Pobierz bezpłatny ebook, z którym rozwiniesz swój sklep lub sieć handlową

System POS Dotykačka. Twój cyfrowy partner w biznesie.

Prowadzisz biznes handlowy – sklep, mniejszą lub większą sieć handlową lub franczyzową – i szukasz nowoczesnego rozwiązania, które umożliwi Ci lepsze zarządzanie bieżącą działalnością firmy oraz dostarczy niezbędnych informacji do zaplanowania jej rozwoju? Ten e-book jest dla Ciebie.

Myślisz o założeniu nowego biznesu handlowego i chcesz już na starcie zyskać przewagę nad konkurencją dzięki inteligentnym rozwiązaniom technologicznym, tak łatwym w obsłudze jak smartfon, który towarzyszy Ci przez całą dobę? Ten e-book jest także dla Ciebie.

Marcin Marciniuk, Product&Support Manager w Dotykačka oraz Michalina Szczepańska, Redaktor Naczelna magazynu Handel wybrali dla Ciebie 10 najważniejszych funkcji i narzędzi oferowanych przez system POS Dotykačka.


Bezpłatny ebook już na Ciebie czeka!

Link do pobrania ebooka Dotykačka dla handlu detalicznego wyślemy na Twój adres email.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Ornago Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przetwarzanie obywa się w celu przesłania e-booka, a w przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji handlowych również w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług na podstawie prawie uzasadnionego interesu Administratora. Masz m.in. prawo żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności Ornago Sp. z o.o.


Czego dowiesz się z naszej publikacji

Dotykačka to niezawodny system operacyjny dla Twojego biznesu.

Myślisz, że system POS to tylko kosztowny zamiennik kasy fiskalnej? Mamy dla Ciebie 10 mocnych argumentów, które sprawią, że zmienisz zdanie i jednak wybierzesz system POS zamiast kasy fiskalnej. Pobierz ebook Dotykačka dla handlu detalicznego. To nic nie kosztuje, a możesz wiele zyskać.

Rejestracja i fiskalizacja sprzedaży; zarządzanie produktem; usprawnienia obsługi i lojalizacja klientów; urządzenia i akcesoria; zarządzanie magazynem; zdalne zarządzanie biznesem w chmurze; raporty i analizy – wszystko tutaj znajdziesz, podane w łatwej do przyswojenia formie.

Merytoryczne komentarze redaktorów cieszącego się uznaniem magazynu Handel umieszczą prezentowane funkcjonalności w realnych scenariuszach pisanych przez rynek, dostawców rozwiązań i technologii oraz przez właścicieli i managerów biznesów handlowych.

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci w wyborze rozwiązań Dotykačka, idealnie dopasowanych do potrzeb i budżetu Twojej firmy.

Formularz

22 307 85 88

info@dotykacka.pl

Wsparcie