wykorzystuje zgromadzone doświadczenie i wiedzę do ekspansji na rynki zagraniczne.

Dotykačka pozostaje jednym z czołowych dostawców systemów kasowych w Czechach. Wciąż pomagamy przedsiębiorcom i firmom w prostszym, wydajniejszym i łatwiejszym prowadzeniu działalności. Możesz skupić się na tym, co robisz najlepiej i pozostawić nam resztę.

 

Ornago Sp. z o.o jest oficjalnym dystrybutorem Dotykački na polski rynek.

Cel

Dotykačka pomaga przedsiębiorcom i firmom realizować działalność łatwiej i skuteczniej.

Wizja

Dotykačka zmierza do stania się jednym z najczęściej wybieranych dostawcą systemów kasowych działających na platformie Android na całym świecie.

Misja

Dotykačka oferuje niezawodny system kasowy do zarządzania firmą. Jest przeznaczony dla wszystkich przedsiębiorców – głównie małych i średnich firm – zajmujących się sprzedażą produktów i usług. System pomaga usprawniać działalność poprzez zwiększanie zysków i oszczędność czasu.

Wartości

Niezawodność
Szybkość
Elastyczność
Jakość
Profesjonalizm
Prostota